Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

@qoyi: Pokud s malým zdrhla jen k rodičům a tcháni nejsou úplné svině, netlač zbytečně na pilu a dej jí pár dní - letní bouřky přejdou a třeba si to jenom potřebuje srovnat v hlavě  B)

 

Furt je to lepší než kdyby zdrhla k nějakýmu "šukáčovi/utěšiteli" - a nebo si ho dotáhla rovnou do kvartýru + při té příležitosti Tě ("na radu dobré kamarádky" a nebo TV h@vna) pro sichr nechala soudně vykázat - abys jí třeba "dál fyzicky neubližoval". Prostě vždycky může být hůř...  -_-  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vam nevim, kdyz jsou ty zensky takovy blby kravy, proc si je berete? Jako nerikam ze nemuzou byt, ale vazne jste natolik bezchybni a je to jen a pouze jejich vina?

Pardon, a jejich kamaradek?

 

Asi tak. Já mám jednoho fakt nejlepšího kámoše, známe se asi třicet let, víme o sobě úplně všechno. Když ho jeho žena poslala do háje a vystrčila mu kufry před dveře, tak jsem se sice o něj postaral, nechal ho někde bydlet, protože byl úplně v háji, ale taky jsem mu vysvětlil, že není jenom ona blbá kráva, ale že idiot je i on. Jenomže on si všechny ty chyby a pitomosti, které dělal, vůbec nepřipouštěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vam nevim, kdyz jsou ty zensky takovy blby kravy, proc si je berete? Jako nerikam ze nemuzou byt, ale vazne jste natolik bezchybni a je to jen a pouze jejich vina?

Pardon, a jejich kamaradek?

Lidi a to nemluvím pouze o ženských, se dokážou velmi rychle změnit. Za svou dobu bytí jsi si toho ještě nevšiml, nebo ti je patnáct? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, teď už jsem obojí.  

No tak to ne, chlapi přeci nestárnou. Kup si nějakou novou hračku, nevím co Tě baví, třeba hodinky, motorku, bouchačku, vrtulník, a uvidíš, že se zas budeš radovat jak malej harant a na ostatní chvíli myslet nebudeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale zpravidla k němu musíš mít i heliport. 

 

Třeba majitel firmy mojí ex takhle řešil svojí krizi. Udělal si papíry, ve firmě nechal postavit heliport, koupil vrtulník, že s tím bude lítat domu, no a když si chtěl udělat svůj heliport u baráku, tak mu řekli, že má smůlu, že je v chráněný krajinný oblasti. 

Těžkej život dobrodruha...

 

Jinak teda do popelnice ho nehodil, lítá s ním snad do Kvasin.

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...