Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

4 Ricous - v pohodě,já taky. U nás chodíme povinně na střelby 1x měsíčně(od firmy).....majitel si zakládá na tom,že zaměstnává rozumné,vyškolené lidi. Jenže to není pravidlem vždy a všude.

 

 

jak píšeš o těch pocitech...naprosto Ti rozumím!!! Někdy se po nějaké akci i pozvracím(vlivem adrenalinu) - nosím ssebou pytlíky cukru(je to výborné na uklidnění nervů).....ani to netrhám a rozžvejkám i s papírem....někdy se mi tak klepou pařáty,že bych to stejně nedal,roztrhnout a nasypat. A to nemusím absolovovat situace,které musíte třeba vy,nebo nějaká ZJ,URN a podobně. Jenže občas se k něčemu dostaneme jako první,dřív než PČR......a někdy fakt hnus. Ale co Ti budu povídat,že jo?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 Ricous - v pohodě,já taky. U nás chodíme povinně na střelby 1x měsíčně(od firmy).....majitel si zakládá na tom,že zaměstnává rozumné,vyškolené lidi. Jenže to není pravidlem vždy a všude.

 

 

 

Jen pro srovnání: všelijací neuniformovaní majitelé zbraní chodí střílet ob den po 50 nebo sto ranách. Vždycky jsem měl pocit, že třeba u policie se příliš šetří na tréningu. :sad01_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bandi argument že auto může taky zabíjet pochopitelnej neni. To Tě taky můžu udusit jabkem, ale stejně je blbost to srovnávat se zbraní. Pistole je primárně na střílení, potažmo zabíjení. Ve společnosti, která odsuzuje jak vraždu, tak zabití, neni normální podporovat ozbrojování. Ano, je spoustu normálních lidí co má zbraň. Bohužel většina z nich budou chudáci co něco doháněj. (viz. výše) Navíc mi přijde dost nelogickej argument, že víc zbraní zvýší bezpečnost. Zvláště v zemi, kde je polovina lidí denně našrot!!!

 

 

Nepřekrucuj moje argumenty. Mluvím o autu, které by v normální situaci absolutně nemělo jezdit, ale jeho majitel ho záměrně používá bez potřebných prohlídek a toto auto je poškozené (úplně po lopatě, technickou by neprošlo a on by sním jezdit vůbec neměl a nesměl). A takových aut je v ČR tisíce. Jsou to potencionální zbraně a vůbec, on se pohled na auto dost podceňuje, vždyť je to tak bezpečné, že?

 

Stejně jako lidi co chovaj bojový psy, jedovatý zvířata, který, pokud utečou, tak můžou zabít an cvaj, ty teda nevaděj nijak, žejo? A může je mít klidně 10 letej kluk, nikdo to nereguluje. Zato bouchačka je primárně určená k zabíjení, takže je tím pádem děsně nebezpečná věc. Víš kolik je v čr zbraní? A kolik jich někoho zabilo? Pár promile? Takže defakto míň, než vražednejch aut.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přímo nas*ralo poslouchat 30 min. manželčinu zaplou TV, kde je pořad "Čápi s mákem" (teda takhle sebrat název "jídla" od Brodského ze Světáků). Něco otřes, hlavně ta přirozenost a upřímnost. A Bartošová, to je "píp"... :suicide_anim:

Naštěstí přepnuto.

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Helexi - kasli na to. ti ludia nie su schopni pochopit co im chces povedat. zelena logika je zelena logika. nema to vyznam tu minat viacej casu.

 

Zelená je tráva, fotbal to je hra? Logika je logika, je jedno, zda je zelená, nebo třeba ta tvoje fialová? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyt tam mlati nahodne vybraneho ridice jednou do tejnde ... :gunsmilie:

 

mediální masírka :), už před cca 8 lety na mě vytáhl borec z kufru bmw bejzbolku za to, že jsem si ho dovolil kritizovat, že mě podjel zleva na křižovatce při odbočování doleva...ale s hodinkama můžeš na ulici, aspoň si myslím...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mediální masírka :), už před cca 8 lety na mě vytáhl borec z kufru bmw bejzbolku za to, že jsem si ho dovolil kritizovat, že mě podjel zleva na křižovatce při odbočování doleva...ale s hodinkama můžeš na ulici, aspoň si myslím...

 

Tys asi neviděl onehdá ten pořad "autoškola národa, bo tak nějak". Tam takhle odbočovalo lidí. :D Takový odbočování už mě ani nenaštvává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mediální masírka :), už před cca 8 lety na mě vytáhl borec z kufru bmw bejzbolku za to, že jsem si ho dovolil kritizovat, že mě podjel zleva na křižovatce při odbočování doleva...ale s hodinkama můžeš na ulici, aspoň si myslím...

 

povidej, prehanej, jak to dopadlo. a klidne to prikrasli :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník admira

jeste ke zbranim: ve Svycarsku ma bouchacku kazdy obcan a vse je v poradku, protoze svycari spolehaji na sebe same. Nekteri mistni snilci si mysli, ze je ochrani policie; to je proste nesmysl! Ono to ani neni technicky mozne. Policie vzdy prijede, az je po vsem. A nechce-li se nekdo postarat o svoji bezpecnost sam, je to jeho problem. Cim vice se urcita zeme snazi regulovat vlastnictvi zbrani, tim vice zasahuje do prav a svobod obcanu a tim mene svobody prinasi. Proste se snazi lidem namluvit, ze stat se postara o jejich bezpecnost. Cim mene svobodna zeme, tim obtiznejsi je legalne vlastnit zbran.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste ke zbranim: ve Svycarsku ma bouchacku kazdy obcan a vse je v poradku, protoze svycari spolehaji na sebe same. Nekteri mistni snilci si mysli, ze je ochrani policie; to je proste nesmysl! Ono to ani neni technicky mozne. Policie vzdy prijede, az je po vsem. A nechce-li se nekdo postarat o svoji bezpecnost sam, je to jeho problem. Cim vice se urcita zeme snazi regulovat vlastnictvi zbrani, tim vice zasahuje do prav a svobod obcanu a tim mene svobody prinasi. Proste se snazi lidem namluvit, ze stat se postara o jejich bezpecnost. Cim mene svobodna zeme, tim obtiznejsi je legalne vlastnit zbran.

 

Vo Svajciarsku je podla teba velka sloboda obcanov?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste ke zbranim: ve Svycarsku ma bouchacku kazdy obcan a vse je v poradku, protoze svycari spolehaji na sebe same. Nekteri mistni snilci si mysli, ze je ochrani policie; to je proste nesmysl! Ono to ani neni technicky mozne. Policie vzdy prijede, az je po vsem. A nechce-li se nekdo postarat o svoji bezpecnost sam, je to jeho problem. Cim vice se urcita zeme snazi regulovat vlastnictvi zbrani, tim vice zasahuje do prav a svobod obcanu a tim mene svobody prinasi. Proste se snazi lidem namluvit, ze stat se postara o jejich bezpecnost. Cim mene svobodna zeme, tim obtiznejsi je legalne vlastnit zbran.

 

Vážně máš pocit, že by u nás bylo bezpečněji, kdyby měl každý svou zbraň? Srovnávat situaci u nás a ve Švýcarsku skrze držení zbraně mi nepřijde moc šikovné, ono to bude přeci jen o něčem jiném...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník admira

Vážně máš pocit, že by u nás bylo bezpečněji, kdyby měl každý svou zbraň? Srovnávat situaci u nás a ve Švýcarsku skrze držení zbraně mi nepřijde moc šikovné, ono to bude přeci jen o něčem jiném...

 

Nevim jestli-by u nas bylo bezpecneji, nebo ne, ale je dobre, ze je u nas legalni vlastnictvi zbrane pomerne jednoducha zalezitost. Kazdy se muze rozhodnout, zda-li chce vlastnit zbran a toto pravo by mu rozhodne nemelo byt upirano (prestoze se, obzvlaste po podobnych incidentech jako na Slovensku zvedne urcita vlna odporu proti zbranim).

Co mas na mysli tim "tajuplnym" koncem vety, ze to je o necem jinem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se tady bavíte o těch zbraních. Mně svýho času velmi dobře posloužil deštník. I když jsem ho v sebeobraně použil dost zákeřně :D Takovej ten pánskej, velkej, černej. Jel jsem jednou z takový hodně divoký rozlučkový akce směrem k Andělu a byl jsem dost vožralej. Vlastně strašně vožralej. Tramvaj byla celkem plná a já stál úplně u předních dveří. Tak jsem se tam deštníkem zahák za tyč, šťastně se pohupoval a připitoměle usmíval. Nemluvil jsem a ani nijak neprovokoval. Ten opileckej úsměv si asi nějak špatně vyložili dva hokejový fanoušci Sparty v dresech, též namol. Ovšem u nich se to tak nějak přetavilo do agrese. Chvilku na mě koukali a pak jeden z nich řek: "Co koukáš, debile!" A pak mně dal pěstí do obličeje... Byl jsem dost překvapenej a chtěl něco udělat. Jenže (a vlastně naštěstí pro mě, páč by mě dobili jako koně) tramvaj zastavila a oba se měli k vystupování. No a jeden už byl na schodech a druhej měl nakročíno na prvním, tak jsem se vodhák, chytil rukou za to ucho, lehce pokles v kolenou a zahnutou rukojetí deštníku jsem toho druhýho nesportovně zahákoval. :) I v tý opilosti to šlo celkem snadno. Maník ztratil rovnováhu, upad tomu prvnímu na záda a voba s řevem spadli do popelnic. Ozvalo se "bzzzzzzzz", tramvaj zavřela dveře a jela pryč. Naštěstí. Jinak jsem byl asi mrtvej. Myslím, že za tramvají ani neběželi. Nějakej dědula v tramvaji mě pochválil za duchapřítomost a zbytek lidí se smál. Škoda, že nebyli takhle přátelští, když mě ten psychopat mlátil pěstí. :)

Té noci jsem taky ocenil, jaký je alkohol skvělý anestetikum. Po výlezu z tramvaje jsem vlez ještě do jednoho baru a slečna z obsluhy mě okamžitě hnala na záchod. Tam jsem se kouknul do zrcadla a zjistil, že vypadám jako gepard. Brejle mně rozsekly kořen nosu a jak mně tekla krev po jeho stranách, tak se měl takovou tu jejich kresbu. :D

Pak jsem si koupil teleskopickej obušek, naučil se s ním nějaký ty kejkle + mám liquid bullet. Ale nevím, jestli není deštník efektivnější. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...