Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Co mne právě fakt nas....

Dneska v8:30 v Praze 4 na Lhotce

Srazí hovado zas... jedoucí na bílém BMW GS mladou holku na přechodu pro chodce a ujede aniž by zastavil. Celou značku nevím , ale rz začínala 5H. Doufám že ho najdou a rozbijou mu držku. Když ho najdu já tak to rozhodně udělám s.... jeden. Holka 25 let zlomena noha poranění hlavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo na zalesi, nebo jeste dalsi byla nekde. Ma pani rikala, ze tam byla RZS :( .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo na zalesi to bylo

Tak hlavne at pani nema trvale nasledky, to nevyvazi ani lapeni ridice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to přesně bylo? Kolikrát vidím titulek "Řidič srazil chodce" a pak se člověk dozví, že mu chodec skočil rovnou pod auto. Kolikrát se nestačim divit za jakých okolností jsou lidi schopný na ten přechod vlízt. Tim samozřejmě nemyslim tuhle situaci nezpochybňuju, že to bylo hovado, když nezastavil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem na serveru Sreality uveřejnil inzerát na pronájem bytu. Samozřejmě jako fyzická osoba, úmyslně bez realitky.

Do 5 minut mi přišlo 7 mailů a dokonce 1 SMS (!) snad ze všech známých realitních kanceláří s nabídkou spolupráce!

Bych se po*ral, teď se můžu těšit na pár měsíců/roků plných spamování mého mailu a telefonu...

Ach jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozcilujou me vsechny cesky eshopy, ktery odmitaji platby kartama vydanyma v zahranici... Co to je za modu tohle?! Neberou je ani kdyz prijdu osobne a dokazu jim, ze sem ji neukrad. Grrrrr.

 

Tak neco podobneho jsem zazil se zahranicnima eshopama, konkretne USA, ti zase neberou jine, nez USA platebni karty. A nechteji slyset ani na prevod penez ci zaslani pres western union...

Zkratka prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...