Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Chystal som sa pripomenut to iste,.... Opytam sa este inak. Je tu niekto, kto vyssie uvedenu konvickovu prformance schvaluje, paci sa mu a vobec,... proste rozjasnila mu den? Ak nie, tak sa asi niet o com moc hadat. Ak ano tak let the flame begin/(continue). :gunsmilie:

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě ze je to picovina, ten chlap je magor, ale zase se z toho děla drama!

Jako kolem všeho ohledně tohohle tématu, Ivetka už není a tak národ řeší tohle :D 

 

Tohle se mi celkem libí: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chystal som sa pripomenut to iste,.... Opytam sa este inak. Je tu niekto, kto vyssie uvedenu konvickovu prformance schvaluje, paci sa mu a vobec,... proste rozjasnila mu den? Ak nie, tak sa asi niet o com moc hadat. Ak ano tak let the flame begin/(continue). :gunsmilie:

No jo, ale mně třeba nerozjasnil den ani pochod buzerantů. Konvička je mi ukradenej, ale ten dvojí metr mě štve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl to povolený, stejně jako ti buzíci. Kteří nadělali násobně větší bordel.

Nojo, ale ty to maj jednou za rok. Prejme jim to. Kdyby o tom nemluvili Klasovic kluci, tak o tom clovek ani nevi

 

Ne, ti byli ještě horší

To me mrzi ze se cejtis touhle skupinou tak ohrozenej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, ale ty to maj jednou za rok. Prejme jim to. Kdyby o tom nemluvili Klasovic kluci, tak o tom clovek ani nevi

 

To me mrzi ze se cejtis touhle skupinou tak ohrozenej

Nejen ohrožen, ale speciální skupinou pedofilie i znechucen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Nory a Amíky už bychom měli. Ještě ilumináty a chemtrails, prosím! A židy! A cikány! Celý svět se proti vám spiknul, nebožátka. Jen ten Konvička s Hamplem za vás ještě bojují, ale už umdlévají. Snad ještě Tomio by to mohl zachránit, jenže ten je prý v posilovně, tak nevím...pak už je jedinou šancí na záchranu Rusko, ta země neomezených možností a ochránce slovanských hodnot! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...