Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jak to tak čtu, tak mě serou všechny snahy a regulaci a buzeraci, hlavně když se vytrácí zdravej rozum. Jeden extrem bude nalitej kretén s nabitou bouchačkou na diskotéce vs. myslivec v hospodě po honu a pivo k večeři. Předpokládám, že do té hospody si všichni nesou svoje dlouhý zbraně (aby je nenechávali v autě), který nejsou nabitý a dost možná u sebe ty náboje ani nemají. To se tam jako po tom jednom pivu těma kulovnicema umlátí, nebo co?

 

Ad absurdum, můžu u sebe ožralej mít nefunkční maketu pistole?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak čtu, tak mě serou všechny snahy a regulaci a buzeraci, hlavně když se vytrácí zdravej rozum. Jeden extrem bude nalitej kretén s nabitou bouchačkou na diskotéce vs. myslivec v hospodě po honu a pivo k večeři. Předpokládám, že do té hospody si všichni nesou svoje dlouhý zbraně (aby je nenechávali v autě), který nejsou nabitý a dost možná u sebe ty náboje ani nemají. To se tam jako po tom jednom pivu těma kulovnicema umlátí, nebo co?

 

Ad absurdum, můžu u sebe ožralej mít nefunkční maketu pistole?

Zbraně jsou pochopitelně vybitý, brokovnice zlomený a kulovnice s otevřeným závěrem..A pokud  si Tondaa73   neumí je dát po jídle pivo a nutné musí chlastat je to jeho problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak čtu, tak mě serou všechny snahy a regulaci a buzeraci, hlavně když se vytrácí zdravej rozum. Jeden extrem bude nalitej kretén s nabitou bouchačkou na diskotéce vs. myslivec v hospodě po honu a pivo k večeři. Předpokládám, že do té hospody si všichni nesou svoje dlouhý zbraně (aby je nenechávali v autě), který nejsou nabitý a dost možná u sebe ty náboje ani nemají. To se tam jako po tom jednom pivu těma kulovnicema umlátí, nebo co?

 

Ad absurdum, můžu u sebe ožralej mít nefunkční maketu pistole?

 

Může, ale pak nesmí mít jalový nápady... :lol2:  :lol2:

Zbraně jsou pochopitelně vybitý, brokovnice zlomený a kulovnice s otevřeným závěrem..A pokud  si Tondaa73   neumí je dát po jídle pivo a nutné musí chlastat je to jeho problém.

Zaplaťpámbů problémy s chlastem nemám, chceš ten můj, subjektivní, názor, pro jistotu namalovat, Sybilo? :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může, ale pak nesmí mít jalový nápady... :lol2:  :lol2:

Zaplaťpámbů problémy s chlastem nemám, chceš ten můj, subjektivní, názor, pro jistotu namalovat, Sybilo? :eek:

Když už tak Sibyla  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, k těm exekutorům..

Jednou se mi taky dobývali do domu, nenadálý půlden volna, pohoda, hrál Scofield..

Pak někdo znenadání vsunul do zvonku sirku a začal kopat do dveří. Tak sem vykoukl- někdy to funguje- a tam dva divný emani, pro autenticitu oblečení jeden v křiváku, druhej v tričku policie.

Polknul sem druhou polovinu nadávek a začal posuzovat, o co jde.

Začali, že jdou za mnou, že exekutorům nemohu neotevřít. Protože nepadlo žádné jméno, kluci se ani nepředstavili, tak sem začal pátrat, ke komu tedy kdo jde, nakonec z nich jméno vypadlo, paní obývala dům 8 let zpátky, bez t.p., a to už sem řval, ať řeknou jména, čísla a okamžitě vypadnou.

Neřekli nic a ujeli, než sem doběhl před barák.

Dodnes nevím, zda nebylo na místě volat policii..

 

Edit: joa kluci napřed volali policie otevřete, to mě nalilo nejvíc..

Upraveno uživatelem jkba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovej zlozvyk vytvářet si různý scénáře. Teď mě napadá jeden - přijede dodávka k sousedově baráku někde na vesnici, vylezou tři čtyři maníci a vykopnou mu dveře. Na dotazy sousedů co že to k šlaku dělaj je těmto před nos strčena A4 s velkým bubu nápisem Exekuční příkaz a kluci zatím všechno oblepují žlutýma samolepkama s nápisem "Exekučně zabaveno" a lifrujou to do dodávky.

Zajímalo by mě, kolik baráků by takhle bez většího povšimnutí v tomhle státě dokázali vykrást za týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovej zlozvyk vytvářet si různý scénáře. Teď mě napadá jeden - přijede dodávka k sousedově baráku někde na vesnici, vylezou tři čtyři maníci a vykopnou mu dveře. Na dotazy sousedů co že to k šlaku dělaj je těmto před nos strčena A4 s velkým bubu nápisem Exekuční příkaz a kluci zatím všechno oblepují žlutýma samolepkama s nápisem "Exekučně zabaveno" a lifrujou to do dodávky.

Zajímalo by mě, kolik baráků by takhle bez většího povšimnutí v tomhle státě dokázali vykrást za týden.

 

mno tak jsme v ČR, takže pokud by přičinlivý soused spatřil takovou scénu tak:

- zavolá policii pěkně z tepla bačkůrek a zpoza záclony

- obvolá své známé že to tomu hajzlovi sousedovi přeje tu exekuci nebo zásahovku nebo co to je

- dá fotky na facebook s tím že mu to přeje jako hodně

 

a prosím nezapomínat, že občané kojení Bleskem vědí přesněji něž exekutor jaké ten má práva a povinnosti,

takže by ho se 120% pravděpodobností ihned napadlo že vynášet věci dělá až najatá stěhovací firma

a falešné exekutory by napráskal

 

potom teprve vyleze ven zeptat se vo co gou, ale to jen naoko, protože v skutečnosti jde očumovat čím ten

soused topí, protože ouřada může tohle kontrolovat no a teplej bonz je přece teplej bonz . . .

 

Z čeho jsi prosím tě vystresovanej jablko že vymýšlíš takový 3,14viny? Nebo se nudíš? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi zdá, že se nejdřív oblepuje a až pozdějc odváží. Na to je to oblepený, že se s tím jako nesmí nic dělat. Kdyby přijeli rovnou nakládat, není důvod lepit.

Edit: To jen abysME byli věrohodní... :D

Tak abychom byli věrohodní, jsi zcela mimo. Zažil jsem u kamaráda, kde jsem byl na návštěvě, exekuci od Vrány, kdy lepili, zapisovali a rovnou odváželi dole přistaveným vlastním (ne najatým stěhovacím) truckem. Nakolik je to v souladu s řádem nevím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem se špatně vyjádřil. Určité tu je dost lidi, co střílet umí, ale pochybuju o tom, ze kdyby opravdu bylo třeba, tak zbran správně pouzijou. Strelnice a realna situace na ulici jsou dve rozdilny veci. Ale to je fuk. Jinak já se neperu a už vůbec nikoho neudavam.

Beru lidi, kteří mají zbrojní průkaz, jako prověřené jedince. Jejich reakce jsou dané tím, že mají předem vyřešeno jak a kdy zbraň použít, dokáží lépe rozpoznat rizikové situace, znají zákony, mají zkoušky. Kromě toho dobře vědí, co mají v ruce a co to v cíli dokáže udělat. Nepodceňoval bych je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V strese netrafite cloveka na dva metre. Zasah by bola skor nahoda

Málokdy budeš střílet na o moc větší vzdálenost....Ona taková střelba je problematická- čím větší vzdálenost, tím míň je to v očích mnohých lidí sebeobrana. Na druhou stranu, všechno je relativní. I tyhle věci lze částečně řešit předem, cvičit, trénovat a tříbit psychiku. Moc bych negeneralizoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po nějakém čase (sand 4 roky) vyndal svůj krásný dalekohled zoom Soligor, chytím ho do ruky -  a nemůžu pustit!

Ten plast je celý lepivý, ruce mám od toho celý černý, jako by to bylo namazaný lepidlem smíchaným se sazemi.

:eek: :furious: :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle presne mam s helmou na lyze. Je asi 5+ let stara a proste to ten plast vzdal. Koupil sem na to folii ve spreji a sice to vypada hodne hipstersky, ale aspon to nelepi. Ale na dalekohled a mys to uplne neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně s myškou Lenovo k notesu. Prostě se z ní časem stala taková smradlavá lepivá žvejkačka. No aspoň jsem si pak konečně koupil bezdrátovou a podmínkou bylo, že naní nesmí bejt ani kousek toho měkčenýho plastu nebo co to je za šmejd. Stalo se mi to i u rukojeti u akuvrtačky. Prostě ty jako gumový protiskluzový plasty časem takhle degradujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...