Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Micey: Procházíš tak, že s radostí vrážíš do lidí. A sám sobě to vysvětluješ jako že projdeš kam potřebuješ a nikoho neohrožuješ. Typický egoismus.

 

A tady si stěžuješ na bezohlednost. Škoda že to nedokážeš chápat, abys viděl jak absurdní to je.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Micey: Procházíš tak, že s radostí vrážíš do lidí. A sám sobě to vysvětluješ jako že projdeš kam potřebuješ a nikoho neohrožuješ. Typický egoismus.

A ty se lidem vyhýbáš vstupováním do vozovky, kde ohrožuješ jak sebe, tak řidiče. Typická debilita.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvalo mě, že se nemůžu zbavit vlhkosti v bytě. Zaměstnavateli mě přítelkyně přišlo jako dobrý nápad přeměnit průmyslový objekt na služební "garsonky". samozřejmě, že plastová okenní stěna na severní straně tesni perfektne, takze je durch mokré, v noci 2x vstávám a zdimam hadry, aby to neteklo vsude. Vyvetrat pomůže tak na 15 minut, dlouhodobě větrání pomaha tak napůl ale zas je doma kosa, ceresit toho polapa min jak já přes noc hadrem a kolem okna se to začíná hezky zelenat. Před měsícem jsem vymaloval, barva samozřejmě v hajzlu. Fakt nevím co s tím:-( a hlavně se bojím jak se to podepíše na zdraví. A ve smlouvě nemožnost vypovědět najem 6 měsíců...

 

Ceresit je naprosto k ničemu. Co alespoň trochu prokazatelně funguje je elektrický odvlhčovač, nadojí vody, že se až divím. Není to samozřejmě řešení příčiny problému, pouze prozatimní berlička, abyste tam nechcípli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceresit je naprosto k ničemu. Co alespoň trochu prokazatelně funguje je elektrický odvlhčovač, nadojí vody, že se až divím. Není to samozřejmě řešení příčiny problému, pouze prozatimní berlička, abyste tam nechcípli...

Přemýšlel jsem nad tím, ale nějaké základní stojí 5 A to nevím jestli to bude fungovat (resp kolik je nutné do toho investovat, aby to fakt fungovalo). A půjčit to vyřeší problém je on po dobu zápůjčky. Googlim jak šílený, ale jak to řešit vůbec netuším, mimo ten elektrický odvlhcovac. Což bohužel znamená další krám v už tak minimálním bytě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff se to zase nějak zvrhlo, jak koukám. Každopádně moje situace byla přesně taková, jak Micey kreslil, takže už jsem neměl kam uhnout, bo bych si jinak tu bundu roztrhnul pro změnu o zeď. Jako být spiderman, tak je přeskočím, nebo na tu zeď vylezu a pohoda, ale nejsem sakra :( Jinak, než nárazem to tedy nešlo a jako na potvoru to schytám já a ne ten blbeček, zákon schválnosti funguje vždy...No nic, jdu vybírat bundu, z té nynější si můžu udělat tak leda vestu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co když to bude úzká ulička, kde budou z obou stran zdi? Nebo na jedné straně bude zábradlí, potom se to dělá jak?

 

Musis se prece otocit a jim tam kam chteji oni a jeste dostatecne rychle, abys jim neprekazel! Alespon do doby, nez budes mit kam uhnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predtavte si, keby sa sa v noci po Prahe honili vlci a medvede.

Speciálně v noci se po Praze honí celkem dost medvědů a často je to nebezpečnější, než ten jeden chudák na Slovácku, nebo kde se to vlastně ztratil, vlci tu tedy často nejsou, víceméně se tu objeví jednou za rok, ale i tak je z toho Praha pár dnů "na nohou"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezohlednost je čím dál větší a každou novou generací je to horší a horší. Mě například sere i to, jak mladí puboši chodí s těmi přenosnými reproduktory a obtěžují hlukem vyšponovaným do maxima svoje okolí. Jestli s tímhle uvidím někdy svoji dceru, tak dostane víc facek jak při potlesku na konci divadla. Nejlepší je, když se s tím cirkusem zastaví před vaším plotem u oken od pokojíčku, kde se snažíte uspat dítě a kouří tam jednu cigaretu v pěti děckách. To jsem se zase rozčílil, jdu si dát čokoládu.

Mě spíš štve ta ignorace lidí kolem, to že si někdo v 15 pustí hudbu ještě dokážu pochopit. Ono ten pocit, že jsme nejlepší a všechno víme jsme asi zažili každý:-D někteří z toho snad vyrostli..

 

Co nechápu, že jim třeba v metru nikdo nic neřekne, všichni jsou nasraní. A když už se někdo ozve, tak je to po 10 minutách a agresivně atd... podobně jsem jel minule pendolinem tichým vozem a dva kluci si tam povídali od Prahy o B7. Nijak neřvali ale bylo je slyšet. No a 20minut před Ostravou se otočil chlap před nima a začal jim sprostě nadávat, že on chce spát a ještě jedno slovo a zanije je atd....

Bože kdyby jim hned za Prahou řekl: prosím jste v tichém voze, běžte si to říct do jideláku. Tak se vyspí a nic se neděje....

Tohle já nepochopím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, dle Karlíka a jeho továrny na šílené psychedelické hodnocení každého, koho potká, aniž se ho ten dotyčný ptá na psychoanallízu, jsem egoista také. Protože když potkám v protisměru plný chodník, tak se jen klepu na to, abych urazil dalšímu vemenu jedno ctěné rameno. A ano, dělá mi to radost, páč jsem křovák z Křovákova a mám na to postavu... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, dle Karlíka a jeho továrny na šílené psychedelické hodnocení každého, koho potká, aniž se ho ten dotyčný ptá na psychoanallízu, jsem egoista také. Protože když potkám v protisměru plný chodník, tak se jen klepu na to, abych urazil dalšímu vemenu jedno ctěné rameno. A ano, dělá mi to radost, páč jsem křovák z Křovákova a mám na to postavu... :D

ale co ma delat chudak 50 kilovej maratonec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...