Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Dost ubohé video,ty balíky jsou naplněné  vzduchem ne? Kdo by se takhle nechal asi natočit?

 

Jenom jsem si vzpomněl...

 

https://praha.idnes.cz/postak-se-prehrabuje-v-zasilkach-a-hazi-je-z-auta-ft6-/praha-zpravy.aspx?c=A150107_150958_praha-zpravy_bur

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak přemyšlim, jestli to vůbec patří sem... Ale dnes sem se náramně pobavil při čtení anonimniho dopisu který byl zaslán na krajský úřad s připomínkami na vedení a mé lordstvo :0D ne jen ze mě pobavila forma dopisu, a ?ubohost anonimity? , ale i to jaké mám kolem sebe schopné senzibily, kteří dokážou po 14 dnech odhadnout povahu, chování a schopnosti mé osoby :0D

 

Teď přemýšlím, zda-li celou událost s elegancí přejít a řešit ji říkejme tvrdčí diplomacii , či na doporučení ku, aji podat TO .... :0/ :0)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ráno mi volá bába z itesca že prej ty čtyři krabice lega nedodaj,bo je nemaj.

Nejsou prej eShop, že to stahujou z krámu a tam už nic není.

To ty čtyři dny co jsem to měl objednané nevěděla? Proč to k...a nabízej na netu?

Tak na to mi bohužel neodpověděla!:-(

Pak mi napíše kolega že nabízené hodinky mi neprodá bo si to rozmyslel a nakonec mi pošťák donese novej roller kterej je na dvou místech poškrábanej.

Do pr...e to mám zas den!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec ti nerozumim , ale asi si nasranej

I když sem se jak píšu nad celou věci náramně pobavil ( a ne jen já, ale i jiní na které to bylo směřováno tak i ti kteří znají obsah )

Tak mě to prostě nasralo....

Když mi prostě něco, či někdo vadí, tak se k tomu postavim čelem. Vždyť je to normální....

Ale ne, že se budu uboze schovávat za anononim. I když je jasný kdo ho píše ...

A to samé bych očekával od druhých.... Když jim na mě/jiných něco vadí, tak ať to řeknou k****a do oči ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...