Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Po tom elaboratu, co jsem k tomu doted tvori, troufam si i na tenhle nelehkej ukol :-(

Ber to jako životní zkušenost. Třeba bylo lepší se jí dvě minuty v pracovní době  věnovat, než psát celej pátek v pracovní době  reakci na nějakou stížnost. Jak vidím, čas na Chronomag u toho pořád máš  :lol2:  :lol2:  :lol2:  hele nic ve zlým. Mám Tě rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ber to jako životní zkušenost. Třeba bylo lepší se jí dvě minuty v pracovní době  věnovat, než psát celej pátek v pracovní době  reakci na nějakou stížnost. Jak vidím, čas na Chronomag u toho pořád máš  :lol2:  :lol2:  :lol2:  hele nic ve zlým. Mám Tě rád.

Ted mam poledni pauzu :-). Ja se ji venoval, ale vyhovet jsem ji zkratka fakt nemohl.

A jinak naprosto vpoho, postezoval jsem si tu a jdu procitat pri jidle stara vlakna fortis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, majitelé iPhonů, dávejte si velký pozor na jeho případné rozbití. V opačném případě Vás to přijde docela draho.

Prostě a jasně, manželčin iPhone 6s spadl na beton tak nešťastně, že se rozbil displej, zároveň taky odešel senzor podsvícení a sluchátko. Půl roku starý...

Ano, vím, že lepší je mít mobil v ochranném obalu a ještě lepší je mít na displeji ochrannou fólli resp. tvrzené sklo. V tomto připadě obojí samozřejmě přítomno bylo, ale nepomohlo to.

Na manželku jsem nekřičel a nic jsem jí nevyčítal. Stalo se mi loni prakticky totéž u modelu 6. Tehdy to odnesl "jen" displej, což znamenalo opravu necelých 6,000 Kč. V tomto případě je finanční legrace ještě větší. Displej - 5,990 + sluchátko 1.090 + senzor 1.090 + práce 500 = nádherných 8,670 korun českých.

Nechci si tady stěžovat, za neopatrnost se někdy platí. Jen jsem si chtěl tak nějak lidsky postěžovat :-)

Jojo, neni nad bytelnou Nokii 5110. S tou se dal hrat i petanque...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, majitelé iPhonů, dávejte si velký pozor na jeho případné rozbití. V opačném případě Vás to přijde docela draho. 

Prostě a jasně, manželčin iPhone 6s spadl na beton tak nešťastně, že se rozbil displej, zároveň taky odešel senzor podsvícení a sluchátko. Půl roku starý...

Ano, vím, že lepší je mít mobil v ochranném obalu a ještě lepší je mít na displeji ochrannou fólli resp. tvrzené sklo. V tomto připadě obojí samozřejmě přítomno bylo, ale nepomohlo to.

Na manželku jsem nekřičel a nic jsem jí nevyčítal. Stalo se mi loni prakticky totéž u modelu 6. Tehdy to odnesl "jen" displej, což znamenalo opravu necelých 6,000 Kč. V tomto případě  je finanční legrace ještě větší. Displej - 5,990 + sluchátko 1.090 + senzor 1.090 + práce 500 = nádherných 8,670 korun českých. 

Nechci si tady stěžovat, za neopatrnost se někdy platí. Jen jsem si chtěl tak nějak lidsky postěžovat :-)

 

Jestli tohle řešíš jednou ročně, tak bys snad i vyplatilo pojištění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš taky pravdu. Třeba se mu to jednou vrátí. Jen tak pro zajímavost - neposlal mi to proto, že :

Just don't like cheeky types who watch peoples accounts and wait for prices to drop.

Ani moc nechápu, co tím myslí.

To je dobrej zmrdeček, vadí mu věc, na které není nic špatného, a tak vezme "spravedlnost" do vlastních rukou a v rámci toho se dopustí prachsprostého podvodu. Otevři dispute, normálně ho napraš včetně téhle jeho komunikace, eBay se postaví na tvoji stranu a vrátí ti prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem línej debil, nechal jsem si poslat balíček na Poštu, u který se dá zaparkovat. To jsem ovšem nepočítal s tím, že to Pošta uloží na pobočku již dnes večer. Pointa je, že kdybych si to nechal poslat na poštu do centra (kde nezaparkuju, ale pěšky je to 10 min chůze), tak bych si to zítra krásně mohl vyzvednout. Takhle musím čekat do pondělí, protože Pošta s parkovištěm prostě o víkendu nemaká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak jsem byl minulej tejden tak trochu nachcipanej a smrkejchal v jednom kuse a myslel si, ze je to fuc, dneska ve tri rano me to bez varovani koplo plnou silou. Mam tak 39, uzliny i mandle jak balony. Kdybych za sebou uz priusnice nemel, sazel bych na ne, takhle to bude laryngitida jaxvina. Navic jsme u rodicu manzelky a chystali jsme na dnesek grilovacku, coz me fakt nastvalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...