Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ne, měl jsem vymyšlenou strategii přesně jak psal Geometr. Prostě bych objednal a zaplatil další a v tu chvíli by se přesně v duchu platných Murphyho zákonů ta svině objevila na světle božím. Jen by mě pak sralo těch vyhozených 55 USD :)

Jsi klasickej bordelar :-)), co si ma psat, kam co dal :-)). Vitej v klubu- ted doma hledam baterky do nastenejch hodin, nasel jsem burty do kazetaku ( ty jsem hledal pred mesicem ) a balik tech nejmensich, ale ty mikrotuzkovy nejsou ( jsou, nekde, kupoval jsem baleni po 10 ks ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, klasika. Když spona přišla, byl jsem čerstvě "vyléčen" z bronzovek. Tak jsem ji prdnul do poličky. Pak tcháni uklízeli obývák, protože rušili PC a tak se ke mě přesunulo spousta malých krabiček, které už nepotřebovali a jelikož já týdně posílám do světa desítky zásilek, tak je upotřebím. No a ta bronzová svině si nějak našla cestu do jedné z těch krabiček. Prostě tam zapadla. A až při důkladné kontrole, když jsem každou krabičku otevřel, jsem ji konečně našel :)

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voe, ser na to :D

To je krásný tetovaný řemínek od místního mistra jménech Spinach. K těm bronzofkám jak řiť na šerbel ;)

 

Podívej se tady, najdeš komentáře jeho díla z celého světa: http://www.google.cz/search?biw=601&bih=375&ei=KobmWPCGA8bUaZu1lvgL&q=Spinach watch strap

Dyť mě znáš, bylo to silnějsí než já! Pěkné to máš, pěkné  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, nejaky kretensky navrh, v loni se to nejak jakoze probralo, a najednou se to pouziva... nebo spis nepouziva... ale Google se toho hrozne chytil - a fakt mi unika proc. Takze na google maps se to objevilo prakticky hned. Taky to nepobiram. Vetsina okolniho sveta jeste plne nevstrebala, ze uz neni Czechoslovakia, a uz jim cpeme pod nos tenhle umelej paskvil. Jo jo... a ted to vsem vysvetluj.

 

Takze ne, rozhodne to nesere jenom tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

V Praze poradaji kulickiadu. Organizatorka rika v televizi, ze soucasne deti neumi cvrnkat kulicky. Tu hru neznaji, ale hlavne jim prsty zvykle na dotykove klavesnice motoricky nezvladaji oprit o sebe palec a ukazovak tak, aby cvrknli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem splachovaci flegmatik ale tohleto me vytocilo. Ono se to fakt pouziva? 

Opravdu jsme Czech Republic vymenily za nazev jak pro polskou vesnici?

 

Czechia vs. Chechnya = to fakt sere jenom me?

 

Sice se mi to taky nelíbí, ale k té naší rozvojové zemičce to celkem sedí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vladar91: Nikdo nic nevyměnil, jen se přidal jednoslovný mezinárodní název pro případy, kdy to je pro někoho v textu vhodnější, to je celé.

Každý stát má nějaký vlastní oficiální název + mezinárodní oficiální název + zkrácený neoficiální název + se v jiných jazycích nazývá jinak. Je to normální.

Jako příklad třeba Francie, přitom je to Francouzská republika, anglicky France + v každém jazyce jiný název, oni sami si říkají La France a oficiálně République française.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Praze poradaji kulickiadu. Organizatorka rika v televizi, ze soucasne deti neumi cvrnkat kulicky. Tu hru neznaji, ale hlavne jim prsty zvykle na dotykove klavesnice motoricky nezvladaji oprit o sebe palec a ukazovak tak, aby cvrknli.

Není to do současného světa moc nebezpečná hra? Mají děti přilby, nebo aspoň ochranné brýle? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká písma ve škole (mohu soudit, jen podle té, kam chodí syn, ale zřejmě to bude podobné všude), ve srovnání s mou generací (1. třída š. r. 82/83) je to naprostá katastrofa, takhle kdybych tenkrát psal, asi bych nedokončil povinnou docházku. Když koukám do těch pracovních sešitů, tak to dost těžce nesu. Ztuhlé ruce a málo času na trénink ve škole, řekl bych.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuličky? V dnešní době strnulejch prstů z mobilů, tabletů a jinech dotykovejch neřádů muže bejt ve výhodě ten, kdo natahuje každej den klasické mechanické hodinky :-)

 

Tak šup, šup, ať už tam jseš. A nezapomeň vzorně reprezentovat Chronomag! :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak šup, šup, ať už tam jseš. A nezapomeň vzorně reprezentovat Chronomag! :cheers:

 

Člověče, víš že by to nebylo špatný, místo toho, co tady teď musím sepisovat, tím nemyslím bohužel Chronomag :-)  Jedeme příští tejden s dětma na velikonoce na venkov, tak to zkusim, mohl bych mít větší šanci, než v pexesu, tam mě mydlej nemilosrdně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škola pracuje jen s tím, co dítě umí a co se naučí jinde, tedy hlavně doma. Strčit dítě do školy a tam že se všechno naučí, to prostě nestačí.

 

OK, ale psát? Snad ve škole ne? Mimochodem, když začal psát, museli jsme ho doma u toho naučit sedět, na písmo to mělo dost zásadní vliv. Jinak si opravdu myslím, že toho mají nějak víc v tý škole a bylo by potřeba víc času, ale třeba je to jen můj mylnej dojem a už si to pořádně nepamatuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Praze poradaji kulickiadu. Organizatorka rika v televizi, ze soucasne deti neumi cvrnkat kulicky. Tu hru neznaji, ale hlavne jim prsty zvykle na dotykove klavesnice motoricky nezvladaji oprit o sebe palec a ukazovak tak, aby cvrknli.

Víš že jsi nám málem doma vyvolal hádku, jestli je v poslední větě chyba nebo ne? Ale četl to Karlos, tak asi ne. Nebo přece jen jo?

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...