Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Dneska ráno mě teda pěkně vytočil úklid silnic na Žižkově. Od cca 9 hodin rachot těch vodních tlakovejch stříkaček, hlasitá komunikace zaměstnanců technických služeb, následnej rambajz několika odtahovek, zas ty - smetákový, vodu stříkající autíčka, - zas ty odtahovky, komunikace měšťáků s hádajícími se majiteli již naložených aut na odtahových vozidlech..... atd.

Ku.wa   -   sakra je neděle. Bejvám o víkendu většinou pryč ale dneska jsem se po náročným týdnu chtěl sakra vyspat.

Před pár lety jsem v Bernu šel ráno v neděli ke svému autu s hadrem v ruce (nemajíce absolutně žádný jiný úmysl - než změřit hladinu oleje) a řval na mě nějaký chlap z okna že jestli si budu mýt jen nepatrnou část vozu - tak okamžitě volá policii a pak se prý nedoplatím.

Tak to je asi taky extrém ale v neděli by snad měl být ku.wa aspoň dopoledne trochu klid !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, máme obecní vyhlášku týkající se hluku v neděli, bohužel je to jediný den v týdnu kdy spoustu lidí má aspoň trochu času na práci (včetně mě), takže jsem dnes vesele pár dir vrtačkou s příklepem do zdi udělal (v šest večer). A že tím obtěžuju sousedy mě sralo stejně jako v kterýkoliv jinej den, vlastně o trochu míň jelikož sousedka dělá noční a o víkendu předpokládám že spí i v noci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, máme obecní vyhlášku týkající se hluku v neděli, bohužel je to jediný den v týdnu kdy spoustu lidí má aspoň trochu času na práci (včetně mě), takže jsem dnes vesele pár dir vrtačkou s příklepem do zdi udělal (v šest večer). A že tím obtěžuju sousedy mě sralo stejně jako v kterýkoliv jinej den, vlastně o trochu míň jelikož sousedka dělá noční a o víkendu předpokládám že spí i v noci.

 

Teda promiň, ale podobné vrtáky, kteří mají jen svou pravdu a kašlou na ostatní, fakt miluju... Nechápou, že jiní chtějí mít alespoň jeden den v týdnu klid od kraválu. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda promiň, ale podobné vrtáky, kteří mají jen svou pravdu a kašlou na ostatní, fakt miluju... Nechápou, že jiní chtějí mít alespoň jeden den v týdnu klid od kraválu. :(

To jde - vyvrtáš a hotovo. Ale sousedi pode mnou si koupili papoucha a ten řve KAŽDÝ DEN od sedmi jak idiot!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jde - vyvrtáš a hotovo. Ale sousedi pode mnou si koupili papoucha a ten řve KAŽDÝ DEN od sedmi jak idiot!

 

U nás zase jeden cvičil na trubku, stupnice, neuměl je. V neděli toho troubení ovšem nechal... Stačilo ho jednou důrazně upozornit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás zase jeden cvičil na trubku, stupnice, neuměl je. V neděli toho troubení ovšem nechal... Stačilo ho jednou důrazně upozornit.

Nevím, jestli ten žlutomodrý smrdutec rozumí česky, ale ok - zkusím ho důrazně upozornit. Jinak v předchozím bytě hrál soused ve filharmonii na lesní roh. To je nástroj... Já ty psychouše asi nějak přitahuju=/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen citoval Travoltu, když mu ten růžový kadílak někdo objel klíčem... 

 

spíš jsi Vincenta parafrázoval, a ten kadílak nebyl růžový, ale červený, a nebyl to kadílak, ale ševrolet, vlastně chevrolet malibu kabrio

 

post-953-0-95045000-1527490156_thumb.png

 

post-953-0-86949700-1527490163_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvala mě předposranost z neschopných "maturantů", kdy se vymýšlí neexistující (ale teoreticky okrajově možné) znění ustáleného českého rčení, jen aby prolezlo o pár nedouků víc. Má to ovšem ten háček, že rčení v onom "akceptovatelném" (podle ministerstva školství) tvaru, nikdo nikdy neslyšel.

Klaus ml. to popsal naprosto přesně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvala mě předposranost z neschopných "maturantů", kdy se vymýšlí neexistující (ale teoreticky okrajově možné) znění ustáleného českého rčení, jen aby prolezlo o pár nedouků víc. Má to ovšem ten háček, že rčení v onom "akceptovatelném" (podle ministerstva školství) tvaru, nikdo nikdy neslyšel.

Klaus ml. to popsal naprosto přesně.

No tak třeba tady je uvedeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já ti nevim, jestli wikicitáty jsou úplně top důvěryhodnosti informací. Ty jsi to někdy takhle slyšel nebo četl?

Upřímně řečeno, ne. Nicméně, pokud se to někde dohledatelně nachází, (google nabídl i tohle http://www.mottak.cz/citaty/ruze.php, a tady to dokonce uvádí i K. Čapek https://www.lingq.com/sv/lesson/o-zivote-zahradnickem-249131/ ), pak je to asi možná varianta. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...