Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jo - a taky se místo do obchodů (ve kterých bylo hovno) povinně muselo do prvomájových a lampionových průvodů.

A ještě dřív se (dobrovolně - no kdo by si to nechal ujít?) chodívalo na veřejné popravy - ale tak daleko paměť ostalgiků nesahá...  <_<

Jo, a teď do hodin, v obchodě, které postupně narostou zadarmo, hovno je tam taky pěkně zabaleno dle této legislativy a učit o ......, platit za jeho lavičky,no a popravy jsou teď (asi Tě to mrzí) neveřejné, za to samé, co předtím - nepohodlný. A na průvod v Listopadu můžeš a i si vybrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda nevím jak to mají v těch obchodech ale ve fabrikách to obvykle bývá tak že nějaké dny práce, nějaké dny volno. Pokud je to jinak, pokud mají v obchodech středověk nebo otroctví a jsou v práci furt, je o čem se bavit. Ale pokud mají nějaký ten cyklus práce-volno, pak argumentace že chtějí mít taky nějaké to volno je zbytečná. Prostě je to jen další provoz kde se jede sedmidenní pracovní týden. A pak je tady další věc, pokud by se zrušil prodej v neděli, znamenalo by to že v obchodech najednou nebude potřeba každý sedmý člověk. Což ty lidi jistě potěší. Najednou budou mít volna že nebudou vědět co s ním. Holt každá věc má dvě strany. Tu líbivou, populistickou a pak tu krutě realistickou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes týden mám oteklé lýtko a noha bolí jak sviňa. Moje nová obvodní(doktor šel do důchodu) mě poslala na vyšetření ultrazvukem. Tam vše v pořádku a zprávu jsem šel odnest k doktorce a čekal co bude dál. Kupte si tu stahovací ponožku a bude to ok.

Jenže já šel dnes ještě ke své zubařce(kapacita z Práglu) a jak tak kecáme tak jsem se zmínil jak to dopadlo,už věděla od min.týdne že ta noha bolí.

Koukal jsem ja vejr když mi napsala antibiotika a prášky proti bolesti,na tu nohu. To mě dost překvapilo,co si o té nové obvodáčce mám myslet? Je to na změnu lékaře? asi jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu se rozepisovat, to by me nasštvalo ještě víc. Píšu kvůli změně loga Cleveland Indians...

 

https://t.tyden.cz/rubriky/sport/ostatni-sporty/baseballiste-resi-rasismus-logo-jez-vydelava-krvave-penize_465216.html

 

Edit: hned jsem si natruc objednal šiltovku!

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JaRooN: Takže skoro všichni vietnamci, ke kterým chodím nakupovat, jsou blbci, hmm.

Vi?t C?ng za kasou ve svým krámku je ale krapet něco jinýho než prodavačka za kasou v supermarketu, co řikáš ;)

Upraveno uživatelem Sergej Vasilijev
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vi?t C?ng za kasou ve svým krámku je ale krapet něco jinýho než prodavačka za kasou v supermarketu, co řikáš ;)

Prodává za peníze zboží v obchodě s kasou EET. Take se ptám, v čem?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas je zavrete povinne cez sviatky.

Ale predavat moze majitel, f.o. podnikatel a tusim aj rodinny prislusnik ak pri tom nevyužíva zamestnancov.

A to je asi ten rozdiel, lebo nasi azijski kamarati su vsetci jedna rodina...

 

Sent via IPoAC

Upraveno uživatelem shaggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes týden mám oteklé lýtko a noha bolí jak sviňa. Moje nová obvodní(doktor šel do důchodu) mě poslala na vyšetření ultrazvukem. Tam vše v pořádku a zprávu jsem šel odnest k doktorce a čekal co bude dál. Kupte si tu stahovací ponožku a bude to ok.

Jenže já šel dnes ještě ke své zubařce(kapacita z Práglu) a jak tak kecáme tak jsem se zmínil jak to dopadlo,už věděla od min.týdne že ta noha bolí.

Koukal jsem ja vejr když mi napsala antibiotika a prášky proti bolesti,na tu nohu. To mě dost překvapilo,co si o té nové obvodáčce mám myslet? Je to na změnu lékaře? asi jo.

 

Gumový punčochy nosíš? Anavenol bereš? 

 

Co tam máš dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mám pocit, že neroozumím lidem okolo sebe. Diskuse tady nahoře a reakce na Longův povzdech na home page jsou toho důkazem. Byl jsem odpoledne se synem na fotbale a nějak jsem nepochopil myšlenkové pochoduy našeho trenéra. Asi si půjdu nalít skleničku a budu doufat, že to do zítřka přejde.

Upraveno uživatelem Pavelpu27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No ja nevim. Retezec si o svatku muze myslet, ze to je normalni pracovni den, ale domnivam se, ze to je asi tak vsechno, co muzou, protoze co je statni svatek, je pomerne jasne dane zakonem.

Neviem ako v CR ale v SR pre ludi pracujucich v nepretrzitej prevadzke neexistuje narok na volno pocas Statneho sviatku alebo Dna pracovneho pokoja. Ak v tento den nieje v praci tak si ho bud odpracuje inokedy (vikend) aby splnil pracovny fond alebo ma dovolenku. Takze to pre nich moze aj znamenat ze namiesto odpracovanych 6-12 sviatkov v roku maju o tolko menej vikendovych dni alebo dovolenky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v čem?

 

Tak hlavně v tom, že dělá na sebe. A je tam dobrovolně a ne proto, že mu to někdo nařídil a pohrozil vyhazovem když nedojde. Což třeba na mojí mámu, která makala 20 let v Penny docela fungovalo, bohužel. Zapomeňte na náhradní volna nebo příplatky a ano, je to tam jak ve středověku. Jeden čas si třeba na prodejně museli schovávat prošlé maso a jezdila nějaká pseudokontrola, aby to zaměstnanci neodepsali jen na oko a sami nerozkradli. To samé zelenina. Takže jo, jsem taky rád, když si můžu i v neděli koupit rohlík, ale zapomeňte na to, že je v těch krámech většina lidí dobrovolně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem treba nikdy nepochopil argument, ze hospoda je verejnej prostor a kazdej ma narok dejchat tam cistej vzduch (tyka se i obsluhy). Ale za to me fakt stvou kuraci pred hospodama, protoze ulice a chodniky narozdil od hospody za verejnej prostor teda povazuju. Navic ve velkych mestech za poslednich 10 let samovolne vznikla spousta nekurackych hospod, takze trh funguje a reaguje na poptavku. Tak proc horlive i tem par zbyvajicim kurackych to koureni sebrat befelem? Jsem nekurak, vadi mi bordel a smrad kuraku (kam se asi podejou vajgly, kdyz se kouri venku?) a do ktery hospody si pujdu s kamaradama/rodinou/deckama sednout, si dokazu kupodivu rozhodnout podle situace sam.

Já Ti rozumím, ale to že se třeba kouří v hospodách mě sralo už jen těmi smradlavými hadry i v koši na prádlo. Třeba sako 250 kč za vyčištění v prdeli!

Vedení, direktiva a nařízení ze strany státních orgánů je potřeba. jinak by vznikl ještě větší chaos. Nebo si opravdu myslíš, že by byl někdo schopen kontrolovat třeba kvalitu potravin tady a v Německu, že byl jel solo do Reichu a tam si zapisoval složení,  moučku a separát ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ako v CR ale v SR pre ludi pracujucich v nepretrzitej prevadzke neexistuje narok na volno pocas Statneho sviatku alebo Dna pracovneho pokoja. Ak v tento den nieje v praci tak si ho bud odpracuje inokedy (vikend) aby splnil pracovny fond alebo ma dovolenku. Takze to pre nich moze aj znamenat ze namiesto odpracovanych 6-12 sviatkov v roku maju o tolko menej vikendovych dni alebo dovolenky.

Ale o nepretrzitem provozu tu snad nebyla rec, ne? Tudiz tak uplne nechapu tvuj prispevek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v čem?

No to je jednoduché.

Reagoval jsem jen a pouze na to, že majitel svýho krámku to valí svátek nesvátek protože dělá sám na sebe.  Chce mít otevřeno tak si otevře stoupne si za pult a je tam třeba do půlnoci, protože si řekne stojí mi to za to.

Bába za kasou tam musí naklusat za "příplatek" a ten příplatek je  někde slušný jinde ale ne, a ta co jí za ten víkend nabídnou málo řekne že bude rači doma sedět na prdeli, co je na tom složitýho kluci. Každý strůjcem svého štěstí nebo ne?

@Frostie já vím napsal sem to složitě, není to o EET ale o zaměstnanec vs majitel. ;)

Upraveno uživatelem Sergej Vasilijev
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...