Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No tak to asi trochu zamrzí, mít vrtulník a nemít kde sednout... že by při tom rozpočtu zapomněl na "odbytné ochranářům"?  :axehead:

Tak máš vrtulník a vrtulník. Ten ultralight může stát kolem dvou milionů, ale znám člověka co měl vrtulník asi za 80, k tomu pilota a lítal s tím každý den 50km do práce. Potom mu to na konci roku vyhodil finančák z nákladů, tak se nasral a vrtulník prodal. Stálo ho to 45 ten rok s vrtulníkem :) 

Tryskáš je na provoz levnější-taky záleží jaký, ale zas to není na krátké vzdálenosti. A nejhorší jsou ty opravdu velké lodě, tam se někteří poměřují, ať ji mám alespoň o metr delší než kámoš vedle a to jsou úplně jiné částky... si řekneš loď za sto miliónů, to musí být něco a přitom takový škuner :) Potom kdo má úspěšnější fotbalový klub atd..prostě dle gusta... Občas jsme fakt divná stvoření, když se nad tím člověk zamyslí...

 

Jo a s tím manželstvím takhle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak se divíš, že vidíš dítě tak zřídka.

 

Nevěděl sem, že obvinění bez důkazu je normální a tady dovolené.

A jaks přišel na to, že se divím?

To si zas vykonstruoval ten tvůj krtenčí mozeček.

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechovej se zas jak krysa, ty debile.

 

proč si ho vy kikoti nedáte do ignore?

 

já ho poctivě ignoruju a seje mě, že ty jeho howna vidím v citacích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua já mám dnes den.. ráno sem vezl holky na svatbu.. moje autíčko si postavilo hlavu, chytlo na 3 válce. Voda? Navíc s ním 2 dny jezdila máma, já chystal kombíka na dovču. Něco jí tam v podvozku klepalo, jakoby do sedačky. Ok, nakonec jen čep. Sehnáno, opraveno, kouzla se dějí. Narychlo ještě poseču trávu, přece to nebudu dělat v neděli, navíc dnes odpo jedu za holkama na tu svatbu, že.. Takže fofr fofr, včera pršelo, trochu mokro... takže hop sekačkou na pangejt. Sám sem si je tam dal okolo záhonů, já nemám ani komu vynadat!!

Nůž asi v pérdeli, mlátí to jak čert.

Končím dnes s jakoukoliv tvůrčí činností, už sem pokazil dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám zájem, abych mě měly neznámé osoby rády.

Ahoj Krtenku! Jak je v praze na Duhovym pochodu?

 

?Jsem tady, abych si užil příjemný den mezi lidmi, před kterými se nemusím nijak přetvařovat a přemýšlet, co si o mně myslí, a kteří mají podobnou životní zkušenost jako já,? říká jedenz účastníků pochodu pod přezdívkou Krtének, pro TV Nova.....

Upraveno uživatelem Hasič
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua já mám dnes den.. ráno sem vezl holky na svatbu.. moje autíčko si postavilo hlavu, chytlo na 3 válce. Voda? Navíc s ním 2 dny jezdila máma, já chystal kombíka na dovču. Něco jí tam v podvozku klepalo, jakoby do sedačky. Ok, nakonec jen čep. Sehnáno, opraveno, kouzla se dějí. Narychlo ještě poseču trávu, přece to nebudu dělat v neděli, navíc dnes odpo jedu za holkama na tu svatbu, že.. Takže fofr fofr, včera pršelo, trochu mokro... takže hop sekačkou na pangejt. Sám sem si je tam dal okolo záhonů, já nemám ani komu vynadat!!

Nůž asi v pérdeli, mlátí to jak čert.

Končím dnes s jakoukoliv tvůrčí činností, už sem pokazil dost.

now připrav se na to že to vzalo možná i kliku a unaseč. ...nic veselého to nebude
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proti čemu že to protestují?

Halo, Jean, co je to venku za kravál?

Pochod gayů, sire...

A proč demonstrují, Jean?

Za rovnost, respekt a lásku mezi pohlavími, sire.

A kdo jim v tom brání, Jean?

Nikdo, sire.

Tak proč tedy demonstrují, Jean?

Jsou to buzeranti, sire...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qoyi

Asi dvě minuty jsem koukal na to live vysílání. Pak jsem to pochopil, teplouši poslouchaj hity z Evropy 2 a drogy se tam nikde nerozdávaj protože je to pro ně normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...