Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

tak já myslím, že po tomhle už to bude v pořádku, když se tomu naši lídři postavili čelem, a teroristické útoky unisono odsoudili.

 

alespoň, že lack 71 má dobré zprávy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně my to tady na fóru nevyřešíme a diskuze se opět zvrhne v hádku "sluníčkářů" proti "radikálům".

Tady a radikálové? To jsi nemyslel vážně, nebo? Žádné radikály tady kromě lidí co mají názor nevidím a ani neznám. Více klidně po SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vláda měla tiskovku, Čt24 přímej vstup a Bohouš tam řeší inkluzi ! :eek:

 

je momentálně vopožděnej, no bóže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já myslím, že po tomhle už to bude v pořádku, když se tomu naši lídři postavili čelem, a teroristické útoky unisono odsoudili.

 

alespoň, že lack 71 má dobré zprávy

Také se již cítím o mnoho lépe, hodně tvrdě do toho jde Sobotka, možná na mě až moc agresívně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mě opravdu naštvala SMS od DHL.

Na Island Watch jsem si objednal hodinky a bohužel k dopravě je dostala DHL.

Samozřejmě i s následným celním řízením, za které si tito špeditéři účtují  "poplatek ve výši 2% z celkové částky cla, daní a DPH, minimálně 550,- Kč a maximálně 2 000,- Kč"

Vím samozřejmě že všechno něco stojí ale nakupuji v nebezcelním zahraničí dost často a tento poplatek pro přepravce za vyřízení celního řízení je bezostyšná zlodějina.

Například FedEx si za 5x dražší hodinky účtoval tyto náklady ve výši 187,- Kč což je třetina ceny slavné DHL.

Fujtajxl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos prostě slevu na dani za děti a manželku nechtějí vyplatit a nechtějí :-) První zpráva že si musím nechat registrovat účet, hodina pryč na finančním. Teď musím donést výpis ze sociálky manželky za minulý rok, no upřímně ještě chvíli a já těch šest pětek snad i Babišovi nechám ať si je strčí... :-) To jsou mě novinky, báby na úřadě rozpálený do ruda, že neví kam dříve skočit, vůbec jim to tedy nezávidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos prostě slevu na dani za děti a manželku nechtějí vyplatit a nechtějí :-) První zpráva že si musím nechat registrovat účet, hodina pryč na finančním. Teď musím donést výpis ze sociálky manželky za minulý rok, no upřímně ještě chvíli a já těch šest pětek snad i Babišovi nechám ať si je strčí... :-) To jsou mě novinky, báby na úřadě rozpálený do ruda, že neví kam dříve skočit, vůbec jim to tedy nezávidím.

No- tohle mě teda naštvalo taky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos prostě slevu na dani za děti a manželku nechtějí vyplatit a nechtějí :-) První zpráva že si musím nechat registrovat účet, hodina pryč na finančním. Teď musím donést výpis ze sociálky manželky za minulý rok, no upřímně ještě chvíli a já těch šest pětek snad i Babišovi nechám ať si je strčí... :-) To jsou mě novinky, báby na úřadě rozpálený do ruda, že neví kam dříve skočit, vůbec jim to tedy nezávidím.

mno a mě to nedali....svině  :lol2:  :lol2:  :lol2:  -24k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně hnusnej moribundus, Dutiny ucpaný, kašel jak tuberák a nemůžu spát. Fakt dobrý kombo.

já už to mám týden a je to skvělý. První tři dny jsem nemluvil, teď už jen chraptím. Doktorka mě tím poslouchátkem luxovala že to nebralo konce, dostal jsem prášky u kterých jsem se dočet že zabírají i na antrax. A nejlepší je že nejvíc začnu kašlat když si lehnu. Dutiny jsme tady někde nedávno s někým probírali. Dost na to platí výplachy teplou slanou vodou. nebo aspoň do rozprašovače a nastřikovat do nosu. Někdo taky doporučuje Vincentku, ta se dokonce jako nosní sprej prodává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mě opravdu naštvala SMS od DHL.

Na Island Watch jsem si objednal hodinky a bohužel k dopravě je dostala DHL.

Samozřejmě i s následným celním řízením, za které si tito špeditéři účtují  "poplatek ve výši 2% z celkové částky cla, daní a DPH, minimálně 550,- Kč a maximálně 2 000,- Kč"

Vím samozřejmě že všechno něco stojí ale nakupuji v nebezcelním zahraničí dost často a tento poplatek pro přepravce za vyřízení celního řízení je bezostyšná zlodějina.

Například FedEx si za 5x dražší hodinky účtoval tyto náklady ve výši 187,- Kč což je třetina ceny slavné DHL.

Fujtajxl

No a nemůžeš říct, že si to vyřídíš sám? Akorát bys asi musel do Práglu na vyclívací poštu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědavej. jestli to odradí kuřáky nebo spíš nastartuje byznys s pouzdry na krabičky. Podle mě totální kravina.

http://zpravy.idnes.cz/poslanci-kyvli-na-varujici-osklive-obrazky-na-krabickach-cigaret-phr-/domaci.aspx?c=A160323_140914_domaci_kop

 

V Thajsku to maji také a ty obrázky vůbec nejsou hezké.

Lidi kouří stejně. ( Já teda ne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...