Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník qoyi

Takže ty taháš golfový hole druhou třídou a seš překvapenej že potkáš "normální" lidi? Chudák babka, 20 let krafala s dalšíma babkama o tom jak to bylo kdysi super někde v pekárně a pak ji zbohatlík s golfovýma holema nepustí ani sednout.  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bába blbá byla, a jinak už to asi nebude.

Bejt tam já, tak se i s holema přestěhuju k černochovi, třeba by si bába aspoň zbytkově uvědomila, kde nechal pánbůh díru. :)

Asi to je rozumnější, ale já jsem strašně tvrdohlavý...ale zvažoval jsem to. Je fakt, že to jen utvrdí její životní přesvědčení...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qoyi

Asi to je rozumnější, ale já jsem strašně tvrdohlavý...ale zvažoval jsem to. Je fakt, že to jen utvrdí její životní přesvědčení...

 

Na paní bych sral, spíš on bude cítit rasovou nenávist od paní, i když to budeš vnímat jako svý gesto vůči němu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Na paní bych sral, spíš on bude cítit rasovou nenávist od paní, i když to budeš vnímat jako svý gesto vůči němu.

Ten to vůbec nezaregistroval, měl sluchátka a díval se do té učebnice ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Měl jsi ji říct že jsi gay, muslim a volič ods. Utekla by z vlaku a nemusela stát :)

Zvažoval jsem to, ale pak jsem si říkal, že do mého soukromí je ji hovno :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

To nevím ale myslím, že tam není nic z bavlny, tak to snad neobere ne ? ;)

Vyčerpávající odpověď. Na Wikipéďě jsem nic nenašel.Ještě žes tam jel ty a ne Afričan.

Upraveno uživatelem leebauer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to je rozumnější, ale já jsem strašně tvrdohlavý...ale zvažoval jsem to. Je fakt, že to jen utvrdí její životní přesvědčení...

Ale zase, kdyby sis sednul s holemi vedle něj, vypadalo by to, že je to tvůj caddy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi pripomnelo, sem byl tuhle v kramu (globus), cekam u pokladny, nakup jsem drzel jen v ruce - par veci... a prizene se zenska s kosikem, ze pry jestli muze prede me, ze toho ma malo.. rikam suse: "ne"...

baba "tssss" a urazene odkracela..

 

Já byl takhle za nelidu u doktora. Na ORL se čeká normálně minimálně hodinu, plná čekárna, když jsem byl skoro na řadě, tak se taky přihrnula nějaká ženská, jestli může přede mě, že prej strašně pospíchá. Tak jsem taky řekl, že pospíchám a že sorry jako. Uraženě se koukala a vypadla ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl takhle za nelidu u doktora. Na ORL se čeká normálně minimálně hodinu, plná čekárna, když jsem byl skoro na řadě, tak se taky přihrnula nějaká ženská, jestli může přede mě, že prej strašně pospíchá. Tak jsem taky řekl, že pospíchám a že sorry jako. Uraženě se koukala a vypadla ven.

.. prihod je.. treba jsem byl s akutni veci u orthopeda, plna cekarna, tvrdnu tam uz asi hodinu.. prikraci zenska v kostymku, s kufrikem, nic neresi, sebevedome zatuka na dvere polepene velkymi napisy 'NEKLEPAT!' a 'PORADI PACIENTU URCUJE LEKAR!' .. odchazi v evidentne dobre nalade po trictvrte hodine.. a my cekame a cekame.. a kdyby prislo takovych obchodaku vic, tak tam cekam dodnes.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí jsem jel vlakem do Pardubic, měl jsem sebou golfové hole. Seděl jsem v regiopanteru na sedačkách pro dva ( já a druhou sedačku blokovaly hole) na té úrovni co se nastupuje. Vedle jsou ještě sedačky pro 4, tam si sedl normálně slušně oblečený černoch a měl učebnici češtiny a učil se... Na další sedačky člověk musel vyjít asi tři schody. V Přelouči nastoupila stará paní s hulkou a poprosila mě ať ji pustím sednout, že nevyjde ty schody. Já řekl, že určitě ale jestli si raději nemůže sednout na jednu z těch třech volných sedaček vedle, kde seděl ten černoch. Ona: " vedle toho sedět nebudu" no tak těch deset minut do Pardubic holt stála a něco mumlala a když jsem vystupoval, tak řekla, že jsem hrubián, tak jsem řekl, že kdyby nebyla blbá tak si může sednout.

Já vím, že jsem tomu asi moc nepomohl, ale já tyhle lidi nedávám ;( A současně mi stejně bylo blbé nechat starou paní stát :(

Si tak říkám, že budu asi taky sluníčkář...

 

No ty vole a ještě napiš, že měl na sobě i kroj. No hlavně, že sis dokázal, co sis dokázat potřeboval.

 

Ruční zavazadla

Ruční zavazadla si cestující přepravuje sám a ve vlaku je umístí nad nebo pod místem, které ve vlaku zaujímá, případně je může mít na svém klíně.

.....

Ukládání ručních zavazadel na sedadlech a v prostoru sociálních zařízení (WC, umývárna) vozu není dovoleno.

 

zdroj: https://old.cd.cz/vnitrostatni-cestovani/zavazadla-a-zvirata/rucni-zavazadla/-3670/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

já si chodím dost často nakupovat alkoholy k nám do večerky kde to ovládá nějaký vietnamec .... noa v okolí bydlí taky dost Mirečků .... prostě vip štvrť .... noa občas se sejdem u kasy .... já YPO, Mireček, a Vietnamec (ten bere prachy) .... je to dost vtipný .... někdy to vyfotím .... prostě jako za RVHP .... jenom tam chybí Polák s blbě ušitejma džínama .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...