Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Já už na to fakt nemám nervy. Pořád říkají, že poslali náramek a instrukce. Když jsem se jejich firmy zeptal na bližší informace kdy a kam bylo zasláno, od té doby nikdo nekomunikuje.

Dnes jsem emailem dostal informace, jak se zaregistrovat. Zaregistrace proběhla v pořádku. Když jsem chtěl zaregistrovat vstupenku, zobrazí se chybová hláška "vstupenka nenalezena". Hlavně, že jsem ji kupoval v předstihu. Poslal jsem email na kontaktní adresu. Helplinka žádná není. Dostal jsem zpět email, že se mi ozvou do 48 hodin. Z té organizace, jednání jsem fakt totálně znechucený.

 

 

 

Dnes mě rozčílilo Ticketpro. V předstihu jsem si koupil VIP lístky na Rolling Stones. V informacích bylo upozornění, že poštou dostanu RFID náramek. Ten jsem bohužel neobdržel. Dle instrukcí jsem napsal na daný mail. Dokonce dvakrát. Naprosto bez odpovědi. Včera jsem obdržel hromadný informační email, kde byla informace, že náramek si mohu vyzvednout na prodejně Vodafonu. Navštívil jsem tedy Vodafone. Bohužel můj lístek v databázi nenašli. Odkázali mě na prodejní místo Ticketpro. Na prodejním místě mi řekli, že nic neví a že mám navštívit centrálu. Šel jsem tedy na centrálu Ticketpro. Zeptal jsem se na řešení problému, bohužel žádnou kloudnou odpověď jsem nedostal. Prý to neví jistě, ale prý budou na místě, když přijdu o hodně dříve nějaké budky. Kde si pak dobiju kredit na náramku jsem se radši neptal. Musím říct, že s tak arogantním chováním a řešením problému jsem se opravdu nesetkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč jsou myslivci lesplundři?

zažitý výraz?

Ale vážně- mám k nim docela blízko a to pojmenování nepoužívám nijak ve zlém.

Zrovna minulý týden jsem byl na svíci, kde to bylo cca 50/50 myslivec-právník

Na můj hlasitý dotaz při příchodu - Mildo kam mám lehnout- k lesplundrům nebo podvodníkům?  byla docela divoká a veselá odezva :)

Kamarád je advokát a myslivec k tomu :) takže to tam podle toho vypadalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, nedělejte z toho off topic..není to mnou míněno zle.

já jsem dobrovolný hasič a taky nám všichni nadávají do gořalů

Nevím proč teda

 

Protože fšichni viděli ten světoznámý film Hoří má panenko...... :lol2: :lol2: :lol2:

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už na to fakt nemám nervy. Pořád říkají, že poslali náramek a instrukce. Když jsem se jejich firmy zeptal na bližší informace kdy a kam bylo zasláno, od té doby nikdo nekomunikuje.

Dnes jsem emailem dostal informace, jak se zaregistrovat. Zaregistrace proběhla v pořádku. Když jsem chtěl zaregistrovat vstupenku, zobrazí se chybová hláška "vstupenka nenalezena". Hlavně, že jsem ji kupoval v předstihu. Poslal jsem email na kontaktní adresu. Helplinka žádná není. Dostal jsem zpět email, že se mi ozvou do 48 hodin. Z té organizace, jednání jsem fakt totálně znechucený.

https://kultura.zpravy.idnes.cz/rolling-stones-koncert-vstupenky-naramky-fjg-/hudba.aspx?c=A180704_110341_hudba_vha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

smutné, že ten pocit nemám jenom já. do práva dělám sice také, ale na koncert jít chci ikdyž ten postup s čoi už mě napadl také. Mě překvapuje, že pokud s někým uzavřu smlouvu, tak se vymlouvá na své kontraktory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

smutné, že ten pocit nemám jenom já. do práva dělám sice také, ale na koncert jít chci ikdyž ten postup s čoi už mě napadl také. Mě překvapuje, že pokud s někým uzavřu smlouvu, tak se vymlouvá na své kontraktory.

Chápu. Je to k zbláznění. Jen jsem tě chtěl podpořit, že v tom nejsi sám. Navíc jsem si na tebe ještě vzpomněl dnes u lazebníka. Ten mi během holení taky vyprávěl, že měl s tím náramkem problémy ve čtvrtek na nějakém festivalu v Týnci. Nešel mu nabýt. Ticketpro se k tomu postavilo čelem a poslali ho na nějakou helplinku na místě, kde mu to byli ochotni zprovoznit. Za 500,-Kč... Nechal si zavolat pořadatele a nakonec to teda nějak vyřešili, ale ta drzost je fascinující!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...