Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Privezli nam novou pracku, doma ji rozbalim a je domlacena, jak kdyby letela ze schodu:-(

By me fakt nenapadlo rozbalovat ji pred barakem a kontrolovat.

V kombinaci s těma rentgenama výše jsem chvilku přemýšlel o kupování pracek po netu... :D Než mi došlo, že jde o pračku.

Upraveno uživatelem Klotzman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ruky jsou teda huste! Ja, kdybych si teda musel vybrat, bych bral umelou nohu...pod kolenem, hezky z titanu (ano, dost cerny humor, jak rikam, jen kdybych musel). Fanankovi slusi a jsme si docela podobni ;)

 

Jinak k tem prackam - kdyz mi ji onehda borci z Datartu nesli az do bytu, tak se blbci hecovali a zavodili, takze s ni samozrejme na schodech zakopli... Tak holt az na druhy pokus :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ruky jsou teda huste! Ja, kdybych si teda musel vybrat, bych bral umelou nohu...pod kolenem, hezky z titanu (ano, dost cerny humor, jak rikam, jen kdybych musel). Fanankovi slusi a jsme si docela podobni ;)

 

Jinak k tem prackam - kdyz mi ji onehda borci z Datartu nesli az do bytu, tak se blbci hecovali a zavodili, takze s ni samozrejme na schodech zakopli... Tak holt az na druhy pokus :D

 

No a teď jí má  na první pokus villain83.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako vazne?

Ja tajne doufal, ze to bude fungovat jako ve filmu "Total recall" s Arnoldem. :-)

To jako zcela vážně. Trochu o tom vím, vracel jsem se z několika přestupy ze ICN po nehodě se šrouby v zádech. Vycházel jsem z rad MZV, zprávy a rtg jsem ukazoval všude.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...