Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Gusto, koukam, ze ses taky zkusenej fotr :)

Tano, bude dobre, deti snesou moc. Nam jeste doktor preventivne predepsal neco proti krecim, tusim diazepam, ale my ho nedavalu, strasny svinstvo.Panadol/paralen a vlazny obklady do trisel, to nam zabiralo.

Tano držím palce, jak říká Gustav, střídat (Paracetamol a Nurofen), tvaroh na nožky (je to babský, ale maká to). Tekutiny a když se Ti to nebude zdát, nebát se "trápit" doktory. A dál nečti.

 

 

 

K těm křečím.Holka dostala z horečky (už měla skoro po nemoci) febrilní křeče, když ji naši hlídali, dojel jsem 3 minuty před sanitkou (byli jsme kousek). Pohled na dítě bez sebe, pěna u pusy, strašný.Žena jí hned dala dýchání. Jipka, špitál, peklo. V podstatě je to "nouzák" pro tělo, ale vypadalo to strašně. Diazepam jsme vozili sebou ještě pár let, je to fakt jen na nouzi, může to být pak blbý.....

Nepřeju to nikomu, jel jsem za sanitkou a ve špitále málem zkolaboval....

Upraveno uživatelem DavidLC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tano, Petr.S : držím palce kluci, hlavně ať je brzo líp. Taky máme 2 holky a vždycky jsem z toho na měkko, malá taky kolem roku na tom byla podobně, naštěstí byla dlouho kojená a tak aspoň mlíko pila, ale vodu jsme do ní nemohli dostat. Ten pocit je hroznej, člověk by to nejraději vzal na sebe...

 

Nám doktorka taky vždy doporučuje nurofen + paralen a střídat. V Brně jsme měli skvělou pediatričku, starala se parádně a hlavně měla takovej správnej cit pro vyplašený rodiče, byla docela rázná a uměla dobře uklidnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurva to uz se dneska nemuzeme ani vykoupat v rece a chytit si rybu bez toho, abychom do sebe vstrebali rakovinotvorne latky?!

Ryby a sedimenty z Labe a Odry obsahují vysoké koncentrace toxických látek

Upraveno uživatelem Porsche_911
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci ve 02:00 hodiny mela mala skoro 40 stupnu, ale rano okolo 06:00 hodiny 36,7 :)))

Dekuji vam vsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, pijeme hodne. Jsem trochu nevyspalej ale mam radost.

Aktualne 36,5 teplota :clap:

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kabat2

Proč maj dnešní malý děcka extrémně podlomenou přirozenou imunitu, zkosí je prkotiny, jsou z nemoci do nemoci. Přemýšlel o tom někdo, když máme to zdravotnictví na světový úrovni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neblábol tady, podívej se na statistiky úmrtnosti dětí a zjistíš, že jsme na tom o mnoho lépe než kdysi. Dřív měli lidi hodně dětí, protože dospělosti je jich dožila jen část. Bez očkování a záchranky se umíralo na banality. Stačí se podívat do Afriky, jak to tam mají nastavené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

Každý malý Dítě jde z nemoci do nemoci, jak se setkává s viry, a tim si i buduje imunitu. To se zdravotnictvím nemá nic společného. Tyhle výkřiky nemají žádný reálný základ.

je pravda ze tomu jdeme tro hu naproti sami, přehnanou hygienou, syntetickou stravou a pod. Ale to jsou procenta

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kabat2

Jeden můj vnuk 3,5 roku, nebyl nikdy nemocnej ani rýmou. Nebyl očkovanej. Ze začátku jsem byl klasicky proti tomu, ale teď na vlastní oči vidím srovnání s druhým starším od stejných rodičů, kterej má všechny očkování včetně nepovinnejch. Je neustále na hromadě a vývojově pozadu. Píšu jen to, co jsem viděl na vlastní oči, nikomu nic nedoporučuju. Ze svýma vlastníma děckama ať si každej dělá co chce, přeju jim všem hodně štěstí.

Upraveno uživatelem Kabat2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už tu zaznělo, vyšší nemocnost je paradoxem vyspělého zdravotnictví, protože tyto nemoci dokáže léčit nebo zmírnit jejich důsledky. V opačném případě by nemocní zemřeli a tedy netrpěli dalšími a dalšími nemocemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...