Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

YPO já jsem v tomto ohledu třeba v klidu, mám dávno nakoupeno, takže hysterii nemám. Přijde mi ale úsměvné, jak někdo obhajuje někoho, kdo na svojí práci kašle a akorát se vymlouvá na co to jen jde, aby na to mohl kašlat dále, kdyby tak mělo fungovat vše, tak jsme asi v době kamenné a lovíme mamuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono mobilna siet by sa tiez dala vybudovat tak aby si kazdy zavolal aj na Silvestra, ale na tie dve hodinky do roka sa to proste neoplati.... Pocitam ze s postou to bude podobne. Inak nezabudajte na dalsi dolezity fakt, ze posta je stale este statna a moze kludne existovat nejaky tlak na jej privatizaciu. Je dost dobre mozne ze neefektivita (minimalne na niektorych urovniach) nie je dosledkom, ale cielom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chca nechca se musím kadla zastat  páč má v mnoha věcech pravdu .... lidstvo je zpovykovaný, vyblblý a chce ideálně všechno hned ..... a na to hned jednou dojede

 

vánoce x pošta x doprava atd . ..... jedna velká hysterie ...... a přitom by stačilo koupit ten vánoční dárek třeba v srpnu a nebejt tejden před kaprem vystresovanej a vypisovat se tím jak ho všechno se*re včetně pošty

 

No samozřejmě, třeba kdo má na baráku sudý číslo, by mu doručovali od ledna do června, kdo lichý, tak druhou půlku roku, moje řeč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

YPO já jsem v tomto ohledu třeba v klidu, mám dávno nakoupeno, takže hysterii nemám. Přijde mi ale úsměvné, jak někdo obhajuje někoho, kdo na svojí práci kašle a akorát se vymlouvá na co to jen jde, aby na to mohl kašlat dále, kdyby tak mělo fungovat vše, tak jsme asi v době kamenné a lovíme mamuty.

měl by sis uvědomit fakt, že pošta je podnik jako kráva, kterej ke všemu ne moc dobře platí a od toho se odvíjí kvalita lidí ..... je to stejné ve všech firmách které zaměstnávají metrák lidí ..... někdo dělá na 100% někdo na 50% a někdo nebude dělat nikdy a v těchhle mega firmách se to tak nějak ztratí, protože to prostě uhlídat nejde .... se stím smiř, nebo vol jiného dopravce

 

já osobně jsem tu nedávno psal že k poště v místě mého doručovaní nemám výtky ani výhrady .... když má "můj" pošťák uložený můj telefon ve svém telefonu a oslovuje mě jménem, tak si myslím, že se v tý firmě něco pozitivního děje, nebo mám prostě kliku ....... samozřejmě vím že pošta není jenom můj pošťák ale souhrn všech věcí, noa když jedna z těch věcí nefunguje tak za to ten můj pošťák nemůže

 

a jak psal tudle kadel .... i kdyby pošta nebo kterýkoli jiný dopravce měl 2000 aut a 500 000 zaměstnanců tak to bude furt stejný, ba možná horší

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlos, Ypo - ano máte pravdu, spokojení? Už se mi nechce se dál dohadovat vlastně o ničem. Nechávám poštu poštou a ať si dělají co chtějí. Jsem vážně rád, že dělám ve firmě, která funguje a znám spousty dalších, které fungují jak mají a dokáží se přizpůsobit podmínkám, které nastávají a ne že se jen vymlouvají a maskují tím svou lenost, neochotu a cokoliv dalšího, proč nedělat. Takové tady nemají co dělat a rozhodně by prospělo, kdyby je vlastnil někdo, kdo by s tím něco udělal, tož tak. Peace pánové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl by sis uvědomit fakt, že pošta je podnik jako kráva, kterej ke všemu ne moc dobře platí ....

Jako že tím si mám omluvit že nedoručují  dle vlastnosti služby co si nechají zaplatit?  A pak počítat s tím že dokud mi Marie nebude říkat Pavle tak to prostě fungovat nebude.? Hmm a taky si dát  dokupy svůj osobní život, brát ohledy na to že vánoce sou přeci vánoce a to jednoho překvapí,   něco jako o těch silničářích co se diví že v zimě sněží ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Jako že tím si mám omluvit že nedoručují  dle vlastnosti služby co si nechají zaplatit?  A pak počítat s tím že dokud mi Marie nebude říkat Pavle tak to prostě fungovat nebude.? Hmm a taky si dát  dokupy svůj osobní život, brát ohledy na to že vánoce sou přeci vánoce a to jednoho překvapí,   něco jako o těch silničářích co se diví že v zimě sněží ;)

psal jsem taky že nemusíš používat to co ti nevyhovuje ..... máš možnost volby 

 

komu sis stěžoval v 75 když šel korespondenční lístek čtrnáct dní z prahy 1 na prahu 2 ? ..... to by mě fakt zajímalo když internet nebyl

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V problému pošty to dobře vystihl Cali. Pošta je státní podnik a raději než aby na vánoce přijmuli stovky až tisíce lidí, aby se zachovala standardní doručovací doba, přetrpí to nadávání a nespokojenost zákazníků v období vánoc a po Novém roce už bude zase všechno při starém. Nevyplatí se to a pošta jako státní podnik není motivovaná strachem ze ztráty zákazníků. Navíc za ty peníze, co dostávají obyčejní pracovníci se nemůžeme divit tomu, že to vypadá tak jak to vypadá. Nicméně se mi zdá, že letos pošta nestíhá již od listopadu, což by mohlo reflektovat vyšší objem zásilek nebo zhoršení dodávacích schopností pošty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V problému pošty to dobře vystihl Cali. Pošta je státní podnik a raději než aby na vánoce přijmuli stovky až tisíce lidí, aby se zachovala standardní doručovací doba, přetrpí to nadávání a nespokojenost zákazníků v období vánoc a po Novém roce už bude zase všechno při starém. Nevyplatí se to a pošta jako státní podnik není motivovaná strachem ze ztráty zákazníků. Navíc za ty peníze, co dostávají obyčejní pracovníci se nemůžeme divit tomu, že to vypadá tak jak to vypadá. Nicméně se mi zdá, že letos pošta nestíhá již od listopadu, což by mohlo reflektovat vyšší objem zásilek nebo zhoršení dodávacích schopností pošty.

A přijmout před Vánocema stovky až tisíce lidí, to by sis představoval jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navíc za ty peníze, co dostávají obyčejní pracovníci se nemůžeme divit tomu, že to vypadá tak jak to vypadá. 

Nikdy jsem nebral, neberu a brát nebudu jako validní argument to, že když někdo dostává zaplaceno málo podle smlouvy, kterou podepsal, automaticky to znamená, že na svou práci bude házet bobek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Nikdy jsem nebral, neberu a brát nebudu jako validní argument to, že když někdo dostává zaplaceno málo podle smlouvy, kterou podepsal, automaticky to znamená, že na svou práci bude házet bobek.

tohle by se dalo asi rozebírat do alelujá

 

proč někdo podepíše, že si půjčí litr a zaplatí patnáct ..... proč někdo podepíše, že chce super vysavač za šedesát tisíc ...... proč někdo podepíše, že bude tahat 30kg balíky za 15 litrů ...... proč ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...