Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Když si kvůli vlastní lenosti a omezenosti nedokážete za půlmego vydyndat nic lepšího, tak si těch "českých snech" trpte a připlácejte dál.

Konzern Vaši loyalitu v příští iteraci zajisté odmění - třeba ekologiš dřevěnýma lavicema bez polstrování a cool volantem z holého hliníku... :fyou:

+1 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-_POSTevACI__-.jpg

 

Nedalo mi to, k tématu.

 

Bydlím v domě (resp žiju v hotelu to je teď vedlejší), kde máme 24/7 někoho na recepci. Očekávám zásilku nic se neděje. Na recepci se ptám, jestli alespoň lístek někdo nedal... Nic... Tak po týdnu volám na poštu, kam se dovolám asi na 10 pokus. Tam mi sdělí, že jsem nebyl doma a že to zítra posílají zpět. Prodloužit nejde.

 

Nevím jestli si ze mě dělají srandu, ale ta ženská ze mě udělala úplného blbce. Chtěl bych mít žaludek na to, tvrdit, že to doručovali, ale nebyl jsem doma, i když jsem milostpaní sdělil, že v tom domě je jaksi recepce. A ještě místo abych se chytil za nos, omluvil se a doručil další den mě nutí si pro to dojít v úředních hodinách, jinak to pošlou zpět...

 

Chápu, že za ty prachy to nikdo normální dělat nemůže, ale přijde mi, že ten telefonát jí musel stát mnohem více energie, než to přihodit do auta na další den. Zároveň nechápu jak se za ty prachy může tak do krve někdo hádat a dělat ze mě vola. Já brát tyhle telefony tak to odkývu, ať mám pokoj a nemusím se s blbcem hádat... nechápu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si kvůli vlastní lenosti a omezenosti nedokážete za půlmego vydyndat nic lepšího, tak si těch "českých snech" trpte a připlácejte dál.

Konzern Vaši loyalitu v příští iteraci zajisté odmění - třeba ekologiš dřevěnýma lavicema bez polstrování a cool volantem z holého hliníku... :fyou:

Ja to nevybíral... Mě v práci řekli Skoda nebo Ford.. anebo nic... Cenikovku firma samozrejme neplati, tam je pak sleva 22%.... Spis cumim, co u škody prostě pustej ven... auto bez koberecku normalka.. navic ted v zime... To je az symbolické... :-/ Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na dodatečný faktuře bylo něco jako - přední zástěrka 200, zadní 200, práce 1/2 hodiny 500 bez daně. Ale jde o ten princip přece, člověk koupí novou káru, zavolaj mu jestli chce přihodit nějaký příslušenství při vyzvednutí a naúčtujou si práci? Za úkon co trval asi tak 5 minut ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi se dneska daří... Už 2 hodiny sedim na policajtech, protože nějaká svině ukradla přítelkyní telefon... Zatím jsem jenom vyplnil papír, mezitím si sam blokl obě snímky co tam měla a čekám az se bude naší žádosti někdo věnovat. Hlavně ze píšou neprodleně oznamte odcizení. Postupně menim hesla, ale z telefonu je to nahovno. Kdyby aspoň rovnou řekli ze to odloží a nebudou řešit jdu dom, ale chci at aspoň bloknou imei... Tahle si tu ještě 2 hodinky posedime a pak nám řeknou no jo to jste si ho mela lip hlídat. Security v obchodě ani neprislo, ze by mrklo na záznamy...je to strašná bezmoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na dodatečný faktuře bylo něco jako - přední zástěrka 200, zadní 200, práce 1/2 hodiny 500 bez daně. Ale jde o ten princip přece, člověk koupí novou káru, zavolaj mu jestli chce přihodit nějaký příslušenství při vyzvednutí a naúčtujou si práci? Za úkon co trval asi tak 5 minut ...

Aha, tak to chápu, vždyť přeci dostali za novou káru půl mega, nebo mega co já vím, jeden by z toho žil rok....

 

Pro mě je základní princip, že za práci se platí.

Asi tak, jak říkal můj kamarád, ta stovka musí pořád kolovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...