Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Pravděpodobný konec světa, a já neměl na ruce nikdy Pateky :-(

Dopoludnia som to videl aj u nás na Slovensku ale skor ma to potešilo ako nasralo.

http://zaujimavosti.net/kultura/kruhova-duha-na-okolo-slnka-zaujimavy-nezahadny-prirodny-jav/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za tři dny ze San Diega přes LA a Amsterdam do Čech a teď už to leží další čtyři dny na celnici.

To je ještě parádní. Jeden z mých modelových příkladů: z TYO do PRG dva dny, týden dohadování s celnicí, dva dny poštou domů... :-(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Radek124: Krása :cool02:

To brumko: Hm, mám takový neblahý pocit že daleko větší šanci má konec světa než přítomnost Pateků na mé zápěstí  :lol2:

Tobě by stačila na konec světa pořádně nabroušená cirkulárka, pak už by ses na hodinky chodil jen koukat a to by byl konec  :lol2: ( když si vzpomenu na tvých pár úrazů ). Trochu morbidní, ale řekl bych že pravdivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní diagnóza nad kolenem...

Urvaný přední křížový vaz, poškozený zadní křížový, vnitřní postranní a meniskus. Za měsíc kudla a plastika. Dotyče :( Léto v hajzlu, florbal na rok asi taky... No co, až to půjde, začnu víc jezdit na kole, no.

Bandi, držím palce. Tohle už není žádná prdel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní diagnóza nad kolenem...

Urvaný přední křížový vaz, poškozený zadní křížový, vnitřní postranní a meniskus. Za měsíc kudla a plastika. Dotyče :( Léto v hajzlu, florbal na rok asi taky... No co, až to půjde, začnu víc jezdit na kole, no.

 

No pěkně...:-(

To je ta nehoda z té motorky, co jede na nohy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...