Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Nakonec vklidu, cekacka asi 25 minut, s tim, ze tam maji super vec ( pisou za jak dlouho jednotliva cisla prijdou naradu) takze jsem si v mezidobi vybral prachy, vyridil telefony a podival se na boty. Pak jsem prisel a za minutu me brali :)

Jen se ujištuju, čeká mě to cca za 2-3 měsíce. Je to ve Škodově paláci, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jen se ujištuju, čeká mě to cca za 2-3 měsíce. Je to ve Škodově paláci, že?

Jj vezmes si cislo, pockas pul hodky, pak dojdes k pokladne a zahlasis: "tak ja jsem tady pro tu debilni kartu" pani se zatvari otravene a za dalsi 3 minuty odchazis :) byt Tebou to vyresim driv ma netu jsem cetl, ze koncem prazdnin to konci vubec nejvic lidem ta platnost (300k) jestli nezridi jine vydejni misto, tak to bude peklo.... Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl jestřáb. škoda že tě nenapadlo jim dát krmítko.

 

Abychom si rozuměli - já se jich chtěl zbavit, ne je přilákat :)   Nestojím o cvrlikání ani podělanej balkón, takže krmítko přenechám ptákomilům. Pár jich v baráku je tak jako tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Často sem nechodím, ale teď mě nas... ebay když jsem se snažil koupit NOS tah na Seiko Pogue. Šel za necelých 16 liber, byť jsem přihodil včas před koncem 22 a nehodilo to žádnou chybu, tak to můj příhoz nějak nezaznamenalo a mám smůlu. :raygun: :furious: zmetci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štve mě, že většina hodinek nad 50 tisíc nemá úplně automaticky dva půldílky tahu plus sponu s mikroregulací jako třeba Doxa nebo Rolex (úmyslně nezmiňuji MM300, protože zubatý plíšek místo kusu tahu fakt není mikroregulace, jen šikovná plynulá extenze). Bohajeho! Jednak jde o komfortní pocit, který se jaksi nedostavuje, a za druhé my perfekcionisti chceme mít hodinky na středu hřbetu záp?stí a sponu zespoda taky. Jak pak mají ty wristshoty vypadat k světu? Bojuju s tím u TH i u Omegy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štve mě, že většina hodinek nad 50 tisíc nemá úplně automaticky dva půldílky tahu plus sponu s mikroregulací jako třeba Doxa nebo Rolex (úmyslně nezmiňuji MM300, protože zubatý plíšek místo kusu tahu fakt není mikroregulace, jen šikovná plynulá extenze). Bohajeho! Jednak jde o komfortní pocit, který se jaksi nedostavuje, a za druhé my perfekcionisti chceme mít hodinky na středu hřbetu záp?stí a sponu zespoda taky. Jak pak mají ty wristshoty vypadat k světu? Bojuju s tím u TH i u Omegy...

Co Tudor Pelagos?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štve mě, že většina hodinek nad 50 tisíc nemá úplně automaticky dva půldílky tahu plus sponu s mikroregulací jako třeba Doxa nebo Rolex (úmyslně nezmiňuji MM300, protože zubatý plíšek místo kusu tahu fakt není mikroregulace, jen šikovná plynulá extenze). Bohajeho! Jednak jde o komfortní pocit, který se jaksi nedostavuje, a za druhé my perfekcionisti chceme mít hodinky na středu hřbetu záp?stí a sponu zespoda taky. Jak pak mají ty wristshoty vypadat k světu? Bojuju s tím u TH i u Omegy...

Nj, ale to by prisli o cca 1500 za puldilek, ktery si musis objednat a pockat na nej min 6 tydnu.

Upraveno uživatelem Baldic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ Andy: Jasně, jsou zaplaťpánbůh značky a modely, které to mají vyřešené. Ale přece nebudu vybírat hodinky podle toho, jestli mají nebo nemají mikroregulaci (i když zrovna pelagosy jsou boží, a měl bych kombo ala Calv). Já si jen povzdechl, že to od určitě cenové úrovně prostě nemají všechny hodinky, no. To je jak vybírat si ve vyšší střední a vyšší třídě auto a zjistit, že nemá klimatizaci ani v základu, ani ve volitelné výbavě...

 

@ Baldic: no, kdyby alespoň existovala možnost ty půldílky dokoupit, tak držím pusu. Ale třeba u Moonů prostě nejsou, a na spon? jen dvě dírky (polohy). Pravé probíhá experiment s půldílkem ze starých Seamasterů, až přijde, dám vědět. Jenže půldílky kromě nastavení ideální délky tahu a hlavně dokonalého vycentrování spony na záp?stí neřeší změny objemu zápěstí během dne, proto pláču po rychlé regulaci ve spon? :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...