Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Pepřový sprej jehož usťová tryska formuje vytlačený aerosol do uzkého svazku, který je schopen zasáhnout cíl, podle náplně spreje, od 2 do 10 m od ustí trysky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To KalifX

 

Chválím výběr. Teleskop se dá výborně použít v uzavřených prostorách. Doporučují max vel. 18 až 21 palců. Sám nosím v práci 21" v civilu 18" na sponě v kapse. ta spona je mimoochodem skvělý nápad. Taky nosím tekutou střelu se světlem pro venkovní použítí.

 

Z 10 leté praxe u Pohotovostní motorizované jednotky v Praze jsem si odnesl jeden poznatek. Kdyý pustíte někomu do obličeje pepřák a pak ho začnete obíhat s teleskopem, padne před vámi na kolena i velmi zkušený bojovník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teleskop mám, tekutou střelu taky, ale kalife, to jsem netušil, že jsi bejval takový prase :D

 

No moment, jak "bejval takový prase"? To je nějaký špatný časování. :D Piju furt, ale nikdy se neperu. Nemám to rád. Akceptuju to jenom v tý nejnutnější sebeobraně.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15%? Pch mám zubní pastu obsahující 15% capsicinu, zuby si čistím rozbrušovačkou, p...l si utírám šmirgl papírem, a sprchuju se párou :smoke: :robot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Realcop: díky za odkaz, už jsem si objednal několik sprejů (ten v autě už je pár let vypršelej a bůhví jestli je v lahvičce ještě tlak) a konečně i ten teleskop (16").

Mlátit klackem je genetický, vrozený pohyb - pro kancelářskýho lempla jako já je to asi to nejlepší, na blbečky a čokly to stačí.

A obranou střelbu a takový ty srandičky okolo budu dál pilně trénovat a modlit se k bohu, abych to někdy nemusel použít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Realcop: díky za odkaz, už jsem si objednal několik sprejů (ten v autě už je pár let vypršelej a bůhví jestli je v lahvičce ještě tlak) a konečně i ten teleskop (16").

Mlátit klackem je genetický, vrozený pohyb - pro kancelářskýho lempla jako já je to asi to nejlepší, na blbečky a čokly to stačí.

A obranou střelbu a takový ty srandičky okolo budu dál pilně trénovat a modlit se k bohu, abych to někdy nemusel použít.

 

ja bych mel u toho obusku spis obavu, ze mi ho utocnik sebere a pak me s nim poradne zmlati.. nebo je tady kazdej skolenej, jak s nim poradne zachazet a nenechat se o nej obrat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych mel u toho obusku spis obavu, ze mi ho utocnik sebere a pak me s nim poradne zmlati.. nebo je tady kazdej skolenej, jak s nim poradne zachazet a nenechat se o nej obrat?

 

Je spousta firem, které nabízí základní, jednodenní kurzy, i když podle mě se za den nic nenaučíš a můžeš si dát na obušek poutko na ruku. ;)

Ono už vytažení obušku má docela psychologický efekt, ale je fakt, že na zfetovaného moc ne, stejně je nejlepší se krizovým situacím raději vyhnout.

Upraveno uživatelem Adam99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidim, ze se tu pomalu formuje nove tema "Čím je umlátíme, pokud nás nezastřelí" :-D

 

O obusku nejake rozumne delky uz nejaky cas uvazuju, 15-20". Asi se svitilnou a radeji kaleny, at na kazdyho previta nemusim kupovat novy. Plus peprak. Jeste ze nenosim u pasu pouzdro s mobilem, to by uz bylo docela zatizeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak aby to tu nesklouzlo někam jinam: Dnes mne parádně naštval chlapík co mi zase (jako skoro každý den) nedal přednost. Potkávám ho po cestě do práce,prostě jezdíme ve stejný čas.

 

Když už zde píšete o obuškách,bylo by dobré domyslet následky takového úderu do idiota. Málokdy,když je mela se dá dobře mířit úder. A trefit někoho do hlavy a okolí zavání pěkným prů*erem....

 

Já nosím kus 7/8 inch kabelu,asi 25cm dlouhý. Je to kabel co se používá k operátorským anténám. Neublíží (nikdy),nicméně účinnost je obdobná jako u teleskopu a kadence několikrát vyšší.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...