Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Patrně něco málo vyřešíš a ještě vyděláš. A třeba jednou vyděláš tolik abys mohl zkusit vybudovat nějaké to záchytné parkoviště (které vůbec není zadarmo a tak ani parkovat se tam nebude zadarmo) a pak zavedeš další regulaci, abys tam lidi donutil odstěhovat auta.

Tak tyhle pohádky ovčí babičky posloucháme už léta. A léta sypem do systému těžký  prachy. Výsledek ? Parkoviště furt žádný, pozemky kolem města, se kterýma se původně mělo počítat, koupili spekulanti, a radnice už zase  chtivě natahujou vyděračskou ruku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

štve mě hon médií na Konvičku, sice je to magor, ale vyhazovat ho z práce je zu viel

vzpomínám si na jiného magora, z opačného tábora, Milan Kohout se jmenuje, v tv pořadu M. Jílkové způsobil podle mě mnohem větší humbuk než Konvička na staromáku, ale toho nikdo z práce vyhazovat nechtěl,  asi proto,že je 

vymaštěnej dobroser a sluníčko

 

Karlosi, až nebudeš smět zadarmo zaparkovat ani u vás na návsi, tak si vzpomeň, co jsi sem napsal v souvislosti s parkováním v Praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Kolegové kteří bydlí mimo Prahu by tam parkovali rádi"

Tomuhle nerozumím. Kde parkujou teď?

Záchytná parkoviště zaplní místní a z nejbližšiho okolí. A na vybudování parkovišť pro všechny skutečně nejsou peníze. A já si neumím představit straspola, že by tam parkovat svoje druhý auto.

 

Ed: straspol: Dal by sis svoje druhý auto za poplatek na záchytný parkoviště na okraj Prahy?

Ty tomu vlastně jen nechceš porozumět, viď? Pro pořádek tedy : 1) Já nejsem ,,kolega který bydlí mimo Prahu", já bydlím v Praze a tak nevidím důvod, proč bych měl vozit auto na okraj města na záchytné parkoviště. Kolegové, co bydlí mimo Prahu, teď parkují  KDE SE DÁ. Nechápu, čemu zrovna na tomhle nerozumíš.               

                                                                                                       2) Když se začalo mluvit o tom, že by na okrajích Prahy záchytná parkoviště měla vyrůst, jasně bylo dáno, že by měla být bezplatná. Za ta léta- a bylo jich 26- se nestalo v této věci NIC. Přesto jsem přesvědčen o tom, že by mnoho motoristů, kteří do Prahy míří na značnou část dne, dalo přednost zaparkování na okraji města. Soudě podle toho, jak to u nás na krajích města každý den vypadá, záchytná parkoviště na konečných stanicích metra by jistě splnila svůj účel- za předpokladu, že by se zase nenašli keťasové, kteří tam budou chtít za zaparkování stejné prachy jako automaty v centru. To je samozřejmě demotivující.                    

                                                                                                       3) Fakt, že za 26 let planého kecání a svlíkání motoristů z kůže si někdo dovolí napsat, že na parkoviště nejsou peníze, považuju za strašlivou ostudu společnosti. KAM se teda všechny ty prachy poděly? Myslím že nastal čas se na to radnice důrazně zeptat.

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem přesně věděl - že tvůj názor, že situaci v Praze vyřeší jen záchytná parkoviště na okraji Prahy, znamená v překladu Tam budou parkovat ostatní a já si budu hezky parkovat kde budu chtít. Pro ostatní povinnosti, pro mě práva :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem přesně věděl - že tvůj názor, že situaci v Praze vyřeší jen záchytná parkoviště na okraji Prahy, znamená v překladu Tam budou parkovat ostatní a já si budu hezky parkovat kde budu chtít. Pro ostatní povinnosti, pro mě práva :)

 

Proč máš problém pochopit to, že záchytná parkoviště jsou určená pro návštěvníky Prahy, proč nám podsouváš, že by tam měli parkovat i lidé, kteří v Praze žijí a platí daně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jak chceš nějakého návštěvníka přimět parkovat na kraji Prahy, když potřebuje jet někem ke straspolovi a je tam i volno k zaparkování?

 

Proč vy máte problém pohopit, že NIKDO nenechá svoje auto dobrovolně za Prahou, když by mohl pohodlně dojet až tam kam potřebuje?

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem přesně věděl - že tvůj názor, že situaci v Praze vyřeší jen záchytná parkoviště na okraji Prahy, znamená v překladu Tam budou parkovat ostatní a já si budu hezky parkovat kde budu chtít. Pro ostatní povinnosti, pro mě práva :)

Tomu jsem přesně porozuměl už před chvílí, že důvod, proč ty tvrdíš, že záchytná parkoviště by nefungovala, je že ,,straspol tam parkovat nebude". Je to k smíchu.  Spíš bys možná měl uvažovat o své větě ,,Pro ostatní povinnosti, pro mě práva". To je totiž typická mentalita magistrátního úředníka a doklad toho, jak hluboko jsme klesli. Místo toho, abychom parkoviště zařídili dlouhodobě tak, aby se parkování pro dojíždějící stalo vítanou VÝHODOU, napaříš to lidem jako POVINNOST   :lol2: a vo vo vovo vo tom to celý je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem přesně věděl - že tvůj názor, že situaci v Praze vyřeší jen záchytná parkoviště na okraji Prahy, znamená v překladu Tam budou parkovat ostatní a já si budu hezky parkovat kde budu chtít. Pro ostatní povinnosti, pro mě práva :)

Záchytná parkoviště by určitě hodně pomohla. Sám do Prahy jezdím často z Plzně a na Zličíně i na Butovicích je v 7 hodin plno. Takže parkuju mezi panelákama. Velké parkoviště u metra by to krásně vyřešila, metro je pohodlnéa rychlé.

Patrně něco málo vyřešíš a ještě vyděláš. A třeba jednou vyděláš tolik abys mohl zkusit vybudovat nějaké to záchytné parkoviště (které vůbec není zadarmo a tak ani parkovat se tam nebude zadarmo) a pak zavedeš další regulaci, abys tam lidi donutil odstěhovat auta.

 

Jednoduché a pro kohokoliv příjemné řešení bohužel neexistuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jak chceš nějakého návštěvníka přimět parkovat na kraji Prahy, když potřebuje jet někem ke straspolovi a je tam i volno k zaparkování?

 

Proč vy máte problém pohopit, že NIKDO nenechá svoje auto dobrovolně za Prahou, když by mohl pohodlně dojet až tam kam potřebuje?

 

To se fakt pleteš. Já když chci dojet ke Straspolovi, tak nechám auto někde na okraji v obchoďáku, protože metrem je to pohodlnější a rychlejší. A ano, dělám to dobrovolně a dělám to tak už mnoho let. A ne, není to tak, že bych Prahu neznal, nebo se tam bál jezdit. Pár let jsem tam žil a nemám s tím nejmenší problém. Jen takto místo 30 minut cukání a dalších 30 minut hledání volného místa na parkování už se Straspolem hodinu sedíme na kafi...

 

P.S. Strášo, co děláš dnes odpoledne ;)

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu jsem přesně porozuměl už před chvílí, že důvod, proč ty tvrdíš, že záchytná parkoviště by nefungovala, je že ,,straspol tam parkovat nebude". Je to k smíchu.  Spíš bys možná měl uvažovat o své větě ,,Pro ostatní povinnosti, pro mě práva". To je totiž typická mentalita magistrátního úředníka a doklad toho, jak hluboko jsme klesli. Místo toho, abychom parkoviště zařídili dlouhodobě tak, aby se parkování pro dojíždějící stalo vítanou VÝHODOU, napaříš to lidem jako POVINNOST   :lol2: a vo vo vovo vo tom to celý je...

Ale kdepak já, to ty právě bys to musel udělat jako povinnost, protože jinak tam nikdo dobrovolně parkovat nebude. Prostě nebude a žádný kecy a pohádky, které si tady sborově vymýšlíte, s tím nic nenadělají. Lidská lenost a pohodlnost jsou nekonečné.

Prostě se jen bojíš přiznat, že je tvůj názor je nesmysl a tak se to snažíš otočit proti mně. Marně. Je to opravdu nesmysl.

Jediné co donutí lidi tam parkovat, budou regulace. Ale ty jsi proti regulacím, tudíž je tam nedonutí parkovat nic a dokud tam bude místo, budou dál parkovat u tebe doma ,parkoviště neparkoviště. Už to prostě přiznej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jak chceš nějakého návštěvníka přimět parkovat na kraji Prahy, když potřebuje jet někem ke straspolovi a je tam i volno k zaparkování?

 

Proč vy máte problém pohopit, že NIKDO nenechá svoje auto dobrovolně za Prahou, když by mohl pohodlně dojet až tam kam potřebuje?

 

nejdřív ta parkoviště musí stát a fungovat, donutit tam návštěvníky Prahy parkovat je další, ale podle mě mnohem menší problém v pořadí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kdepak já, to ty právě bys to musel udělat jako povinnost, protože jinak tam nikdo dobrovolně parkovat nebude. Prostě nebude a žádný kecy a pohádky, které si tady sborově vymýšlíte, s tím nic nenadělají. Lidská lenost a pohodlnost jsou nekonečné.

Prostě se jen bojíš přiznat, že je tvůj názor je nesmysl a tak se to snažíš otočit proti mně. Marně. Je to opravdu nesmysl.

Jediné co donutí lidi tam parkovat, budou regulace. Ale ty jsi proti regulacím, tudíž je tam nedonutí parkovat nic a dokud tam bude místo, budou dál parkovat u tebe doma ,parkoviště neparkoviště. Už to prostě přiznej.

Takový kecy  :lol2: ty tomu snad vážně věříš, člověče... Tolikrát  už jsi to asi opakoval, že to máš za pravdu. Nebo se snad na té momentální pražské ostudě sám nějak podílíš? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejdřív ta parkoviště musí stát a fungovat, donutit tam návštěvníky Prahy parkovat je další, ale podle mě mnohem menší problém v pořadí

No ba. Udělej parkoviště na konečný metra a lidi se radostí budou tetelit. Jenže ... ,,když už máme nějaký prachy, pojďte kluci, šoupnem zase do pár ulic automaty, vždyť to tak krásně sype, žejo... uděláme ,,výběrový řízení" , brácha má super firmičku, bude malá domů, a ještě nám pár blbců zase zatleská, a když dáme litr Frantovi a litr Lojzovi, napíšou vo tom pozitivní články v denním tisku"  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš dávat smajlíky, můžeš to zkoušet honem zamlouvat něčím jiným, ale nic na tom nezměníš.

Když někdo pojede někam k tobě a bude u tebe místo, zaparkuje u tebe. Aby jel k tobě a zaparkoval na kraji, k tomu ho donutí jen regulace. Jenže ty dobře chápeš, že když regulace, tak bohužel pro všechny a týkalo by se to i tebe, tudíž budeš hlásat, že jsi proti regulacím. Řešení tedy neexistuje, ale to ty nepřiznáš, budeš zase jen dávat smajlíky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna dneska učím asi tak do půl pátý, dáme kafepivo ? Jedu do centra sockou, abych si mohl dát jedno dvě a abych nemusel platit na automatu těm vyděračům 40 za hodinu...

 

OK, nechám auto na Chodově nebo na Andělu a můžeme se někde sejít. Dojedu sockou. Karlosi, nechceš zajít na kafe s náma? Můžeš zaparkovat někde v centru, my na tebe tu hodinu počkáme, než dorazíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš dávat smajlíky, můžeš to zkoušet honem zamlouvat něčím jiným, ale nic na tom nezměníš.

Když někdo pojede někam k tobě a bude u tebe místo, zaparkuje u tebe. Aby jel k tobě a zaparkoval na kraji, k tomu ho donutí jen regulace. Jenže ty dobře chápeš, že když regulace, tak bohužel pro všechny a týkalo by se to i tebe, tudíž budeš hlásat, že jsi proti regulacím. Řešení tedy neexistuje, ale to ty nepřiznáš, budeš zase jen dávat smajlíky.

 

my si s radostí počkáme na to, až budeš muset takový sračky řešit ty, jak potom budeš chytrej a spravedlivej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš dávat smajlíky, můžeš to zkoušet honem zamlouvat něčím jiným, ale nic na tom nezměníš.

Když někdo pojede někam k tobě a bude u tebe místo, zaparkuje u tebe. Aby jel k tobě a zaparkoval na kraji, k tomu ho donutí jen regulace. Jenže ty dobře chápeš, že když regulace, tak bohužel pro všechny a týkalo by se to i tebe, tudíž budeš hlásat, že jsi proti regulacím. Řešení tedy neexistuje, ale to ty nepřiznáš, budeš zase jen dávat smajlíky.

Meleš pořád ty samé nesmysly. Kde něco zamlouvám? Smajlíky prostě dávat musím, protože tvé argumenty typu ,,ještě to nemáme, vůbec jsme to nezkusili, protože peníze jsme dávno rozkradli a proinvestovali jinde, ale to nevadí, určitě by to nefungovalo" jsou fakt k smíchu. Přitom ano- řešení existuje, a je jednoduché a plánuje se už šestadvacet let. Jen  si úředníček nemohl zaregulovat, to by mu strašně chybělo  :lol2:. Že by to prostě mohlo být pro lidi výhodné? No pánové, vzpamatujte se- kam bysme to přišli, že? Ale na otázečku jsi nějak neodpověděl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kedysi som sa vždy trieskal autom až do centra. Kolóny, hľadanie miesta. Potom som prišiel na to, že ak zaparkujem mimo mesta, tak sa do centra dostanem rýchlejšie. Takže je jedno, či Mníchov, Frankfurt, alebo Praha. Ak prespávam v Nemecku, beriem hotel v nejakej dedine na periférii a do centra S-bahnom, pol hodinka. V Prahe si brávam hotel na okraji, tam aj parkujem a do centa MHD. Šetrí mi to nielen peniaze, ale hlavne nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...