Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

psal jsem taky že nemusíš používat to co ti nevyhovuje ..... máš možnost volby 

 

komu sis stěžoval v 75 když šel korespondenční lístek čtrnáct dní z prahy 1 na prahu 2 ? ..... to by mě fakt zajímalo když internet nebyl

Poštu se snažím nepoužívat, na poštu jako na pobočku se snažím nechodit protože mám pocit že někoho obtěžuju.

Vzhledem k tomu že je rok 2017 a ne 1975 je to s podivem. Asi se ale u okýna až se na mě zas ta baba budě šklebit zamyslím a vzpomenu na tvá slova že pošta je podnik jako kráva, kterej ke všemu ne moc dobře platí ,hmm ale nechá si zaplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás jsou na poště kočky, fakt hezký, usmívají se, já taky, vždy mi poradí a pomůžou.

Doručovatelky to samý.

A já vždy obdivuju, jak balík, který odpoledne donesu na poštu, je druhý den ráno na místě, třeba na druhým konci republiky (celou noc ho někdo někam veze, třídí,překládá,...).

O Vánocích to chápu, to se stihnout nedá, lidi objednávají jak šílení.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde všichni žijete,pošta i dnes chodí do dvou dnů,a jak psal YPOuš,pokud má pošťačka moje jméno v telefonu,chodím mi avízo sms a mail o doručení, tak mám fakt pocit,že se něco mění k lepšímu.Jo a za ty prachy co to dělají,tak je celkem obdivuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....

A já vždy obdivuju, jak balík, který odpoledne donesu na poštu, je druhý den ráno na místě, třeba na druhým konci republiky (celou noc ho někdo někam veze, třídí,překládá,...).

..

Přiznej se Karl, že ty si to doručuješ sám. Ale já tě chápu, já tě úplně chápu .

Ale počkej až ti to někdo přepne na jiný program! :D

Upraveno uživatelem Sergej Vasilijev
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem nebral, neberu a brát nebudu jako validní argument to, že když někdo dostává zaplaceno málo podle smlouvy, kterou podepsal, automaticky to znamená, že na svou práci bude házet bobek.

Jedna OT:

Na tohle říkával kdysi můj šéf z Reichu: - Pay peanuts, get monkeys.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde všichni žijete,pošta i dnes chodí do dvou dnů,a jak psal YPOuš,pokud má pošťačka moje jméno v telefonu,chodím mi avízo sms a mail o doručení, tak mám fakt pocit,že se něco mění k lepšímu.Jo a za ty prachy co to dělají,tak je celkem obdivuju

u mě naprosto stejně,....................nevím, co se fšichni čílí.......... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A přijmout před Vánocema stovky až tisíce lidí, to by sis představoval jak?

 No to byl nástřel počtu lidí, který by stačil k tomu, aby se pošta mohla vyrovnat s enormním počtem zásilek. Tento rok to samozřejmě není tak snadné vzhledem k nízké nezaměstnanosti... Nevím jak velký problém může být třeba v každém kraji sehnat 80 brigádníků na 14 dní až měsíc, ale určo by to šlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem nebral, neberu a brát nebudu jako validní argument to, že když někdo dostává zaplaceno málo podle smlouvy, kterou podepsal, automaticky to znamená, že na svou práci bude házet bobek.

To netvrdím nebo jsem neměl v úmyslu tvrdit, ale tvrdím, že v globálu pošta není schopná udržet řekněme manuálně zručnější lidi se zájmem o práci za 15k měsíčně. Když mi půjde práce od ruky půjdu někam, kde to zužitkuji a nebudu ve státní firmě, kde mám svý jistý ale přidanou hodnotu mi nikdo nezaplatí. Vůbec tím nechci shazovat práci pošťáků nebo doručovatelů! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...