Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník salamio

dalilamc: když ti nedává přednost, jsi zrovna na Ducati? Jinak kabel není špatný, v tomhle příběhu dokonce dostal své jméno.

 

Teď zrovna mě ne možná přímo štve, ale spíš malinko se.e Ondy, který nějak pocítil potřebu se tady vyjádřit úplně ke všemu i za cenu necropostů. Ondy, nebylo by lepší naflákat do sekce humor třeba 30 vtipů, jestli potřebuješ těch 50 příspěvků? Jinak si ty erupce neumím vysvětlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to dilimlammc

 

Doporučuju údery do měkkých osvalených částí. Těsně nad koleno z vnější stramy - útočník, který nemůže chodit vás neohrozí a hlavně mu tak nic nezlomíte

 

 

úder na odkrytá žebra, předloktí, a v nejkrajnějším případě na klíční kost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio

Teď zrovna mě ne možná přímo štve, ale spíš malinko se.e Ondy, který nějak pocítil potřebu se tady vyjádřit úplně ke všemu i za cenu necropostů. Ondy, nebylo by lepší naflákat do sekce humor třeba 30 vtipů, jestli potřebuješ těch 50 příspěvků? Jinak si ty erupce neumím vysvětlit.

 

105ka to byla kára :) kam se hrabe lexus :-D

 

Ježišmarjá.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď zrovna mě ne možná přímo štve, ale spíš malinko se.e Ondy, který nějak pocítil potřebu se tady vyjádřit úplně ke všemu i za cenu necropostů. Ondy, nebylo by lepší naflákat do sekce humor třeba 30 vtipů, jestli potřebuješ těch 50 příspěvků? Jinak si ty erupce neumím vysvětlit.

 

105ka to byla kára :) kam se hrabe lexus :-D

 

Jako na zavolanou. :D

 

EDIT: salamio, byl jsi rychlejší. :)

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když to tady tak čtu, jsem rád, že žiju v takovém klidném městě jako je Ostrava!!! B)

 

 

Dnes, v té hmhm bezpečné a klidné :oneeyed02: Ostravě, mi vylomili zámek ve dveřích mého Golfa, byl jsem pryč tak 10 minut a buď jsem je vylekal, nebo je odradil alarm, nevím, každopádně auto mi zůstalo a ani dovnitř se nedostali, akorát ta díra vedle kliky. Uff, to jsem měl zas jednou štěstí v neštěstí, parchanti. :gunsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě mě naštvalo, ale to je slabé slovo, NASRALO, že Celní správa prohlásila, že může kontrolovat, jestli někdo nemá v nádrži svého vozidla namíchaná paliva Etanol a normální benzín. Udajně by tím porušoval nějaký zákon. To už fakt přestává být legrace.

K tomu ještě nějaký hňup prohlásil, že to může rozleptávat umělé hmoty. :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě mě naštvalo, ale to je slabé slovo, NASRALO, že Celní správa prohlásila, že může kontrolovat, jestli někdo nemá v nádrži svého vozidla namíchaná paliva Etanol a normální benzín. Udajně by tím porušoval nějaký zákon. To už fakt přestává být legrace.

 

Můžeš mi prosím tě poslat odkaz, kde se o tom pojednává? Co já vím, tak se kontroluje u dieselových motorů, jestli nemají v nádrži LTO nebo MEŘO...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě mě naštvalo, ale to je slabé slovo, NASRALO, že Celní správa prohlásila, že může kontrolovat, jestli někdo nemá v nádrži svého vozidla namíchaná paliva Etanol a normální benzín. Udajně by tím porušoval nějaký zákon. To už fakt přestává být legrace.

K tomu ještě nějaký hňup prohlásil, že to může rozleptávat umělé hmoty. :suicide_anim:

 

A jak to jako hodlají provádět? To tě zastaví s mašinou u příkopu, vytáhnou měrku a chemickou stanici, odkoupí od tebe vzorek paliva z nádrže a začnou provádět zdlouhavý pokusy?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě mě naštvalo, ale to je slabé slovo, NASRALO, že Celní správa prohlásila, že může kontrolovat, jestli někdo nemá v nádrži svého vozidla namíchaná paliva Etanol a normální benzín. Udajně by tím porušoval nějaký zákon. To už fakt přestává být legrace.

K tomu ještě nějaký hňup prohlásil, že to může rozleptávat umělé hmoty. :suicide_anim:

 

 

Kulový tomu rozumím, dělám do včel ;) , ale nikdo v tý telce nemluvil o tom, pro koho je teda ten Etanol určenej. Komu se to smí prodávat, aby neporušoval zákon a neničilo mu to motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem to našel - samozřejmě celníky netrápí poničení se nějakého motoru nebo nádrže, ale možné daňové úniky. Jedná se prakticky o stejný případ jako MEŘO v dieselu, i když tam dochází ke zneužití ze strany pumpařů (dají ho tam více než je norma a zákazník o tom ani neví). Zde si to však řidiči dávají do nádrže dobrovolně a z reportáže vyplývá, že se porušuje "pouze" zákon o komunikacích, jelikož tato směs není schválená. Otázkou ovšem je, k čemu je směs E85 primárně určena (a proč je od SPD osvobozena). Přiznám se, že v "daňařských" problémech se neorientuji.

 

EDIT: Na webu jsem ještě našel, že E85 je určeno pro auta, které spalují biolíh a jsou šetrnější pro životní prostředí. Takže v rámci "zelené" politiky je levnější. Jenže si někdo nahoře neuvědomil, že na něj mohou za "určitých okolností" jezdit i běžná auta a stát si najednou drbe hlavu, že přichází o SPD... To je zase Kocourkov, připomíná mi to situaci kolem slunečních elektráren v ČR...

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kulový tomu rozumím, dělám do včel ;) , ale nikdo v tý telce nemluvil o tom, pro koho je teda ten Etanol určenej. Komu se to smí prodávat, aby neporušoval zákon a neničilo mu to motor.

 

Přeci se E85 normálně na benzince prodává ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...