Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

V ty naší republice někam dojet autem, to je opravdu síla. Už jsem si koupil za volant noviny a asi si pořídím i televizi ;-)

To se nediv, naše republika je maličká a na 10 milionů lidí tu máme 7 milionů vozidel a každý rok přibyde 300 tisíc dalších.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem na serveru Sreality uveřejnil inzerát na pronájem bytu. Samozřejmě jako fyzická osoba, úmyslně bez realitky.

Do 5 minut mi přišlo 7 mailů a dokonce 1 SMS (!) snad ze všech známých realitních kanceláří s nabídkou spolupráce!

Bych se po*ral, teď se můžu těšit na pár měsíců/roků plných spamování mého mailu a telefonu...

Ach jo

 

Na takovouhle akci založit extra mailovou schránku a po uskutečnění obchodu smazat, nebo nechat spát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se nediv, naše republika je maličká a na 10 milionů lidí tu máme 7 milionů vozidel a každý rok přibyde 300 tisíc dalších.

A zapomněl jsi zmínit asi deset milionů kamionů a každej padesátej km rozkopaná silnice nebo úplná uzavírka. Šedesát km jet tři hodiny není úplně v pohodě a určitě to není malou republikou, ale idioty, kteří ji řídí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě štve, že jsem si o víkendu objednal nový nůž a věda, že balík do ruky není to pravé, neb by mi ho stejně nedoručili že jsem v práci, jsem zvolil balík na poštu... naše lokální pošta má do pěti, tak jsem si říkal, že to určitě dám.

No a včera jsem byl v práci do sedmi, dneska do půl deváté... já se na něj tak těším... ale já si ho snad nevyzvednu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sobecti slabosi, kteri skacou pod metro misto toho aby se nekde v ustrani v klidu obesili, kdyz uz se rozhodnou.

Já kdybych se chtěl zasebevraždit, tak se ubodám. To už musíš být jó přesvědčený abys to dotáhnul :)

A teď vážně, v tu chvíli Ti to je asi dost jedno. Chápu, že to dokáže naštvat, ale představ si, že tam skočí třeba Tvoje dítě, ona třeba taková deprese je sviňa. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kdybych se chtěl zasebevraždit, tak se ubodám. To už musíš být jó přesvědčený abys to dotáhnul :)

A teď vážně, v tu chvíli Ti to je asi dost jedno. Chápu, že to dokáže naštvat, ale představ si, že tam skočí třeba Tvoje dítě, ona třeba taková deprese je sviňa. 

Deprese je sviňa, ale proč u toho zkurvit den tisícům lidí? Taky hlasuju pro smyčku v klidu v lese, příroda, vzduch....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deprese je sviňa, ale proč u toho zkurvit den tisícům lidí? Taky hlasuju pro smyčku v klidu v lese, příroda, vzduch....

Říkám když je člověk natolik zoufalý, že je ochotný vzít si život, potom takhle nepřemýšlí ( aspoň se tedy domnívám) navíc vlak/metro atd...navíc vlak/metro atd to jako kdyby udělá za Tebe, nemusíš mačkat spoušť, vázat smyčku atd...je to asi pro některé jednodušší, případně jak jsem navrhoval nemusíš se třeba 20x bodnout :-B navíc nemusíš mít strach, že Tě nenajdou atd...

Taky mě to vždycky nasere, například jsem se po tomto roce rozhodl, že nejezdím vlakem Praha /Ostrava v období maturit, protože pokaždé co jsem to jel jsem přijížděl o 3-4 hodiny později a našrot , protože co v tom vlaku dělat že :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sobecti slabosi, kteri skacou pod metro misto toho aby se nekde v ustrani v klidu obesili, kdyz uz se rozhodnou.

 

Mám pocit, že když to na tebe příjde, tak nepřemýšlíš kde a jak, ale uděláš to hned ...... Ale nikdy jsem to nezkoušel tak nevím, jinak hlasuji pro vodu, utopení, jednou jsem se před lety zamotal do drátů při potápění a čekal na bodyho až si uvědomí, že už za ním nejsem a bylo to příjemné a myslím že je to i bezbolestné, 2x si lokneš a pohoda jazz :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..lepší je se někam zasít a sezrat prasky... usnes a je to. nesmí té ovšem najít a oživit :)

 

Značně romantická představa, problém je, že většina dostupných prášků ti max. poškodí játra a budeš se hodiny svíjet v bolestech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím zhubnout osm kilo a v restauraci jsem se mezi ledovým salátem a vepřovými výpečky rozhodoval rovné dvě vteřiny, je asi jasné co vyhrálo. Ještě jsem si přidal a teď už jenom čekám kdy se pobliju. Takový krásný den to byl, já vůl...:-(

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...