Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Proc si tam neposlal servisaka? Ja na STK nebyl uz pekne dlouho a to resim 3-4 auta.

Což to, vyřešit si to umím, jezdím tam relativně často, ale tohle tak nějak vyšlo náhodou blbě.

Obecně je to hrozný, STKáček málo, fronty jako kráva a další stanice nepovolí. Kdyby byla konkurence, mohlo by být otevřeno večer, soboty, atd. :angry: :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvazuje se o zmene legistlativy ohledne tech STK a jejich rozsireni, myslim poctu ( jak je to daleko ale presne nevim ).

Zruseni? Vim, ze za tebe ted mluvi zloba, ale obcas se tam povede nepustit do provozu fakt nebezpecnej vrak, tak bych se primlouval za zachovani STK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak zloba, osobní zkušenost. Za roky, co jsem žil ve státech jsem vlastnil několik aut i motorek od desetiletejch po funglovky. Všechny ale měly společnou jednu věc: žádný nepodléhalo technický. Zrovna tak všechno ostatní v provozu co jsem potkal. A světe div se, nikdo tam s tím nemá problém. Prostě když máš bouračku ze svý viny, nikdo neřeší, jestli Ti selhaly brzdy, nebo šlo o mikrospánek. V obou případech zodpovídá jen řidič a pak mu samozřejmě jde pojiska nahoru. Nic víc není potřeba. Takže tam běžně potkáš otřískanej vrak s orezlou kabinou, no a co? A nic. Jenom tady (Evropa) se pár šmejdů potřebuje nažrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro dokreslení nejsem příznivec jedné ani druhé strany , pravda pokud je bývá většinou někde uprostřed . Nic není černé ani bílé .

V Sýrii jde z mého pohledu o území resp.rozdělení Sýrie a Assad je jen zástupný problém protože se přidal na stranu Rusky v otázce uhlovodíků a tudíž musí jít z cesty . Ve stylu silnější pes mrdá se tam přetahuje USA,Rusko,Turecko,Izrael a Irán . Každý hájí své zájmy .

Co se týče expertů , myslím že ty ani já s žádným osobně nemluvil a dostanou se k nám nějaké zprostředkované informace a je na nás jak s nimi naložíme .Já si rád poslechnu oba názory a úsudek si udělám sám . Pamatuju doby , kdy pravda byla jen v Rudém právu a z tohoto důvodu nevěřím NYT protože o manipulaci veřejného mínění se snaží všichni bez rozdílu .

Nepleť si Svobodný vysílač a Slobodný vysielač což jsou dvě rozdílné věci . V tom postnutém přispěvku jsou názory mimo jiné i člověka ze Sýrie , který má v problematice myslím větší přehled než kdokoliv z nás. Dále tam vystupuje i bývalý vojenský slovenský přidělenec v bývalé Jugoslávii a jeho komentáře ke konfliktu v Kosovu .

Myslel jsem , že se dovtípíš nicméně zkusím vysvětlit .

Tleskače pominu ,bylo to jen v kontextu ,že ta plechová "bomba" s chemickou zbraní by stěží prorazila nebo nějak vážněji poškodila železobetonový strop , aby si pak ustlala v posteli .

Narážka na Assadův pas byla připomínka toho , že po velkých bombových útocích se našel pas některého z útočníků .

Třicet let dělám v těžkém průmyslu,zabývám se kontrolou materiálu a když myslím železo tak nemyslím žrádlo do kancelářského koníka . Na té fotce jsou lahve , ale ocelové , ne ty plechovky co jsou na tvém odkazu .

Otázku OSN už dál nekomentuju , je to jen divadlo , které pomalu a jistě ztrácí svůj smysl.

Tak jo: ta flaška v posteli je jiný případ použití, ta co byla použita relativně nedávno zůstala na té střeše. Ohledně zájmu je to nepřesné, obecně zjednodušeno jde o konflikt mezi Sunity a Šíity a Kurdy (tady je Assad, Turecko, Irán na jedné straně).

Rádia si nepletu jen jsem to napsal česky, protože se mi to nechtělo hledat. Český je opravdu ještě o kousek horší, nicméně i tento je dost "zvláštní" médium.

NYT je imho nejlepší světový deník a propagandu šíří čí ? Já neznám lepší, lépe ozdrojované a vyvážené médium. Kamarádi z blízkého východu ho berou například všichni co znám (ať už to jsou Izraelci, Palestinci nebo Syřané) obecně se snaží být co možná nejvíce nestraní..

OSN je organizace neschopná čehokoliv s tím souhlasím- byť má určitou pozitivní roli v Africe a v Asii. Byl to poválečný dosti naivní projekt, za mě má alespoň funkci dostat všechny strany k jednomu stolu. To že je americký tlak proti Assadovi- souhlasím. O tom, že se stal chemický útok ovšem nepochybuji a to, že za to můžou Assadovi síly o tom se dá ve světle všech důkazů pochybovat těžko... mimochodem zajímavý rozbor světových sil je popsán ve Střetu Civilizací, doporučuji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spravni lide protahnou spriznenou STK a emisema cokoliv i dnes,vim o cem mluvim.Starosti a komplikace maji opet jen poctivaci co tam jezdi sami,travi hodiny cekanim aby je nakonec vyhodili za nesmysl a splnila se propustnost.

Tak tak, viz .. http://dfens-cz.com/alfa-romeo-feat-vohnout-faktor/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to je jiste vse pravda, ale stejne jsem jejich zastancem, protoze ne vse jsou hlouposti a obcas se tam neco opravdu top podari zastavit. A ne vse je spatne.

Treba prasacky slepovana tri auta v jednom, nebo i ty vyrezane filtry.

Nechci tu proste potkavat legalne lepene vraky, co nebrzdej a pod. a kdyz uz, tak budu ihned vedet, kdo to pustil na silnici.

Chapu, ze je v tom plno bokovek, sam tak delam vozejk ( za 6 let ma najeto 350 km, kupovan jako novej, nechapu, proc ho tata kupoval ), takze mam sam maslo na hlave, ale presto se systemu zastavam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesouhlasím s Tebou, ale to je celkovej problém Evropy, je přelidněná a přeregulovaná. Taky chápu, že stojíš na druhý straně barikády ve válce stát VS občan. Přesto Tě beru celkově jako slušnýho člověka. (Jasně, až na ty sklony k domácímu násilí a nově prej i zálibu v krajkovým odění :-) ). Ono něco vypovídá i to, že technik STK mi říkal, že už ho nebavilo dělat automechanika. Takhle se neumaže, nemusí vlastně nic moc umět a jak moci tak i prachů má víc. Většinovej příjem mu jde bokem od těch zmiňovanejch zoufalců, co potřebujou ne funkční auto, ale červenou samolepku. Tak je tenhle systém nastavenej. Já mám teda řešení, nechat lidem prachy za samolepky, ať je radši daj do údržby auta a toho sekáče s razítkem poslat zpátky na dílnu opravovat (pokud bude chtít a umět). Neber to ve zlým, tady se my dva prostě nemůžem shodnout, já poznal i jinej svět na stejný zeměkouli. A z argumentu "kdyby to mělo zachránit jeden jedinej život..." se mi zvedá kufr.

Edit: překlep

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jasny, v klidu :-)), ten argument prede mnou prosim nezminuj, vetsinou jsem u nej sprostej ( castej argument, proc tam a tam dat dalsi znacku ).

V hodne vecech mas pravdu, i v tom technikovi, na druhou stranu jsem na STK na Bohdalci videl par "zachycenejch" aut a bylo mi az spatne jen z toho, ze to tam dojelo po vlastni ose.

Krajce a monoklu zdar :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Většinovej příjem mu jde bokem od těch zmiňovanejch zoufalců, co potřebujou ne funkční auto, ale červenou samolepku.

 

Hele s většinou naprosto souhlasim, ale z tohodle bys měl vyjmout lidi co auta fakt zajímají, starají se o ně a stejně by neprošli (protože např. maj polyuretanový silentbloky, který sice plní u určitých aut funkci daleko líp než originál, ale prostě normálně neprojdou i když je auto absolutně bez vůli). Nejlepší je, že kuncák (kterej jezdí felicií) má problém s vyřezanýma DPF filtrama (sorry, nemám proti tobě, Martine, vůbec nic, ale těmahle názorama mě prostě štveš, neber si to osobně, já chápu tvůj background a kdybych seděl na tvym místě (na pozici státu), možná bych to vnímal podobně). Moje auto žádnej DPF filtr nikdy nemělo, emisema prošlo naprosto v pohodě a dělá větší "bordel" než-li auto s vyřezanym DPF filtrem (a felicií dohromady, hehe) (mam auto z doby, kdy common rail teprve přicházel na trh).

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poho, ten vyrezanej filtr me stve z trochu jineho duvodu nez si myslis, ale kdyz bych ho zde verejne prezentoval, bylo by tu Vanocni vydani v cervnu a asi dost velka hadka, coz nechci, takze jasne- max jsem wul ja :-).

PS: diky filtru jsem osobne v dobe nastupu skoncil s naftou a presel k benzinu. A ma felicie je blbej sentiment k memu prvnimu novemu autu a neumim se ho zbavit, ac jsem od te doby par aut vystridal ( furt se mi plete do cesty, prochazi legalne STK ).

Radsi mir :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby byla konkurence, mohlo by být otevřeno večer, soboty, atd. :angry: :angry:

Jezdim na STK kousek od Brna, Jirikovice. Otevreno i v sobotu, da se objednat na presny cas pres jejich net na rezervacnim portalu. Prijedes par minut predem, za hodinu jedes pryc. Bez cekani, bez front.

Takze to jde, jen se musi chtit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja si myslim ze tohle forum je plny lidi co dokazou diskutovat o vecech na urovni (tady bych treba vyzdvihl Radka). Problemy prichazi jen ve chvili, kdyz si to lidi zacnou brat osobne a prejdou do roviny osobni (viz prehlizene a imho zbytecne utoky (a obrana) na decebela). Me to trochu ujelo a za to se omlouvam, tou felicii jsem nechtel nejak prejit do osobni roviny, jen mam doma auto s motorem co plni EURO4, a diky tomu ze ma DPF filtr tak plni EURO5, no a logicky kdyz vyrezu DPF filtr tak to nebude takovej problem jako auta co plni EURO 0, EURO 1, EURO 2 (ktere oba dva mame a mame je radi). Netvrdim že vyřezávat DPF filtr je OK, ale naprosto chápu lidi co ho odstraní, než aby kupovali novej. Jenže STK tohle neřeší (pokud tedy jako problem vnimame znecisteni ovzdusi) právě kvůli průměrnýmu věku aut v ČR, kdy většina DPF vůbec nemá a nikdy nemělo. Mozna se jen nechapeme, nebo mozna mas vic informaci nez ja, ktere nechces zverejnovat, to chapu.

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele v klidu :-), ja to s feldou beru :-).

Vubec si neuvedomujete, ze kdyz z ni vylezu, tak si vsichni myslej, ze na ruce mam fejky a ted uz do ni vleze max bezdomovec a ne zlodej :-)).

Osobne jsem si to tu bral vse na zacatku, ted je mi z hadek max smutno a kdyz tu padne na mou osobu narazka, tak se rad zasmeju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdim na STK kousek od Brna, Jirikovice. Otevreno i v sobotu, da se objednat na presny cas pres jejich net na rezervacnim portalu. Prijedes par minut predem, za hodinu jedes pryc. Bez cekani, bez front.

Takze to jde, jen se musi chtit...

Je to v lidech...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...