Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tak jsem byl poprvé v životě na Policii podávat trestní oznámení. OP v Karlíně. Připraveno jsem měl telefonní číslo do ČB, kde jiný podvedený už zahájil konání proti jednomu hajzlíkovi, co podvádí lidi - byl již zatčen a následně propuštěn HURÁ, tento týden podvedl další tři o celkem 40tisíc.

Přišel jsem na oddělení policie, byly tam dvě nešťastné slečny z Austrálie, co přišly o notebook a foťák, tak jsem rád pomohl s překladem a po 20ti minutách přišel "můj policajt".

Nejdříve arogantní jednání ve stylu co si to vlastně dovoluji a co chci, když se mi to stalo před 5ti měsíci, vysvětlil jsem ,že jsem nechtěl kvůli 10ti tisícům obtěžovat sebe i je a čekal jsem, až se na můj podnět na internetu ozve někdo další - což se stalo o minulý týden. Byl jsem vyslechnut cca 2minuty u pultíku ve stoje. Vzápětí "no tak se posaďte a čekejte min. 4 hodiny.." Na to jsem se podivil a zeptal se, jestli tedy za inkriminované 4 hodiny mohu přijít "si klidně přijďte, my toho máme hodně, pak můžete klidně čekat dál"

Vzal si můj OP a odešel dozadu..

 

ZAČÍNÁM CHÁPAT, PROČ V ČR KVETE PŠENKA HAJZLŮM.

 

Na to řešení potom má totiž jen málokdo.

 

Jsem bez občanky, naštvaný na fakt, že měsíčně odvádím v daních plat dvou obdobných budižkničemů a ti dobří kluci u PČR potom třeba musí stávkovat. Pokračování po 17té hodině..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info. Blbé je na tom jen to, že ti, kteří vydávají potvrzení o způsobilosti jsou bohužel taky jen lidé a rádi vezmou úplatek.

Tak či tak si myslím, že v našich končinách je zbraň na ulici zbytečná (mimo policie, samozřejmě). Když chce někdo střílet, tak ať chodí na střelnici :-) (pouze můj názor)

 

Ad absurdum se na tu střelnici musíš nějak dostat...

 

Můžeš mít doma jen tak smrtelně jedovatý hady, pavouky, auto, který má 500kW a přitom nemá technickou a upadne mu kolo za 5 minut může jezdit po silnici a dostaneš max. nějakou pokutu. Ale když máš doma bouchačku, tak jsi prostě automaticky nebezpečnej magor... Když mi rupne v květáku a budu chtít na ulici zabít xx lidí, tak si zbraň stejně seženu nelegálně, je to absurdní.

 

Jako že prachy kazí charakter, tak by neměl mít nikdo ani korunu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokazu si predstavit, ze mi nekdo v davove tlacenici rozepne sponu na tahu, ale jak mi nekdo reze tesnej remen primo na ruce, to si fakt predstavit nedokazu.

 

A jestli chceš vědět jak se to dělá, podívej se na Derrena Browna
;)

Sledujte pozorně hodinky toho kluka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám teď vůbec super období, že jsem jenom salamia pošťuchoval. Omegy v prdeli(asi za to nemohu), dovolená za  pro mě docela dost peněz částečně za h...o, v každém státě několik průserů. V lese jsem prorazil gumu na kole a neměl jsem náhradní, prošel jsem se 14km, byla už tma, zima a k tomu začalo chcát. Ve finále mě naštvala jedna kočka, v opilecké pýše kdy moře sahá po kolena jsem ji vyhodil z baru a zdá se, že akce skončila  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad absurdum se na tu střelnici musíš nějak dostat...

 

Můžeš mít doma jen tak smrtelně jedovatý hady, pavouky, auto, který má 500kW a přitom nemá technickou a upadne mu kolo za 5 minut může jezdit po silnici a dostaneš max. nějakou pokutu. Ale když máš doma bouchačku, tak jsi prostě automaticky nebezpečnej magor... Když mi rupne v květáku a budu chtít na ulici zabít xx lidí, tak si zbraň stejně seženu nelegálně, je to absurdní.

 

Jako že prachy kazí charakter, tak by neměl mít nikdo ani korunu.

 

Hele to jsou tak nesmyslný myšlenkový pochody, že to patří do humoru! Auto bez technický může zabíjet - z toho plyne hurá do zbraně :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....

 

Jako že prachy kazí charakter, tak by neměl mít nikdo ani korunu.

 

peniaze charakter nekazia, peniaze charakter odhaľujú.

 

porovnávať zbraň /primárne určenú na zraňovanie a zabíjanie/ s niečím /ako auto alebo kuchynský nôž/, čo pri nesprávnom použití alebo zneužití môže privodiť zranenie alebo smrť, je nemiestne. Klepnúť pepka ťa môže aj na mladej sparingpartnerke :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Shrnul bych to takto: kdo se boji, s..e v sini.

 

Kdyz se bojite kivboju a magoru s bouchackami, tak bud nechodte ven z bytu nebo se stante jednim z nich. Beztak vas spis srazi auto nez by vas nekdo zastrelil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shrnul bych to takto: kdo se boji, s..e v sini.

 

Kdyz se bojite kivboju a magoru s bouchackami, tak bud nechodte ven z bytu nebo se stante jednim z nich. Beztak vas spis srazi auto nez by vas nekdo zastrelil.

 

Blbců Tado, blbců. Ale to ty nemůžeš pochopit :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shrnul bych to takto: kdo se boji, s..e v sini.

 

Kdyz se bojite kivboju a magoru s bouchackami, tak bud nechodte ven z bytu nebo se stante jednim z nich. Beztak vas spis srazi auto nez by vas nekdo zastrelil.

 

Je signifikantni, ze zrovna jedinec jako ty, si chce poridit bouchacku ... porad si nesmyslne asi myslis, ze nejsi dost velkej frajer ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem tady zase tak dlouho, abych mohl přesně soudit, ale Ty Tado jsi exot 1A kategorie. Za své názory bys někdy potřeboval dostat pořádně přes držku, aby ses probral, ale obávám se, že u Tebe by mohla být i tahle léčebná metoda marná. Jestli Ty dostaneš zbraň ochraňuj nás všechny Bůh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...