Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tak Nory a Amíky už bychom měli. Ještě ilumináty a chemtrails, prosím! A židy! A cikány! Celý svět se proti vám spiknul, nebožátka. Jen ten Konvička s Hamplem za vás ještě bojují, ale už umdlévají. Snad ještě Tomio by to mohl zachránit, jenže ten je prý v posilovně, tak nevím...pak už je jedinou šancí na záchranu Rusko, ta země neomezených možností a ochránce slovanských hodnot! 

 

Už to nehul........... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciwe včera vyzvednu vůz ze servisu, lak zadního nárazníku a velkej servis, auto zase jako nový. Ještě si ho večer prohlížím, jak to pěkně vypadá. No a ráno ten zadní  nárazník a světlo odřený od debila, co neumí vyjet z řady. Ach jo.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo. O dovolene v kempu prijdu k autu a v SPZ dira od koule - oddelam SPZ, srovnam ji botou o zem a koukam, ze je to az do narazniku... To musel bejt peknej blb, ze mu nestacil prvni kontakt s plechem... A ted v nedelu koukam, ze na spodku narazniku odrenej lak a na karoserii u svetla odloupnuttej, mozna od kaminku od nejakyho nakladaku (jinak netusim, jak se to v tomhle miste mohlo stat). Tak premyslim, co s tim. Da se to nejak zapravit, aby to nerezlo? Nechce se mi kvuli tomu jezdit do servisu, protoze nevim, jak bych na to uplatnil havarijko a platit beztak 20+ k za prelakovani v servisu se mi taky nechce.

 

Ciwe včera vyzvednu vůz ze servisu, lak zadního nárazníku a velkej servis, auto zase jako nový. Ještě si ho večer prohlížím, jak to pěkně vypadá. No a ráno ten zadní  nárazník a světlo odřený od debila, co neumí vyjet z řady. Ach jo.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo. O dovolene v kempu prijdu k autu a v SPZ dira od koule - oddelam SPZ, srovnam ji botou o zem a koukam, ze je to az do narazniku... To musel bejt peknej blb, ze mu nestacil prvni kontakt s plechem... A ted v nedelu koukam, ze na spodku narazniku odrenej lak a na karoserii u svetla odloupnuttej, mozna od kaminku od nejakyho nakladaku (jinak netusim, jak se to v tomhle miste mohlo stat). Tak premyslim, co s tim. Da se to nejak zapravit, aby to nerezlo? Nechce se mi kvuli tomu jezdit do servisu, protoze nevim, jak bych na to uplatnil havarijko a platit beztak 20+ k za prelakovani v servisu se mi taky nechce.

 

Takhle bez fotky nelze říct. Já to vyřešim opravnou sadou, jako vždy. Jen jsem doufal, že ji alespoň pár měsíců nebudu potřebovat...  njn, lidi jsou howada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je octovat - jako chlastat ocet ? To už raději ty chemtrails....nebo ještěry z pekel, co nás chtějí očipovat ;o)

Ty už seš v prdeli. Voctování je přece právě proti chemtrails. Jestli okamžitě nevypiješ litr vocta, stane se z tebe homosexuál a pudeš do průvodu.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty pedofilní homosexuálové jsou nejhorší. Začíná to nenápadně, ale ve finále nám chtějí ukrást děti ke svým zvrhlým rituálům. Řikali to Russkyje Matěri a nějakej člověk v diskuzi na Novinkách.cz, tak to musí bejt pravda.

 

Každopádně díky, tohle vlákno mě ráno vždycky pobaví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera v klídku a pohodě vezu S-Maxe na výměnu oleje a tak si medím, motor krásně přede, auto drží na silnici jak přibitý, a říkám si, to je bomba, taková super kára, jak dlouho už s tím vlastně jezdím? Nojo, už to budou dva roky, a jen leju provozní kapaliny a jinak vůbec nic ... jezdí, řadí, brzdí, nic se nesype, ani ty gumy se nějak zvlášť nesjížděj...dva roky...no vlastně, to už musí být dýl, vždyť jsem ho kupoval začátkem července, žejo... 2014, žejo... jak jsem tenkrát honem za jeden den stíhal všechny ty papíry... pojištění... značku... evidenčku...a taky technickou...v tom červenci.....žejo... a máme půlku srpna...a  DOŘITI, TECHNICKÁ !!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...