Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Nektere ridice vazne nechapu. Jedu na motorce. V protismeru jede vlacek tazeny kamionem a za nim 3-4 auta. Jde o dlouhou rovinku (nekolik set metru) a za mnou na dohled zadne dalsi vozidlo. Presto se nasel jeden exot, ktery to asi nemohl ty 2-3 vteriny vydrzet a jal se predjizdet, takze me vytlacoval ze silnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím Lidlem je to fakt pech a asi taky špatná vizitka pro jejich obalový materiál. Pár hadříků přece musí jít normálně zabalit. Bych nechtěl vidět, jak posílají nádobí.

 

Jo a naštvala mě další uzavírka na D10, ta dálnic je jedno velký staveniště :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím Lidlem je to fakt pech a asi taky špatná vizitka pro jejich obalový materiál. Pár hadříků přece musí jít normálně zabalit. Bych nechtěl vidět, jak posílají nádobí.

 

Jo a naštvala mě další uzavírka na D10, ta dálnic je jedno velký staveniště :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím Lidlem je to fakt pech a asi taky špatná vizitka pro jejich obalový materiál. Pár hadříků přece musí jít normálně zabalit. Bych nechtěl vidět, jak posílají nádobí.

 

Jo a naštvala mě další uzavírka na D10, ta dálnic je jedno velký staveniště :(

 

včera jsem cestou z práce poskakoval před Prahou asi půl hodiny po D11

 

Pipina ve velkým ofroudu prémiové značky při výjezdu z pumpy Shell přehlídla kamion, tak jí pocuchal levej bok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dezolátní stav nejen dálnic. V jakémkoliv městě teď probíhá plno uzavírek a oprav a bude hůř. Bohužel neexistuje koordinace, takže je možné zavřít např. D5 u Zličína a opravovat souběžnou starou plzeňskou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dezolátní stav nejen dálnic. V jakémkoliv městě teď probíhá plno uzavírek a oprav a bude hůř. Bohužel neexistuje koordinace, takže je možné zavřít např. D5 u Zličína a opravovat souběžnou starou plzeňskou.

A ještě ty šmejdi měří rychlost, kde se dá, nehoráznost. U nás byla minulý rok uzavřená silnice tři měsíce, zbabrali to, takže letos znovu a hned na objížďce měřili rychlost. Mě až dopadnout ta sportka, tak beru čáru z tady toho bananistánu....ani kufry bych si nestačil sbalit :-) Vždyť já jel minule domů z Prahy 170km přes šest hodin, to se mi nestalo ani v Zimbabwe....kurňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych řekl, že to nezbabrali, ale udělali schválně. Takže příští rok zase, no není to paráda spravovat silnici po každý zimě, to je luxus! Tady nedaleko je takovej kus silnice taky a už se na tom přiživili tušim 3 firmy během 3 až pěti let a nějak pořád nepozoruju, že by to bylo lepší. Jo a pak taky žasnu, když začnou opravovat kus dobrý silnice, když tankodrom je o kilometr vedle. Tím nechci tvrdit, že třeba z odbornýho hlediska neni na opravu, ale prostě je vedle kus u kterýho je to víc než evidentní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je všechno v pořádku a zcela v souladu s cíli a smyslem práce - a tím je získání peněz. Máme systém založený na zisku, ne na kvalitě odvedené práce/funkčnosti výrobku. Vše se dělá kvůli penězům, ne aby to sloužilo/fungovalo. Přesto to lidé stále naivně očekávají. Je potřeba se oprostit od přežitých myšlenek. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď mě nakrkla spořka. Volala operátorka, že jsem u nich už několik let a jak si váží mé věrnosti, dál že jsem jeden z posledních kdo ještě nemá pojištění účtu, že chtějí pro klienty max bezpečí a jak je to super jen za X Kč a blablabla. A na závěr řekla "tak já vám to tedy nastavím, ano?" Byl jsem zhnusen a říkám ne, že už jsem pojištěn jinde. Odpověď byla, že mi to tedy nabízí za X-40 Kč :D Jsem se už fakt naštval, neslušně jsem jí skočil do řeči a požádal jí, aby mi přestali volat s podobnými nabídkami. Odpovědí mi bylo, že s tím musím na pobočku. Jako WTF? Prodej po telefonu jim problém nedělá, ale odškrtnutí ze seznamu ano? Překvapuje mě, že taková velká firma má zapotřebí praktikovat něco jako podomní prodej :fyou:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té spořce,zrušil jsem pojistku a počítal s nějakým doplatkem. Ok přišlo doplatit cca 500 Kč a další žádost o zrušení které už jsem poslal. Říkám si dobrá,chcete to ještě jednou mě to nezabije. Kopii o platbě jsem také odeslal.

Včera ve schránce dopis tak si říkám hotovo,ale další faktura teď na 900 Kč. Říkám si co jim jebe?

Tak hurá telefon,ale dovolat se problém. Do 10ti min. zavolají když dám *

Po hodině volá slečna co mám za problém, vysvětlím o co jde a že se tedy mrkne. Po chvilce bádání mi sděluje,že se moje platba asi někde opozdila,ale je tam tak stačí doplatit 43 Kč a je to vyřízené. Na můj dotaz jak přišli na dalších 900 Kč nedokázala odpovědět. Jednání velice příjemné a jestli nechci něco jiného pojistit a to mě dorazilo. Poděkoval jsem a budu doufat,že věc je vyřízená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tem silnicim, to mate tezky, pokud rozhoduje o vsem cena, tak se nesmime/ te divit, ze je to odflaknuty a napoprve ( ani napodruhe ) to proste nebude. Tez mi to vadi (_ted mam na stole reklamaci Zitomirske- rekonstrukce delana 8-10/2017 l a nestacim se divit ( u ypovi oblibene ulice U Seradiste, radsi ani nemluvit- tam uz jsem za idiota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baldic- a o cem to tedy je? Jarda s Frantou jsou ukrajinci ( omlouvam se, muzou to byt rumuni, bulhari,....), ktere si objednala vitezna firma z jine firmy ( jsou levnejsi a delaj neco jako smluvku ), jsou sotva vyuceni, takze je nejake technologicke postupy nezajimaji ( od toho je tam vedouci- v prekladu nekdo, kdo umi a rozumi cesky ), ale ten ma na starosti tehle staveb a part lidi cca 10, takze flikujou ( nezajima je podlozi ci uvalcovani, nic ) a napr spravce v praze - TSK, kde delaj cesi? Pamatujete si ( probehlo to i tady ) na tu taskarici s valcovanim za pomoci dodavky na Biskupcove? Vse je o cene.

Ano, zaruka tam vetsinou je. Ovsem tak " skvele" osetrene, ze by ses ani neptal ( toto neuzaviram ja, jako urednik, ani muj sef- dovolim si tvrdit kdyz ne odbornici, tak alespon neco o tom vedici, ale ten nejvyssi na mestskem urade a parta chytrych- zastupitele a radni ) a ver mi, ze ty podminky reklamace maj zmaknuty, s reklamaci nemas sanci ani kdyz je chytnes za ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas to napr u tvz " ticheho asfaltu ", dle spravne technologie pouzivane v DE ma ubrat az 25-30% hluku a vydrzet pry vice nez 15 let ( kdyby tu byl odbornik, asi me i doplni ci opravi ), u nas, diky spatne technoligii pokladky a nedodrzeni postupu tlumi cca od 5-15% ( dle provedenych mereni, v praze neni nikdy cislo vetsi nez 7%) a zivotnost tohoto povrchu v praze nedosahuje ani 5- ti let.Jo a 1km vyjde na cenu 1,5-3 km v cizine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska zpráva z tisku : Švýcaři zničili hodinky, aby zabránili poklesu ceny. Zlikvidovali hodinky značky Piaget, IWC a Vacheron Konstantin celkem za 500 milionů

eur.Hodinky byly demontovány a recyklovány, přičemž nejnovější zásoby pocházely z divize specializovaných hodinářů. Škoda, že je někam nevyhodili. Nějaky

šafky bych si rád odnesl. ( zpráva z dnešní Mladé Fronty.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...