Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

To mě taky vždycky nebetyčně nasere.

 

Máme takhle u bytovky trochu bezohlednýho souseda se starým Renckem Scenic 4x4. Parkovací místa nejsou zrovna úzký, ale široký taky moc ne. Vždycky se snažím parkovat tak, abych co nejmíň omezoval auta kolem sebe, ale ho to vůbec nesere. Vždycky když vedle mě parkuje, tak jen trnu, pár památek už od něj na autě mám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volali mi nasi, ze jim nekdo koupil obsluznou komunikaci k baraku. Rikam si, takova blbost, to bude naka mylka, a tak kouknu do katastru a fakt - bezi 20denni ochranna lhuta, ktera konci 24.8. Je to vubec mozny, aby mesto prodalo silnici, zel. plochy a schody do dalsi ulice nakymu soukromnikovi, fyz. osobe??? Da se proti tomu na katastru nejak branit? A jak?

 

Jako kdyby to byla cesta k RD, ale jedina pristupova cesta pro 4 domy s 80 byty, to nedava zadnej smysl...

To by mě zajímalo. Parcelní číslo a katastrální území?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mě zajímalo. Parcelní číslo a katastrální území?

To byl planej poplach, nakonec se ukazalo, ze plomba na katastru je sice na cele te velke parcele s cestou, zeleni a schodama, ale z duvodu odkupu jeji nepatrne casti stavajicimu vlastnikovi sousedici parcely (zmena vymer po digitalizaci, nejspis). Jak proste, ale ten pohled do KN nebyl v prvni chvili vubec hezkej... Jeste jednou diky lucidovi za pomoc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě taky vždycky nebetyčně nasere.

 

+ siwi a Gusta: Jj, o tu neouctu jde predevsim. Kdyz te nekdo jebne dverma nebo tukne pri parkovani, tak se snazim doufat, ze tto nebylo schvalne, ale todle je umysl.

 

Kua ja delam maximum, aby me svet ignoroval a furt se mi to nedari. Slepice vedle suka v noci tak ze to vzbudi pul ulice, ale stezovat si prijdou na nas, pak si poridi dom kocky a zase prindou na nas, ze jako problem, ale ze neprisli za ty predchozi 3 roky ani jednou, klasika. Nebo zaparkuju auto pred barakem a nekdo ho vobjede klicem. Uz by mi mel nekdo rict, co delam spatne, asi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze mala 7 mesicu, ma druhy den vysoke horecky. Bojuji, delam zabaly, dostava cipky :(

Co rict, mam docela strach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně vím o čem mluvíš tano. Naše malá 15 měsíců od neděle horečky 40,2 až do středy. V pondělí se přidal průjem, od středy i s krví. Verdikt lékařky byl baktérie s kuřecího masa, celkem infekční. Léčba může trvat až 14 dní. Ještě, že už ty horečky nejsou tak vysoké. Ani jsem nevěděl, že prý je to celkem běžné teď a u některých dětí to ani nemusí mít skoro žádné příznaky a tu infekci ve střevech můžou mít. Ale je to běs, v jednom kuse pláče, musí se jen nosit, nechce jíst a co je horší ani pít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr.S: silene, uz jsem neco v zivote videl. Silenosti ke kterym se bezny clovek nedostane. Myslel jsem, ze jsem ze zuly. Pekny hovinko, jsem namekko, jak z masla.

 

 

kuncák7: dekuji Martas, nevypada to dobre :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě mi volal brácha, že mu na letišti ČR>Řecko vybrali kufr. I ten můj bluetooth repro od JBL. Tak ještě že stál jenom 7k :/

 

Tuto problematiku riesi Montrealsky dohovor. Podla neho mas na reklamaciu 7 dni avsak dokazne bremeno je na tebe aby si preukazal ze si tie veci v tom kufri mal. Taky TVS chce pokladnicne bloky od veci ktore si mal v kufri. Ale ked je to lepsia spolocnsot nemal by to byt problem. Niektore spolovnosti maju tie reklamacne podmienky dost drasticke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gustaf: to me nenapadlo pane, dodrzovat rozestup 4. hodin, vid? Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gusto, koukam, ze ses taky zkusenej fotr :)

Tano, bude dobre, deti snesou moc. Nam jeste doktor preventivne predepsal neco proti krecim, tusim diazepam, ale my ho nedavalu, strasny svinstvo.Panadol/paralen a vlazny obklady do trisel, to nam zabiralo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasická páteční linka BHX-PRG, tzn. několik skupin vožralejch anglánů na cestě za booze weekend a... samozřejmě opět zpoždění. Zatim hodinu. Už v letadle. Přestává to bejt ftipný.

Už letí vožralí na http://www.praguestagweekend.com/stag-party/prague-relax/prague-booze-cruise/
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gusto, koukam, ze ses taky zkusenej fotr :)

Tano, bude dobre, deti snesou moc. Nam jeste doktor preventivne predepsal neco proti krecim, tusim diazepam, ale my ho nedavalu, strasny svinstvo.Panadol/paralen a vlazny obklady do trisel, to nam zabiralo.

no jo...dvě malý děti, tak sme si tím taky prošli...:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...