Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Vzdycky musis vedet naco/koho strilis, strilet do dveri kdyz nevis co je za nima neni nutna obrana v zadnem pripade.

To jo, mě uniklo, že to bylo přes zavřené dveře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu případu nevím hlavu ani patu, každopádně vím že exekutorská komora a většina jejich zaměstnanců jsou bezpáteřní svině.. No zase ale na druhou stranu lidi také nejsou žádný andílci a upřímně nemám problém z platební morálkou zákazníků již pár let. Týden po splatnosti první upomínka, po dvou druhá, po třech poslední a poté následuje návrh na exekuční řízení. Všichni poté zaplatí do uvedeného data, prostě to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

To asi ne, že ne...A co obrana života a majetku, slyšel jsi o tom někdy?

neslyšel ale rád si poslechnu. Tomu psycholatovi se fandí jen proto že střílel na exekutora a ještě dělal že o tom neví. Jestli to věděl (jako že o tom nikdo nepochynuje) patří zavřít. Jestli o tom nevěděl tak ještě na dýl.

 

Si tak říkám podle té hovadiny castle doct bych byl už několikrát mrtvej. Párkrát jsem se dobýval nalitej k sousedům s domenim že jdu domů. Ještě že mě někdo nezastrelil.

Upraveno uživatelem SCIFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

si myslím že mě nezastrelili jen proto že mě nepoznali

Rolady poznali, tak se báli, to da rozum. Když na někoho vytahnu krochnu a uvidím, ze je to narvanej soused, nebudu střílet, pokud nejsem úplněj mentál. Strašně v klidu se tady píše o použití kveru, ale 99% držitelů ZP by v krizový situaci asi nereagovalo dobře. Já znam par hnupu, co to nosej jen proto, ze se bojej bitky v hospodě, pac v zivote nedostali do tlamy.To je snad ten nejhorší případ... Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolady poznali, tak se báli, to da rozum. Když na někoho vytahnu krochnu a uvidím, ze je to narvanej soused, nebudu střílet, pokud nejsem úplněj mentál. Strašně v klidu se tady píše o použití kveru, ale 99% držitelů ZP by v krizový situaci asi nereagovalo dobře. Já znam par hnupu, co to nosej jen proto, ze se bojej bitky v hospodě, pac v zivote nedostali do tlamy.To je snad ten nejhorší případ...

S těma 99% se dost pleteš. Asi o tom víš málo... Myslím, že je v pořádku, že jsou na světě lidi co nikdy nedostali do tlamy, a že ani nemají v plánu nechat se zmlátit. Tahle logika účastníků hospodských mlátiček náš národ opravdu příliš nezdobí...Ale pokud znáš opravdu nějakého člověka, co nosí zbraň do hospody a tam pije alkohol, tak ho udej, protože to se opravdu nesmí. Nesnaž se mu ale dát do tlamy, na to nemáš  :lol2: mohl by se totiž trefit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

S těma 99% se dost pleteš. Asi o tom víš málo... Myslím, že je v pořádku, že jsou na světě lidi co nikdy nedostali do tlamy, a že ani nemají v plánu nechat se zmlátit. Tahle logika účastníků hospodských mlátiček náš národ opravdu příliš nezdobí...Ale pokud znáš opravdu nějakého člověka, co nosí zbraň do hospody a tam pije alkohol, tak ho udej, protože to se opravdu nesmí. Nesnaž se mu ale dát do tlamy, na to nemáš :lol2: mohl by se totiž trefit...

Asi jsem se špatně vyjádřil. Určité tu je dost lidi, co střílet umí, ale pochybuju o tom, ze kdyby opravdu bylo třeba, tak zbran správně pouzijou. Strelnice a realna situace na ulici jsou dve rozdilny veci. Ale to je fuk. Jinak já se neperu a už vůbec nikoho neudavam. Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono s tou hospodou a zbraní zase není tak jednoduché.Po honě se jde na jídlo a každý si to pivko nebo dvě dá / podle toho jak si spočte za jak dlouho bude odjíždět protože o řidičák nechce přijít nikdo nebo ho někdo veze/ Zbraň si všichni berou do hospody protože když by ji nechali v autě a to jim někdo před hospodou  vykradl tak je to nedostatečně zajištěná zbraň a přijdou o zbroják .takže asi tak

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qoyi

Ten članek je trochu manipulativní, když už na to chceš upozornit, tak sdílej přímo jeho blok: http://janota.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=588297 (není pravdou, že to idnes smazal) a ne nějaký patvar na kterém se snaží přiživit někteří idioti viz. Samková, odkazují na sračky na parlamentních listech atd.. Myslím, že je to i neuctivé k němu samotnému.... Tohle mě teda opravdu vytočilo.. 

 

Jaj, sorry, ten odkaz na jeho story jsem tu jeden čas měl v podpisu protože mi to přišlo zajímavý a vím co to znamená bezpráví. Nicméně tam prý nejsou úplně všechny informace tak jsem to smazal. Pak jsem našel link na zajímavou stránku http://mapakriminality.cz .. kde si každý může udělat reálný obrázek jak jsme v prdeli .. třeba u znásilnění když si představí kolik toho ani nebude vůbec hlášeno ... tak jsem ji dal do podpisu a po kliku na ni se otevřel zas janota (doteď jsem o tom nevěděl). Sorry, napraveno. :)

Upraveno uživatelem qoyi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono s tou hospodou a zbraní zase není tak jednoduché.Po honě se jde na jídlo a každý si to pivko nebo dvě dá / podle toho jak si spočte za jak dlouho bude odjíždět protože o řidičák nechce přijít nikdo nebo ho někdo veze/ Zbraň si všichni berou do hospody protože když by ji nechali v autě a to jim někdo před hospodou  vykradl tak je to nedostatečně zajištěná zbraň a přijdou o zbroják .takže asi tak

S hospodou a zbraní je to strašně jednoduché, pokud máš u sebe zbraň, nemáš co do sebe lít pivo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S hospodou a zbraní je to strašně jednoduché, pokud máš u sebe zbraň, nemáš co do sebe lít pivo. 

No pivo si nesmíš dát ani když si na Sázavě sedneš do maňáska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jít chlasta s kvérem je samozřejmě kokotina. Ale vyrazit s rodinkou na oběd a během dvouhodinovýho oběda si dát dvě pivka.. no.. neřikám, že to dělám, ale nikoho bych za to nelískal. Ono ani v zákoně neni nikde napsaný, že hladina alkoholu při nošení musí bejt nula.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...