Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Kterak mám v Berlíně sloužit za v.o.l.a.:  Byli jsme se s polovičkou podívat na víkend v Berlíně. Tak kromě toho, že to v objednaném "nekuřáckém" pokoji v hotelu smrdělo jak v putyce po zavíračce, na objednávce slíbené "hotelové parkoviště za poplatek" se také nekonalo, recepční mi doporučila, ať si najdu parkování na ulici. Posléze jsem našel placené parkoviště ve vnitrobloku (1 euro denně), tak jsem si koupil lísteček, dal ho za sklo a v poklidu odkráčel. Problém byl ovšem v tom, že zatímco ostatní auta stála zadkem ke zdi a měla lísteček na palubní desce, já jsem stál čumákem ke zdi - jednak jsem měl v kufru bagáž a kromě toho jsem byl línej se tam motat a couvat. Tak jsem dal lístek za zadní sklo na plato (u kombíku). Druhý den jsem pak našel za stěračem pozdrav s pokutou 23 euro - jejich "Zeuge 541", který se na to podepsal, by asi potřeboval vyšetření beim Augenartzt. Vše jsem vyfotil, naskenoval a poslal na mail uvedený na lístečku. Už tři dny mi kromě automatu nikdo neodpověděl, tak nevím. Nehodlám nic platit, chyba nebyla na mé straně a ještě jsem to zdokumentoval a poslal. Znalci poměrů v Reichu - je možné, že mi hrozí při nějaké příští návštěvě nějaký problém (parkovštím Contiparku se raději vyhnu)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec to nemusí bejt šmejd výrobek. Stačí někde lehce poškodit bočnici (o sko, hřebík atd.) rozhulákat to na těch 170 a neštěstí je na světě. Pneumatika nemá v některých místech ani 1 cm materiálu, takže jde poškodit "relativně" lehce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak psal guzmic, je to Continental made in Czech republic...index rychlosti myslim 190 km/h. Jrste ted se trepu:-)

Jo, kdysi se mi stalo něco podobného. Zvláštní, jak rychlé má člověk reakce když musí, viď? Tak gratuluju k narozeninám, od té chvíle je vzduch voňavější, ženský hezčí a kafe líp píše, žejo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, kdysi se mi stalo něco podobného. Zvláštní, jak rychlé má člověk reakce když musí, viď? Tak gratuluju k narozeninám, od té chvíle je vzduch voňavější, ženský hezčí a kafe líp píše, žejo ?

 

Koukám, že nás je víc. Ve 140 na dálnici - levé přední při předjíždění kamionu. Téměř jsem si téměř nadělal do prádla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že nás je víc. Ve 140 na dálnici - levé přední při předjíždění kamionu. Téměř jsem si téměř nadělal do prádla...

Do prádla jsem si málem taky nadělal a nohy jsem pak měl nějaký gumový.:-)

Jo, kdysi se mi stalo něco podobného. Zvláštní, jak rychlé má člověk reakce když musí, viď? Tak gratuluju k narozeninám, od té chvíle je vzduch voňavější, ženský hezčí a kafe líp píše, žejo ?

Ty reakce jsou úžásné, plavat přes dva pruhy do odstavného v odpoledním Německém provozu je docela adrenalin..:-) Vzduch je voňavější, ale to bude tím blížícím se jarem! A ženský jsou hezký furt. Některý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mna dnes nastvalo ze som chcel reagovat na jeden prispevok v tomto vlakne a hned po nim iny clen napisal presne to iste co som chcel napisat ja.

Ivane, ty prostě hledáš zbytečně dlouho slušné výrazy k debatě a tak tě někdo předběhne. Nediv se :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jebat tenhle zasranej stát. makam, platim daně, zivim manželku na mateřský a k tomu dvě děti a teď mi volaj z financaku, že žádný vyrovnani dane na manželku se konat nebude, přesáhla v zaplacení mateřské nějakou minimální hranici. srat na to...hlavně ze zivim, cikány, Bulhary, Rumuny a jinou verbes, co žije z mojich daní. sem nasraaaan

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...