Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Měl jsem kolegu, který se na vdaný ženy svejch kámošů úplně specializoval. Byl naprosto neodbytnej, u jedný dokonce začal nosit kytky její matce. Přitom vdaná holka, matka dvou dětí. Zkusil to i na mojí ženu, ale ta ho hnala. Toho kripla jsem si vymazal ze života a doufám, že ho jednou karma dožene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne takehoto najlepsieho kamarata mam aj ja, tiez v partii selico narobil :). To iste co tebe sa mi stalo pred >10 rokmi (deti tam neboli). Vlastnorucne som byvalu odstahoval k nemu aj ked to bolelo jasvina. Chvilu som bol na neho nasraty, ale po cca roku mi doslo ze mi urobil obrovsku sluzbu a zacal som ho zase povazovat za kamarata . Uprimne, som mu povdacny. Keby nebolo neho, nemam taku fantasticku zenu ako mam teraz :)

Domů k nový fantastický ženě ho už ale nepouštěj... aby nebyla recidiva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Dávej mu to prosím kratší, tohle neni televizní seriál, abych čekal tejden na další díl :)

Ja bych se taky primlouval za rychlejsi prubeh epizod. Tuhle jsem chytil nahodou a nerad bych tu dalsi prosvihl :)

:lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  to je ultimátní...já bych to ypoušovi zkrátil...za dobré chování v autobuse k důchodcům...o polovinu 

 

Ukecali jste mě, zkrátím to na 3 dny. Pokud by měl být nějaký příští, bude nastálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Když někoho první příspěvek po týdenním banu za vulgarity začíná další sprosťárnou, nemám jinou možnost. Není to nic jiného než úmysl a zkouška toho, co vydržím. A dokud k tomu mám nástroje, hrotit to budu! Můj předchozí příspěvek platí a považuju ho za závazný. A jestliže YPO nedokáže na Chronomagu dodržovat pravidla a na jiných fórech ano (s poznámkou že, cituji: "chronomag je bezbřehá stoka kde se už dávno nic nedozvíš"), nemám sebemenší problém ho odstřelit natrvalo včetne všech IP adres.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem pro. Co kdyby ty sprosté slova četly malé děti, to by se jich mohlo dotknout a ovlivnit jejich vývoj. Jo a ještě musím Ypa udat, že na jiném fóru říkal, že císařpán je dobytek a že tu vojnu nevyhrajem...a ještě prý prodává tajně nahrávky s Krylem...to by tak bylo asi všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...