Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tak už je půlka původního příspěvku zase pryč, tak ještě jednou, aby mě pak někdo selektivně necitoval:

Jojo, v dnešní době tak trochu typické. Všichni mají nárok na to, být tím, čím chtějí být a být na to hrdí, ale jen pokud to náhodou neznamená, že chtějí být bílý heterosexuální muž, pak jsou to automaticky ti největší neřádi, sexisti, rasisti, homofobové, tádydá. Prostě určité skupiny lidí dneska nemají nárok být normální, protože je nutné lézt do p*dele každému úchylovi, co si smyslí, že sám sebe identifikuje jako aborižinskou pansexuální berušku a podle toho mu postavit všude samostatné hajzly a dávat pravidelnou měsíční penzi na seberealizaci.

A pak tu máme Bruce Jennera oceněného jako ženu roku. Conchitu Wurst a tu pani z Izraele jako výherce Eurovize. Na příští olympiádě bude na sto pro pár trans "žen", proti kterým nebudou mít normální soupeřky šanci, atp. A nedej bože, že bychom s tím někdo měli jakýkoliv problém. Pšššššt, chlapi!!!

Krásně vidět, jak velká opičárna to tady je, je vidět třeba na takových chuťkách: odkaz zde.

Ve zkratce pro ty, kteří nevládnou angličtinou, na jedné univerzitě vykopli z funkce vedení spolku pro diverzitu trans chlapa (původně ženskou), protože je teď vlastně normální bílý chlap a tím pádem málo diverzní. Dobrá p*del, co? Tady ta jejich pošahaná pseudologika udělala loping a nakopla ju/ho/to do řiti. Je-dna z nás, je-dna z nás, je-dna z nás, je-den??? z nás, momééént, tak počkááát soudruzi, tož toto ne, toto.

Poslední dobou mě tady trochu namíchla taková blbost, ale zamrzelo to. Ku příležitosti dne matek měly děcka ve školce besídku pro maminky a babičky. A hádejte, co se ve školce pořádalo ku příležitosti dne otců. Hovno. Dcerka donesla obrázek a tím to haslo. Hlavně, že tady má být ta rovnost, ale jen v případě, že to znamená plus pro všechny ostatní, než jsou chlapi. Na ty nas*at.

Narazil jsem i na vtipné video ke dni otců, ve kterém děti pěkně děkují mámám za to, že jsou skvělý táta. Takže už nemáme nárok ani na ten den otců.

Odkaz na video

.

Rozhodně nebráním ko*oty, co zdrhnou od rodiny, ani neubírám právo na zásluhy matkám samoživitelkám, ale tak trochu mi to přišlo, že být dneska bílý, heterosexuální, zaměstnaný otec je mnohem méně přijatelné a cool, než být barevná, dvoupohlavní máma na dávkách. Ten první má držet hubu a zalézt někam do kůta a to druhé budou nosit na ramenou a ověšávat metálama za chrabrost. 

Já se osobně necítím nějak ublížený, ani ohrožený v tom smyslu, v jakém mi to podsouvají dnešní moderní feministky. Ohrožený se cítím z pohledu člověka, který by tak nějak rád zajistil, aby tady za pár let ještě byla nějaká příčetná společnost a ne jenom sbírka pošahanců, kterou pak hromadně skartuje horda těch, kteří budou mít trochu biologicky přirozenější přístup k životu (i když asi holt nebudou zastávat ty hodnoty, které na tomhle území byly doma po celé generace).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chystám se stěhovat z města na malou vesnici. Už jsem se předběžně zaměstnal ve fabrice, do které budu mít z nového bydliště do práce asi 3 minuty cesty. A najednou mám pocit, že tady je život ještě v pořádku. Je tady cca 300 heterosexuálních bílých mužů, kteří se v 90% procentech chovají jako normální chlapi. Ten zbytek jsou klasičtí zaprdění podpantpfláci nebo homo něco orientovaní. To člověk nepozná, protože tady v té vesnické komunitě se to nepozná, protože mají strach se jakkoliv projevit. A najednou, po životě ve velkých, větších i menších městech mám zase pocit, že se život v prdel neobrací, že hodnoty jsou stejné, jako po staletí předtím.

A víte co? Baví mě to. Strašně moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, Bohušu, jen jsem musel reagovat na tu diskriminaci nás normálních chlapů. Znáš mě, víš, že jsem chlap se vším, co k tomu patří a v poslední době jsem měl bohužel stejný pocity jako kluci, co psali přede mnou. Byl jsem z toho dost naštvaný a frustrovaný. A tak jsem se rozhodl to řešit. Opustil jsem pohodlný život v IT sektoru, opustil jsem pohodlí bytu ve městě, začal vlastníma rukama stavět dům, vrátil se ke kořenům (jsem kluk z vesnice) a zaměstnal se v sektoru, ve kterém jsem vyučen. Začal jsem plavat proti proudu a najednou - všechno se změnilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, Bohušu, jen jsem musel reagovat na tu diskriminaci nás normálních chlapů. Znáš mě, víš, že jsem chlap se vším, co k tomu patří a v poslední době jsem měl bohužel stejný pocity jako kluci, co psali přede mnou. Byl jsem z toho dost naštvaný a frustrovaný. A tak jsem se rozhodl to řešit. Opustil jsem pohodlný život v IT sektoru, opustil jsem pohodlí bytu ve městě, začal vlastníma rukama stavět dům, vrátil se ke kořenům (jsem kluk z vesnice) a zaměstnal se v sektoru, ve kterém jsem vyučen. Začal jsem plavat proti proudu a najednou - všechno se změnilo...

 

Zas nemusíš až tak otvorene, aj keď to určite široká verejnosť príjme pozitívne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekni mi, kdo to přijme otevřeně? Kdo by udělal to samé? Zrálo to ve mě víc jak 5 let a nakonec uzrálo. Kupodivu manželka (městská holka) to přijala s nadšením a pořád ji to drží. Není to návod, to nejde. Každý z nás je jiný a někdo hodí všechno za hlavu a těsně před padesátkou začne úplně nový život. Někdo ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj sršňáku,nespíme spolu  :D

 

A tak mne je jedno, či sa iba láskate a ľúbate, alebo čo už iné, podľa vlastného výberu :D

 

Řekni mi, kdo to přijme otevřeně? Kdo by udělal to samé? Zrálo to ve mě víc jak 5 let a nakonec uzrálo. Kupodivu manželka (městská holka) to přijala s nadšením a pořád ji to drží. Není to návod, to nejde. Každý z nás je jiný a někdo hodí všechno za hlavu a těsně před padesátkou začne úplně nový život. Někdo ne...

 

:lol2:  veď áno, hlavne že manželka je nadšená

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...