Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Si musim ulevit a nas..t si do vlastního hnízda. 

 

Včera jsem chtěl updatovat Xbox One. Nedopadlo to s nějakou chybou. Xbox tím pádem mimo provoz. Začal jsem hledat řešení a po 3 hodinách ho zkrátka nenašel.

Tak jsem se nakrk a dneska v Alze koupil novou konzoli - Xbox One X. Vybalim, pustim, jako první se dělá update a skončí se stejnou chybou.

 

Bádal jsem kolem toho asi 5 hodin a doteď nemám řešení. Na supportu mi neporadili, prý mám konzoli reklamovat. Soubor s updatem, který se dá stáhnout i do PC a posléze transportovat via USB, je ZIP, kterej obsahuje 3 CRC chyby, na nichž proces aktualizace havaruje, ale dle supportu je samozřejmě v pořádku. 

 

Výsledkem je, že mám doma dva nefunkční Xboxy a jsem o 13 táců lehčí. 

Do toho se mi zrakvil kluk o roh stolu (vstával ze země moc rychle), takže jsem kromě vlastního výbuchu zlosti řešil ještě obří bouli na hlavě.

 

Dopíči, to je ale den dneska.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem někde četl že teď před Vánoci pošta přijme cca 340.000 balíku za den.

 

Kolik jich doručí tam psáno nebylo.

 

Pár stovek miliónů korun ovšem dostává ročně na provoz z veřejných služeb.

Pár miliard korun...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem někde četl že teď před Vánoci pošta přijme cca 340.000 balíku za den.

 

 

Jak se tady navrhovalo - v září nabrat 500 tisíc lidí a koupit jim 50 tisíc aut. Při ceně nějakých 120 korun za balík je to super výdělek :) A v lednu zas lidi vyházet a auta prodat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se tady navrhovalo - v září nabrat 500 tisíc lidí a koupit jim 50 tisíc aut. Při ceně nějakých 120 korun za balík je to super výdělek :) A v lednu zas lidi vyházet a auta prodat :)

 

Karlosi v tomto jsi vážně mimo, nedělej z toho vlákno humoru :) To je zvláštní, že všechny firmy zvládají i vánoční režim, ale ČP ne, nepřijde ti to divné? Proč třeba taková zásilka ze zahraničí přijde do ČR za kratší dobu, než pak v rámci ČR? Ńepočítám do toho dobu clení a stejně je to mnohem delší.

Btw: Myslím, že auta ani kupovat nemusejí, stačí, když s těmi, které již mají budou jezdit a ne stát na depu :D Joo kdybys tak věděl a neměl jen tu svou teorii, pak bys prozřel.

 

Jak už tady bylo řečeno, ono by s tím bez problémů šlo něco dělat, ale to by museli chtít a to je alfa omega tohoto problému - nechtějí s tím nic dělat, kašlou na to a jsou zaseknutí někde v minulém století a tak to pak taky vypadá.

Ale co že, ono je jednodušší brečet jak něco nestíhám a že to nejde a mezitím na to kašlat dál, ono to nějak dopadne, prachy budou tak jako tak, super přístup toto. Takovým lidem bych přál, aby byli placení za výkon a ne tabulkově apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabídni jim svoje služby. Evidentně víš jak přesně a co přesně, co u nich nikdo neví. Ty budeš v balíku, oni budou v balíku, zaměstnanci budou v balíku, a lidi budou mít svůj balík.

 

A přidám svůj názor: Pošta, pokud od ní chceme celoplošnou působnost, provozování tisíců poboček a přímou obslužnost zákazníků, a zároveň poslání balíku nemá stát 500, tak připomíná víc jakousi obecně prospěšnou společnost, než čistě výdělečnou firmu. Je to víc služba občanům, než jen byznys. To se pak špatně konkuruje někomu, kdo nic z toho nemusí.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabídni jim svoje služby. Evidentně víš jak přesně a co přesně, co u nich nikdo neví. Ty budeš v balíku, oni budou v balíku, zaměstnanci budou v balíku, a lidi budou mít svůj balík.

 

Klidně bych i nabídnul, ale obávám se, že nemám tu správnou kvalifikaci a asi bychom si ani neplácli skrze přístup, jaký bych k tomu měl, neumím totiž na věci kašlat.

 

Viz Frostie - oni asi i vědí, ale nechce se - prachy dostanou tak jako tak, to se to pak "pracuje" :) Todle mě vážně baví, když se můžu přetrhnout, abych měl vše hotové v daný termín (nestíhám? fajn budu to dělat i mimo standardní pracovní dobu, celkem normální stav, o tom se ČP ani nezdá), abych si svöu výplatu odmakal a jiní sedí na prdeli a peníze taky dostanou.

Jen pro tvé info, jedno z dep ČP mám přímo v areálu, kde dělám a co tu vidím je celkem k pláči. Když nestíhají, tak jak je možné, že tady permanentně stojí minimálně polovina aut, jak je možné, že odbije 16-17 hodina a už se nemaká? Takle se dělá, když se něco nestíhá, vážně? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

chca nechca se musím kadla zastat  páč má v mnoha věcech pravdu .... lidstvo je zpovykovaný, vyblblý a chce ideálně všechno hned ..... a na to hned jednou dojede

 

vánoce x pošta x doprava atd . ..... jedna velká hysterie ...... a přitom by stačilo koupit ten vánoční dárek třeba v srpnu a nebejt tejden před kaprem vystresovanej a vypisovat se tím jak ho všechno se*re včetně pošty

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...