Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jojo - letní + zimní dovolená s náma, na Silvestra, všechny oslavy, občas k nám na oběd, lyže, kola atd. No chybělo už jen jedno... A to ho znám skoro 30 let :suicide_anim:

 

Těžko se na to něco povídá, ale jedno je jasné, každému jede karma a moje zkušenost je taková, že ten dotyčný šmejd dostane zrcadlo, když to bude nejméně čekat. A kamarád? Kdo je dneska vlastně fakt kamarád, mě taky nedávno jeden rádoby kamarád zradil a dělá, že nic. Dost mě to mrzelo, protože jsem mu věřil, ale čas to obrousil a mávnul jsem nad tím - ním rukou, pověst má člověk jen jednu a je na něm, jak s tím naloží. Ve finále jsou takoví lidi vlastně chudáci, protože jen žijí v nějaké iluzi a hrají divadlo. Je vidět, že ani 30 let přátelského vztahu nic neznamená. Lidi jsou různí, ale člověka to akorát posiluje. I v sedmačtyřiceti se dá dobře začít a třebas zjistíš, že to bude lepší než dosud, děti Ti nikdo nevezme, jen je potřeba se s tím vyrovnat a dát tomu čas, protože ten je nejlepší lék na tyhle situace. Ať se vše v lepší obrátí!  

 

Pokud si otevřu hospodu kterou budu mít napsanou na slepého Vietnamce

a ta hospoda se bude jmenovat "Prodej Vánočních kaprů", tak jsem vlastně

dokázal zcela obejít systém . . .

 

Tome, tak jsem si říkal, když to tak čtu, kolik nevidomých lidí teď bude najednou podnikat, klasika jsme v ČR. :D

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Tome, tak jsem si říkal, když to tak čtu, kolik nevidomých lidí teď bude najednou podnikat, klasika jsme v ČR. :D

No a nejlépe bude mít každá provozovna tak 12 registrací (každý měsíc ji provozuje jinej subjekt),

tedy se každý vejde do milionu obratu ročně a jsou z nich i neplátci dph . . .

 

Tohle přece není možný jak se sebou necháváme orat, beru to jako další políček slušnému podnikání,

ostatně když budu na stánku prodávat marmelády a ovoce ze svého sadu tak budu každé prodané jablko

online hlásit na FÚ, kdežto prodej sladkovodních ryb vedle ve stánku nebude ani vydávat účtenky . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty ryby celkem beru, protože když vidím ty náročnější podmínky prodeje, navíc ani nemám problém s tím, že se jedná o vyjímku, protože jde vyloženě o sezonní prodej, který probíhá týden v roce? Jako beru, že prodejci ryb na Vánoce tu vyjímku dostali. Ale tomu zbytku vyjímek popravdě moc nerozumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo - letní + zimní dovolená s náma, na Silvestra, všechny oslavy, občas k nám na oběd, lyže, kola atd. No chybělo už jen jedno... A to ho znám skoro 30 let :suicide_anim:

 

Zabal vercajk na vláčku, vyraž na pár dní ke slušné vodě a vyčisti hlavu. Ryby pomáhají velice dobře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se, že se jim povedlo přesvědčit lid, že EET musí být úplně na všechny a že je to narovnání podnikatelského prostředí, tak aby nebyl někdo zvýhodněn neplacením daní :-)

 

Pravda, provozovatel restaurace je tedy automaticky zloděj co je potřeba hlídat aby si u něj v jeho vlastní

hospodě nikdo nezapálil a na každé vylité pivo musí mít škodní protokol, kdežto prodejce ryb je vlastně

čistý jako lilie a po lékaři chtít eet je něco jako svatokrádež ve středověku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sere mě, že se ani ve 47 (podruhé, první jobovka byla ve 24) nedokážu vyrovnat s tím, že přijdu jedním vrzem (a to doslova) o ženu, nejlepšího kamaráda a hlavně o děti. A budu začínat zase od začátku...

Neboj, nebude to tak horký. O děti nepřijdeš, ledaže bys to tak chtěl. A nevěrné ženy a kamaráda co stál za prd želet nemusíš. A vyrovnáš se s tím, kolem je spousta fajn ženských...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ricous - ty dovolený s váma absolvoval se svou partnerkou nebo sám? Nedovedu si to představit, tahat sebou nějakýho kamaráda na dovolený?

Nejdřív s partnerkou X let a když se předloni rozešli, tak sám. On už takhle rozjebal více párů, i kamarádům...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív s partnerkou X let a když se předloni rozešli, tak sám. On už takhle rozjebal více párů, i kamarádům...

Presne takehoto najlepsieho kamarata mam aj ja, tiez v partii selico narobil :). To iste co tebe sa mi stalo pred >10 rokmi (deti tam neboli). Vlastnorucne som byvalu odstahoval k nemu aj ked to bolelo jasvina. Chvilu som bol na neho nasraty, ale po cca roku mi doslo ze mi urobil obrovsku sluzbu a zacal som ho zase povazovat za kamarata . Uprimne, som mu povdacny. Keby nebolo neho, nemam taku fantasticku zenu ako mam teraz :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív s partnerkou X let a když se předloni rozešli, tak sám. On už takhle rozjebal více párů, i kamarádům...

:eek:  tak to jsi si docela koledoval, i když co se má stát, stane se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový člověk zaslouží už řádně, ale řádně dostat přes rypák. Ženských všude halda, a vybrat si kámošovu a ještě k tomu mámu jeho dětí je svinstvo nejvyššího kalibru :-( Buď silný ricous...nebude to lehké, ale život jde dál. Mě to udělal kamarád, který se mnou projel půlku světa, ale to jsme byli mladý, bezdětní, o nic moc nešlo, ale i tak zklamání bylo obrovské, docela jsem to rozdýchával. No a pochod života následoval tak, že já jsem díky tomu poznal novou fantastickou holku, mamku mých dětí, bejvalka se zbláznila a ten podvraťák se zabil na padáku. Zůstal jsem úplně bez emocí u obou dvou, protože pro mě přestali existovat v den kdy mě podvedli. Život plný nástrah, krásný i krutý jde dál, drž se chlape, bude to dobrý :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke všemu musí být dva a pokud by dotyčná druhá půlka nechtěla, tak by se kamarád mohl snažit sebevíc a bez úspěchu. Jelikož chtěla, tak by dřív nebo později i bez kamaráda chtěla někde jinde, a to se dostáváme k tomu, že ten manželský vztah asi moc pevný už nebyl (nic ve zlém samozřejmě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...