Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Naštěstí to bylo skoro doma, takže jsem si vzal kolegův služebák a zítra můžu jet do Varů. A až se vrátím, tak vytahám tapec z kufru a zatáhnu za lanko a v pátek můžu jet svým. Správce vozovýho parku mi to celý odpoledne nebere, tak nepředpokládám, že by to zítra dal někdo operativně dohromady. 

Vrtat snad nic nemusím. Je to teda trojková octa.

Tak pro info, v trojkový octě žádný lanko není. Motorek je v podstatě přímo zámek nádrže. Vytahal jsem tapec a zohýbanou kancelářskou sponkou ze shora šm?dlal v dírce až to povolilo. Pěkně v obleku. Naštěstí motorek neodešel, jenom se to seklo. Pro sichr promáznout 5W-30 a běhá jak zamlada. 

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komercka, predpokladam. Mam to podobne..

Ne, taka tatranska banka, no. V pondelok sa tam zastavim v najlepsom obleku, hodinkach , botach , oholeny, secko a vychutnam si to. Ked budu habkat ze nieco nejde tak pi riaditelku poprosim o bezodkladnu pripravu formularov na zrusenie seckeho. Najvacsia sranda je ze ten kontokorent je v podstate zbytocny. Len sa mi nechce kotulat peniaze zo sukromneho uctu na firemny, lebo tam je to nejako vyhodne urocene ci co a ked ich vyberem tak sa to zrusi alebo tak nejak.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

česká pošta - balík ze zahraničí, pojištěný na padesát tisíc dali sousedce. Podle trackingu doručeno ve čtvrtek odpoledne, na poště to ani neuměli dohledat. Přijedu na byt, kde od novýho roku nebydlím a tam se culí ženská, o který vím jen že bydlí v přízemí a že má pro mě balík.

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qoyi

česká pošta - balík ze zahraničí, pojištěný na padesát tisíc dali sousedce. Podle trackingu doručeno ve čtvrtek odpoledne, na poště to ani neuměli dohledat. 

 

Nestíhaj, budou vánoce. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...