Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

Nenaštvalo, ale spíš jsem na trní - otec je od 8 na sále, vyndavaj mu kýlu ; resp. prej rovnou dvě (netušim).

když sem to přežil já tak on to přežije taky .... horší bude, že ho tak tejden budeš usazovat na hajzl .... po operaci břicha to je vždycky zážitek .... nedej bože aby začal kašlat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když sem to přežil já tak on to přežije taky .... horší bude, že ho tak tejden budeš usazovat na hajzl .... po operaci břicha to je vždycky zážitek .... nedej bože aby začal kašlat :)

 

Zítra jde dom a včera mi volal, aby rozdal úkoly co kde a jak je potřeba zařídit - že prej von nebude moct nic zvedat... :D

Na hajzl snad ne, doufam že tohle zvládne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To naštve a dost, věřím. Je tu vcelku už dost vykuků, který nemají k hodinkám vůbec žádný vztah, ale vidí za nima pouze možnost si přivydělat :thumbsdown_anim: Stačí sledovat nějáké experty, kteří jenom nakupují, směňují a prodávají a to dost ve svižném tempu vždy ku jejich prospěchu. Já se osobně vyhýbám těmto rádoby profi prodejcům.

 

je to tady snad můj první post,ale jestli se chcete dočíst co mě naštvalo před pár dny-přečtěte si recenzi na nick martin22..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dobře jsi udělal. Je potřeba sdílet i ty neradostné zkušenosti, ne jen ty sluníčkové.

Sice si občas říkáme fórum gentlemanů, ale nikdo asi neni tak naivní, aby si to myslel o všech skoro 31k členech.

 

Každopádně dotyčný už má BAN. Doufejme, že IP BAN, jinak ho tu máme do pár dnů zpět.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych vzal po hlavně traverzou šmejda. Nicméně mám obavy, že se brzy vrátí pod jiným nickem a ani IP BAN ho nezastaví :-( Proto si říkám zda není lepší takový mizery nebanovat a mít je tak lépe pod dozorem. Jako na 'známou' firmu si na něj lidi dají bacha, avšak po nasbírání 50 příspěvků a nějakým čase zde stráveným může zavařit dalšímu členovi :-( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem s nim teda taky obchodoval a vse bylo naprosto ok - terminy, prachy, všechno dodrzel a i pokec byl dobrej. A nejsem sam, spokojeni byli stejne tak i další clenove, tak nevim. A i Snake mu daval kladne hodnoceni za celou radu obchodu.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem s nim obchodoval taky a kdyz jsem se potom potkal na srazu s jinymi cleny a povidali jsme si o nem-dost to naznacovalo...asi se zmenila jeho zivotni situace-protoze to byly opravdu nesmysly co vytvarel...nebylo to poprve co odvolal domluveny obchudek,ale vzdycky to stalo treba jen postu nebo rozbaleni jeste neposlaneho baliku...

Ja toho chlapa znam uz nejakou dobu a dobry-ve smyslu,ze by drzel slovo to teda nebylo nikdy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud dostal ban, zajímalo by mě, za co. Chápu, že to je nepříjemná zkušenost, nicméně udělal zde i dost bezproblémových obchodů. To, že někdo jel zbytečně spoustu kilometrů je sice k na...ní ale není to přece podvod. Varování před možností divného jednání je OK, ale ban? Kromě toho, se nám k tomu tím pádem ani nevyžvejkne, kdyby třeba chtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud dostal ban, zajímalo by mě, za co. Chápu, že to je nepříjemná zkušenost, nicméně udělal zde i dost bezproblémových obchodů. To, že někdo jel zbytečně spoustu kilometrů je sice k na...ní ale není to přece podvod. Varování před možností divného jednání je OK, ale ban? Kromě toho, se nám k tomu tím pádem ani nevyžvejkne, kdyby třeba chtěl.

Ahoj, nemám ta moderní slova rád a jednou jsem tě jima už počastoval ( za což se omlouvám ), ale asi se rád odlišuješ, nebo jsi špatně četl.

 

Co třeba za toto? Tohle normální jistě není. 

po příjezdu domů vidím,že inzerát je zamknutý

-no nedalo mi to a tomuto prodejci jsem napsal,jestli prodal hodinky někomu jinému-než jsem docestoval do velkoměsta a světe div se-ANO-on mi to potvrdil...

 

 

Tady je vidět, že to poprvé opravdu nebylo

předtím po nickem severes (samozřejmě zabanovaný nick) -už doufám 

 

Každopádně je to na rozhodnutí moderátorů a tady se z toho akorát něco semele, což někdo odnese banem ( snad se pletu ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nemám ta moderní slova rád a jednou jsem tě jima už počastoval ( za což se omlouvám ), ale asi se rád odlišuješ, nebo jsi špatně četl.

 

Co třeba za toto? Tohle normální jistě není. 

po příjezdu domů vidím,že inzerát je zamknutý

-no nedalo mi to a tomuto prodejci jsem napsal,jestli prodal hodinky někomu jinému-než jsem docestoval do velkoměsta a světe div se-ANO-on mi to potvrdil...

 

 

Tady je vidět, že to poprvé opravdu nebylo

předtím po nickem severes (samozřejmě zabanovaný nick) -už doufám 

 

Každopádně je to na rozhodnutí moderátorů a tady se z toho akorát něco semele, což někdo odnese banem ( snad se pletu ).

Ale já souhlasím s tím, že to není úplně košer a nedivím se, že je snake nas..nej. Ani nezpochybňuju rozhodnutí moderátorů, jen mě zajímalo, proč se tak rozhodli, když tady dost lidí píše a psalo (myslím i v hodnocení prodávajícího), že s ním udělali dobrou zkušenost a doporučovali ho. A ve výsledku nikoho neokradl, nepodvedl, jen se zachoval jako mamlas. Já tady občas zachytím postesknutí nad podobnými případy a nikdy jsem nezaregistroval, že by někdo za to dostal ban. Toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...