Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tolik, kolik ten úkon stojí

To asi nemyslíš vážně, že ne? Koupím auto za půl mega, nedostanu k tomu ani propisku a budu doplácet koberečky nebo zástěrky? Ne. Půjdu tam, kde mi dají slevu (kterou ze mne dostanou později jinak) a přidají něco navíc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi nemyslíš vážně, že ne? Koupím auto za půl mega, nedostanu k tomu ani propisku a budu doplácet koberečky nebo zástěrky? Ne. Půjdu tam, kde mi dají slevu (kterou ze mne dostanou později jinak) a přidají něco navíc.

Vzhledem k Tvému předchozímu příspěvku není asi o čem diskutovat, máš pravdu, držím palce, ať tak funguje aspoň z malé části i Tvůj business, pokud jsi zaměstnanec, tak to přeji Tvému zaměstnavateli...

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme, ze plati zcela normalne, ze kdyz u nas zakaznik utraci statisice nebo miliony, tak k tomu ma spoustu veci a nikdo mu nepocita, ze si treba u nas da dve kafe nebo chce nejakou drobnost typu "koberecek". Na dalsim byznysu se nam to desetkrat vrati. U tech aut je jeste jedna neuveritelna vec - ze si koupis auto za pul mega a mas v nadrzi 2 deci benzinu a dealer ti ukazuje, kde je nejblizsi benzinka, ze jako si tam natankuj, aby ti to nechciplo. Rika se tomu "prozakaznicky" pristup. To je vse. Neni povinny, ale kdo nekdy nejakej byznys delal, tak to zná :-)

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k Tvému předchozímu příspěvku není asi o čem diskutovat, máš pravdu, držím palce, ať tak funguje aspoň z malé části i Tvůj business, pokud jsi zaměstnanec, tak to přeji Tvému zaměstnavateli...

Tak není hned nutno takhle vykopávat....Máš jiné info o maržích autodealerů? Sem s ním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to jeste reknu takhle... Ja je nechci zadarmo, me spis prekvapilo, ze se to musí řešit... Ze me musi napadnout objednat a zaskrtnout kus gumy pod nohy... Jasne nejake priplatkove s monogramem nebo vysitou korunkou tak nereknu, ale proste ze to neni v zakladu (obvzlast u auta pres pul mega)... A ze dealer me takhle necha odjet... Kdyby aspon rek bud pri objednavce, nebo pak pri předání: nechcete tam dokoupit aspoň ty vobyc koberce... Ale kdyz jsou furt schopni prodat auto se svihadlama vzadu, s radiem co umi pulku bluetooth, tak to maj proste zmakly....

 

Edit: ano, prvni veta byla: nezapomente si natankovat, at dojedete domu..

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jen byznys. Lákat zákazníky třeba na něco zadarmo je běžné když je jich málo a musí se o ně bojovat. Ale když je to obráceně a lidi kupujou jak housky i auta bez koberečků, tak k tomu není důvod. Naopak nastal čas zákazníky řádně podojit.

 

A prodejci se nedivím, že ti nenabízí koberce. Když má na tohle povahu a zákazníci si chodí pro auta jak pro chleba, tak co by se unavoval nějakým nabízením. Zákazník to udělá přece sám :)

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, co znamená vykopávat, ale vím, že průměrná čistá marže se pohybuje plošně v mínusových položkách. 

V mínusech? Jako, že to ti klucí dotujou ze svého?  :lol2:

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My když teď přebírali Peugeota, tak jsem taky vyklulil oči že tam nejsou koberce a pak po druhé když mi řekl že si je za litr můžu dokoupit. Samozřejmě chovat se jako Karlos, tak jsme za chvíli opravdu už jak ty ovce a každý si s námi dělá co chce. Peugeot po našich nechápajících reakcích dal samozřejmě gumové koberce jako pozornost podniku. Taky mi to prostě nepřijde standardní si hned nové autíčko někde zakydat blátem....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už jsem si říkal kdepak je African a jeho nekalé praktiky a proč s tím nikdo nic nedělá a že je potřeba lidi před něčím takovým chránit. :)

Asi jsi nepochopil, že ovce jsou právě ti druzí - co si koupí i to auto bez koberečků.

Já jsem názoru, že je každého věc a svobodná volba co si koupí, co ze sebe dovolí prodejci udělat a na co mu skočí. Když si koupí auto bez volantu, prosím, jeho věc. Nadávat pak ale může jen sám sobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...