Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Mě se líbí, jak si tady z toho všichni dělají srandičky, ale vás jako fakt baví si tady číst ty výblitky, co tu někteří dokážou plodit? Už dávno nejsme na základce, kde podobní jedinci možná byli za mistry, ale tady je to vážně trapný, až to bolí.

Jsem rád za postoj, který k tomu teď Kamil má, protože je to jedna z prvních vlašťovek, která to tady možná dá zase trošku dokupy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ale vás jako fakt baví si tady číst ty výblitky, co tu někteří dokážou plodit?

 

Problém je v tom že ty "výblitky" jdou plodit i bez těch pichlavých slov a to je eště horší.

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto mě osobně třeba ani tak nevadí v určité míře ta pichlavá slova, nebudeme si nic nalhávat, občas se to skoro ani jinak říct nedá, je to taková součást "slangu", ale nic se nemá přehánět. Být to třeba na mě, tak bych BANy nesázel jen za sprostá slova, ale dle okolností, cílené prudění a provokace je často horší, než jedno sprosté slovo, které v kontextu úplně zapadne a není nijak extra pobuřující. Jsme tu přece normální (většina), tak se můžeme i normálně bavit a ten kdo nechce, tak adios.

V tomto Kamilovi vážně fandím a doufám, že v tom setrvá a klidně rozdá i trvalé ovoce, rozhodně to bude ku prospěchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cistim vodpad ve sprchaci. Dnes poprve jsem si musel vzit lupu, abych si precet navod na te chemii. Ja za chvili uz taky budu muset nosit brejle, na ty blechy nevividm. Ty vole, starej, tlustej, vlasy pryc, s brejlema Proc??? Vzdyt ja byl hezoun, baby na me letely, to je do hajzlu nespravdlivy

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono třeba hovn. je v Travnickove Velkém slovníku jazyka českého definováno kromě jiného jako důrazny zápor

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...