Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Toljo, jsi chytry kluk. Tak pochop , ze jde o to, jen rict sorry, mam toho moc ...

 

jednak slibem nezarmoutíš a druhak ti asi na férovku nechtěli říct, že jsi ....., když to řešíš před létem.

 

jak píšeš, jsem chytrej kluk, a ani nejsem zlej, tak ti prozradím, že nám to k plné spokojenosti zrealizovala firma baxx.cz, jo a je to multisplit na dva pokoje, ale na tvém místě bych je oslovil až koncem září...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednak slibem nezarmoutíš a druhak ti asi na férovku nechtěli říct, že jsi ....., když to řešíš před létem.

 

jak píšeš, jsem chytrej kluk, a ani nejsem zlej, tak ti prozradím, že nám to k plné spokojenosti zrealizovala firma baxx.cz, jo a je to multisplit na dva pokoje, ale na tvém místě bych je oslovil až koncem září...

Jojo, to je ideální, řešit tohle tak v září...přes zimu totiž člověk klimu pořádně protáhne, takže mu vůbec nevadí že až ji bude opravdu potřebovat, bude už 9 měsíců záruky v čudu, jo jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, to je ideální, řešit tohle tak v září...přes zimu totiž člověk klimu pořádně protáhne, takže mu vůbec nevadí že až ji bude opravdu potřebovat, bude už 9 měsíců záruky v čudu, jo jo...

 

vona i topí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po další výměně zpráv se ten Ebaysta v podstatě přiznal, že mi nic poslat ani nehodlal, i když mi vystavil invoice na Paypal platbu a zhrábnul prachy - dvakrát :eek:

Fakt nevím, co si mám myslet. Být to u nás, tak ho prásknu na policii pro podvod.

Teď pátrám, jestli se takové chování nedá udat aspoň tomu Ebay - nevíte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti frantici u mne pekne klesaji, uplne vydlabany. Kde maji tu deklarovanou svobodnou spolecnost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti frantici u mne pekne klesaji, uplne vydlabany. Kde maji tu deklarovanou svobodnou spolecnost?

Si myslím že ti lidé už tam jsou tak vystrašený po těch průserech, že s tím možná i souhlasí. A kdo dává ty zákazy? Přesně ti co nám nedávno tvrdili, jak bude všechno ok a některé ovce jim ještě přikyvovali, to mě štve. Prostě je všechny do jednoho pěkně nakopat do řiti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si myslím že ti lidé už tam jsou tak vystrašený po těch průserech, že s tím možná i souhlasí. A kdo dává ty zákazy? Přesně ti co nám nedávno tvrdili, jak bude všechno ok a některé ovce jim ještě přikyvovali, to mě štve. Prostě je všechny do jednoho pěkně nakopat do řiti....

Nekteri lide se urcite boji, ale to bylo kecu po atentatu v te redakci toho humor. platku. Nevzdame se, svoboda a francie. Zacinam verit nazoru zde na foru: srouby se pomalu utahuji. Vypada to na novodobou totalitu :( .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekteri lide se urcite boji, ale to bylo kecu po atentatu v te redakci toho humor. platku. Nevzdame se, svoboda a francie. Zacinam verit nazoru zde na foru: srouby se pomalu utahuji. Vypada to na novodobou totalitu :( .

A nejhorší na tom všem je, že MZV vydalo k MS 2016 dvoustránkové doporučení, co jo a co ne, přičemž závěr je ten, že ani přes zpřísněná bezp. opatření a vyjímečný stav, který ve Francii oficielně panuje (sic!) nelze zaručit, že se něco nesemele

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No řeknu ti to takhle Frostie, svého kluka bych tam na zápas nevzal ani zadarmo :-) Toť vše ode mě k tématu...

Věřím Afri, také se tam nechystám

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...