Jump to content
safi

Co mě právě naštvalo

Recommended Posts

zavolej na financak, oni tě to rádi připomenou... Plus nějaká pokutka k tomu ;)

Jojo, v poslední době už je moc ukecávat nejde. Před pár lety jsem sám zjistil, že jsem jim nedopatřením něco dlužen, sám jsem přišel, přiznal že jsem vůl, doplatil nedoplatek. Za měsíc šup, přišlo vyměření penále - zaplatil jsem obratem a myslel, že tím to končí. Za další měsíc mi poslali ještě pokutu. Trošku to zamrzelo, jasně, chyboval jsem, ale bylo by fajn, kdyby úředník mohl pokutu prominout, když už člověk sám přijde s tím, že něco zvoral a obratem to napraví. 

Jojo, v poslední době už je moc ukecávat nejde. Před pár lety jsem sám zjistil, že jsem jim nedopatřením něco dlužen, sám jsem přišel, přiznal že jsem vůl, doplatil nedoplatek. Za měsíc šup, přišlo vyměření penále - zaplatil jsem obratem a myslel, že tím to končí. Za další měsíc mi poslali ještě pokutu. Trošku to zamrzelo, jasně, chyboval jsem, ale bylo by fajn, kdyby úředník mohl pokutu prominout, když už člověk sám přijde s tím, že něco zvoral a obratem to napraví. 

Pánové, pánové, nemáte to správné charisma :lol2: , i paní za přepážkou má děti či auto a potřebuje něco zařídit ve školce, škole, někde zaparkovat. A jsem tu já, kajícník, co školce pomůže s výjimkou, žlutou čárou před školkou a školou, parkovacím místem,....... V těchto případech jsem milej a vstřícnej ( něco chci ) a zatím to vždy zabralo ( jen jednou jsem padl na chlapa a tam to trochu dřelo, ale nakonec se podařilo i tam bez pokuty ). Na složenky jsem fakt nějak bordelář.

Pánové, pánové, nemáte to správné charisma :lol2: , i paní za přepážkou má děti či auto a potřebuje něco zařídit ve školce, škole, někde zaparkovat. A jsem tu já, kajícník, co školce pomůže s výjimkou, žlutou čárou před školkou a školou, parkovacím místem,....... V těchto případech jsem milej a vstřícnej ( něco chci ) a zatím to vždy zabralo ( jen jednou jsem padl na chlapa a tam to trochu dřelo, ale nakonec se podařilo i tam bez pokuty ). Na složenky jsem fakt nějak bordelář.

a když je bezdětná a bez auta, tak jí jednu nebo dvě flákneš a je to  :lol2:

se picnu, prej charisma... :suicide_anim:

korupce..............normální korupce............. :lol:

Jaká korupce, takovej šikovnej bártr je to :)

I kdyby finančák za těch pár dní prodlení Martinovi něco vyměřil, bude to pár kaček - důležité bývá aby tam "nebyl dluh".

Flastr (aspoň u nás) řešívají až případech kdy si toho sami všimnou a "zadají to do systému" (výzva, pošta atd.), pak už si to samozřejmě žije svým vlastním životem.

Z vyměřeného penále i části flastrů se pak chudý úředník může zkusit vykoupit spíš obligátní žádostí o "odstranění tvrdosti" (není-li zároveň dotovaný zemědělec, včelař a nebo rybolovec), na žluté čáry u školky bych u finančáku moc nespolíhal  :cool02:

No, já když jsem koupil byt, tak sem to jaksi zapomněl financaku nahlásit... No a po květnu se ozvali... 760kc daň + 500kc pokuta za prodlení. No, nadával jsem si

Vila na Ořechovce?

Ne, prej někde na Bertamce...........že prej nějaký bejvalý muzeum

jen jednou jsem padl na chlapa a tam to trochu dřelo

To jakoze se branil? :D

I kdyby finančák za těch pár dní prodlení Martinovi něco vyměřil, bude to pár kaček - důležité bývá aby tam "nebyl dluh".

Flastr (aspoň u nás) řešívají až případech kdy si toho sami všimnou a "zadají to do systému" (výzva, pošta atd.), pak už si to samozřejmě žije svým vlastním životem.

Z vyměřeného penále i části flastrů se pak chudý úředník může zkusit vykoupit spíš obligátní žádostí o "odstranění tvrdosti" (není-li zároveň dotovaný zemědělec, včelař a nebo rybolovec), na žluté čáry u školky bych u finančáku moc nespolíhal  :cool02:

Divil by ses, FU Praha 10 by mohl vyprávět  :clap: 

Dlouho nebyla postovni historka.. objednana Crafter Blue guma.. namisto obalky s gumou mi dosla obalka s dopisem.. od přepravce GLS.. a v nem psali, ze nemohou dorucit zasilku, at upresnim dodaci adresu.. tenhle dopis mi poslali na onu dodaci adresu, na kterou pry nemohou dodat zásilku...

Tak jsem jim napsal email, ze adresa je v poradku, za na ni dokonce dorazil i jejich dopis, takze mohou smele dodat vlastní zásilku.. obratam mi zavolal nejaky pan a povidal, nemuzeme vam to dodat, v adrese je sice vase jmeno, spravna ulice, ale spatna firma, ze zadnou North Bohemia neznaji... Chvilku mi trvalo a pak rikam, vy myslite jako poznamku Teplice, Severni Cechy??

No, ted uz nastesti mam gumu na hodinkach.. :-)

Edited by petr_cha

Inu, občas se stane, v palici nasráno, no...

Mno... V jiném vlákně na toto téma zrovna diskutujeme.

Mno... V jiném vlákně na toto téma zrovna diskutujeme.

ano, ale i spediční a doručovací služby potřebují přemýšlející bytosti, snažící se o výsledek. To od Petra je důkazem, že u GLS se zrovna neurodilo

No, a tohle může být právě jeden z důvodů, proč jsem vyjádřil své obavy. Historky o "úspěšném" doručení zásiek tu můžeme přehazovat vidlema.

No, a tohle může být právě jeden z důvodů, proč jsem vyjádřil své obavy. Historky o "úspěšném" doručení zásiek tu můžeme přehazovat vidlema.

JJ, je to vždy cca 50 / 50, jedno, jestli ČR nebo jakákoliv cizina.

Omyl,sorry

Edited by martar

Jj, opět velká škoda dobrého herce...

Omlouvám se, Frostie, já si špatně přečetl zprávu a myslel jsem, že umřel Alois Švehlík... zejména jeho hlas by mi v dabingu citelně chyběl.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...