Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník lack71

Uffff, tak už je to OK...... poletí do Manchesteru až zítra nebo ve čtvrtek pokud to půjde. Je u kamarádky, jsou zamčené v bytě ve čtvrti Watermael a vůbec nevyjdou z domu, ani nakupovat.  A mají strach,o což našim teroristům jde primárně.

Upraveno uživatelem lack71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Raděj buzerace a kontroly než pak radostí z dovolené, na letišti, rozhazovat rukama v okruhu 50 ti mětrů!

 

@lack71 držím palce!

 

 

Tak to určitě, ale mohlo to být všechno úplně jinak nemít ve vládách EU takové rozežrané idioty, kteří nevidí přes ty jejich pupky, která bije "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děte s tim do p....e

Myslim, ze bys s tim mel jit do p....e spis Ty. Starterem teto casti vlakna je vystresovanej tata dcery, ktera je v evidentne blby cas na blbem miste. Tenhle globalni pruser uz davno prerostl hranice bezneho politickeho tematu. Nemuzes se svou slunickarskou bohorovnosti zavirat oci nad tim, kam se zidovsko-krestanska civilizace riti. Tak trochu Ti preji, aby jsi nekdy, stejne jako ja, videl araba ladovat minomet .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lack71

Už to mám za sebou, už nejsem vystresovanej. Na letišti v Bruselu bude teď taková bezpečnostní pakárna, že tam neprojde už ani prodavač kebabu. Tak se mi dcera přesune do Anglie, což zrovna také není žádná výhra.  Jen stále více nabírám přesvědčení, že ta středověká radikální horda do Evropy opravdu nepatří ! Myslím, že ti co mají děti, ti co mají tak velké děti, že se jim samotné toulají po světě pochopí mé obavy, mé trápení dnes po ránu. Je mi strašně líto těch, co se jim nevrátí děti či rodiče dnes večer domů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze bys s tim mel jit do p....e spis Ty. Starterem teto casti vlakna je vystresovanej tata dcery, ktera je v evidentne blby cas na blbem miste. Tenhle globalni pruser uz davno prerostl hranice bezneho politickeho tematu. Nemuzes se svou slunickarskou bohorovnosti zavirat oci nad tim, kam se zidovsko-krestanska civilizace riti. Tak trochu Ti preji, aby jsi nekdy, stejne jako ja, videl araba ladovat minomet .....

Berte, gratuluju ti k zážitku ohledně nabíjení minometu, ráb bych to zažil. Já sem viděl co dokážou udělat střepiny granátu na lidech. 

Já si nevotíral hubu o vystresovanýho tátu dcery. Já si votíram hubu o ty, kteří se hned přihnali s těma chytrejma kecama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte, gratuluju ti k zážitku ohledně nabíjení minometu, ráb bych to zažil. sem viděl co dokážou udělat střepiny granátu na lidech. 

si nevotíral hubu o vystresovanýho tátu dcery. si votíram hubu o ty, kteří se hned přihnali s těma chytrejma kecama.

 

To mi připomnělo hezkou písničku...

 

Já, já, já, jenom já

Já, já, já, jenom já

Já, já, já, jenom já

Já stačím si sám

Já, já, já, jenom já

Já, já, já, jenom já

Já, já, já, jenom já

Já stačím si sám

Já se mám

Upraveno uživatelem jerry82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení přátelé, to co se děje v Bruselu je hodně zlý, stejně jako předtím v Paříži, nebo i jinde na světě. Nicméně my to tady na fóru nevyřešíme a diskuze se opět zvrhne v hádku "sluníčkářů" proti "radikálům". Pokud cítíte potřebu ventilovat svoje názory na toto téma, čiňte tak prosím jinde. Jo a jsem rád, že dcera je v pořádku, alespoň nějaké pozitivum v tom přívalu špatných zpráv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...