Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Kua, nejdou mi otevřít dvířka od nádrže a nádrž téměř suchá. Zjistíš to samozřejmě na benzínce..

 

Mně se takhle kdysi zasekla nádrž u béemvé, motorek přestal motorkovat, oprava stála asi 7k a ještě jsem to musel nechat odtáhnout, protože jsme to nevypáčili a nechtěli ještě víc pokurv**.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se takhle kdysi zasekla nádrž u béemvé, motorek přestal motorkovat, oprava stála asi 7k a ještě jsem to musel nechat odtáhnout, protože jsme to nevypáčili a nechtěli ještě víc po....**.

Stalo sa mi to isté ale v zadnom kufri pod krytom som chvalabohu našiel lanko s tiahlom na núdzové otvorenie. Odvtedy na motorček se....em

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštěstí to bylo skoro doma, takže jsem si vzal kolegův služebák a zítra můžu jet do Varů. A až se vrátím, tak vytahám tapec z kufru a zatáhnu za lanko a v pátek můžu jet svým. Správce vozovýho parku mi to celý odpoledne nebere, tak nepředpokládám, že by to zítra dal někdo operativně dohromady. 

Vrtat snad nic nemusím. Je to teda trojková octa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qoyi

Jo, teď to čtu celý, mě se to stalo taky, taky to zjistim na benzínce, ale měl jsem dost na dojetí na servis. Vyřešeno výměnou nějakýho mechanismu za pár korun. Pak mi celý víčko vypáčili a vyrvali tu jistící páčku. Protože mě to už nebavilo, chtěl jsem levnější variantu, tak jsem mezi víčko nádrže a ten kov dostal magnet a dokoupil jsem si zamykací víčko nádrže. Nějak mi to řešení udělalo celkem radost a ten magnet se ještě nerozbil.  :D

Upraveno uživatelem qoyi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi blizi navrat do reality, zitra balime a odjizdime z Albanie (sakra, jak se mi nechce).

Ale mel jsem od chronomagu klid (skoro) a rozhodl jsem se zkusit byt chvilku "jedno hodinkovej", jen nevim, jak vybrat ty troje hodinky, co si necham. Necham to na pozdejc.

Jo a k tematu vyse, v Gruzii se nam zaseklo vicko nadrze cca 250 km od cile ve 2 v noci. Gruzii i Albanii jedeme s igelitovym sackem misto vicka a taky to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strasne ma n a s r a al ale ze strasne vela moc jeden financny ustav. Mam tam ucty, hypoteku, uspory aj rodina, seci. Roky mi pri kazdej navsteve ponukaju nejaky uver, priam ma prosia aby som si pozical. Tak som teraz poziadal o kontokorent kvoli meskaniu uhrad nasich faktur a dphacke. A typek mi vola ze ho to strasne mrzi ale ze to neschvalili.

Tak som mu oznamil ze sa tymto padom ich financny ustav u mna ako partner diskvalifikoval a ze vsetky sporiace, uverove aj ine produkty (rodinne i podnikatelske) na ktore mam dosah u nich zrusime. Nech to tlmoci pani riaditelke pobocky. Pripadne keby si to v pondelok do 12:00 rozmysleli, nech mi da vediet. Tak som zvedavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi blizi navrat do reality, zitra balime a odjizdime z Albanie (sakra, jak se mi nechce).

Ale mel jsem od chronomagu klid (skoro) a rozhodl jsem se zkusit byt chvilku "jedno hodinkovej", jen nevim, jak vybrat ty troje hodinky, co si necham. Necham to na pozdejc.

Jo a k tematu vyse, v Gruzii se nam zaseklo vicko nadrze cca 250 km od cile ve 2 v noci. Gruzii i Albanii jedeme s igelitovym sackem misto vicka a taky to jde.

Prosím tě, myslím že v nějakém tom Top Gearu natáčeli v Albánii a dostali se na nějaké opuštěné letiště, kde byly starší Migy, asi od 15 výš. Až pojedeš zpět nemůžeš nějaké připojit za auto ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...