Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

JaRooN Zmizík tommas4 Radimk McStinger Radek124 instant long Financ

No já budu taky rád v ctěné společnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o dopsání na seznam. Není pomalu čas řešit, kdo bude mít jaké číslo v pořadníku? :)

 

Pro Maxipsa: vyměnili jsme si před časem nějaké SZ v přátelském duchu, mám respekt před šíří tvého záběru a orientaci v méně známých až obskurních značkách, a moje tolerance a schopnost pochopit druhé je snad na normální (dostatečné) úrovni. Tak snad nebudeš brát jako osobní výpad, když napíšu, že v poslední době fakt krapet škodíš... samozřejmě zbytečně, a hlavně sám sobě. Docela by mě zajímalo, co ti Slováci provedli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byli jsme na super pansky jizde pres vikend. Az potud to patri do vlakna potesilo.

Ale kurwa uz asi nejak starnu. Trochu mi prochladly zada po koupani v Sazave a naslednem celonocnim sezeni, kdy jsme se zahrivali vice zevnitr, nez zvenku. A vysledek? Chodim predklonenej jak kvasimodo, z postele sem lezl ctvrt hodiny. No, snad to behem toho roku do pristiho vyjezdu prejde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem přesvědčenej, že maxifík je hodnotný člen fóra s kvalitními názory a vyzrálou osobností, díky němuž se Chmag pozvedá do vyšší úrovně.

...

...

...

 

No to víte, že si dělám prdel :-)

V ignoru tě mám už dobu, taky si mě tam připiš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že by to slunce? všichni na fíka,jak malé děti. Pořeší to admin nebo se tu budou dělat petice kdo tu může být a kdo ne?

 

Však ten seznam si fík píše sám, sám ho i vykopnul. To není veřejná petice....

 

Takže slunce možná ano, jak malé dítě možná taky, ale rozhodně to není jak píšeš. Spíš je to v rovině, že pokud se tu fíkovi nelíbí, tak ho tu nikdo nedrží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...