Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

jsem šel včera z restaurace a upadl jsem...........mám naraženou ruku, podvrtnutej kotník, odřený koleno a díru v riflích

 

zkurvený náledí..........

 

jo a ještě začínám cejtit knedlík v krku a mám opar

 

asi se na ten chlast vybodnu

 

ruku na srdce: keby si isel poriadne ozraly - TAK AKO SA MA CHODIT Z KRCMY, ZE?! - tak sa ti to nestane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až budete někdy zkoušet dělat něco ze stříbrný mince, tak si o tom nejdřív něco přečtěte a nebuďte jako Jabko, který tu unci prostě jeblo na uhlí do výhně, chvilku pustilo ventilátor a kouká, jak mu to před vočima odtejká pryč.

 

Motofoko.

 

Odesláno z mého Tab2A7-10F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím o dvou slušných krejčích, měnily mi zipy na fleeckách, přešívaly nohavice na gatích a dobrý, tak kdyby ti ta bunda stála za to...

Účet za opravu bych egoisticky poslal těm nevychovaným šmejdům... nebo Karlosovi.

 

Díky, ale bohužel má škubu uprostřed rukávu, což zašít tak, aby to nebylo vidt prostě nepůjde. Leda tak něčím ještě přešít ala záplata, ale to fakt nechci, takže bude náhrada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, dělat něco ruma, obnáší efekt překvapení:) Taky jsem vždy překvapen a to může mít člověk přečtená skripta od vrchu dolů tam a zpátky několikrát. Praxe je holt naprosto vo ničem jiným. Někdo má dobrého učitele, někdo to dělá pokus omyl a to ně jen pro trpělivé osoby:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až budete někdy zkoušet dělat něco ze stříbrný mince, tak si o tom nejdřív něco přečtěte a nebuďte jako Jabko, který tu unci prostě jeblo na uhlí do výhně, chvilku pustilo ventilátor a kouká, jak mu to před vočima odtejká pryč.

 

Motofoko.

 

Odesláno z mého Tab2A7-10F pomocí Tapatalk

tak jako se normálně používá tavící kelímek......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, chtěl jsem tu minci jen trochu nahřát a umlátit ji do krychličky, odlévání jsem neměl v plánu z důvodu chronický nešikovnosti. Nu což, z popela jsem vyšťoural skoro všecko, tak si nějakej ten korundovej bazmek koupím a z těch zbytků si udělám miniingot.

 

Odesláno z mého Tab2A7-10F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá, že jsem včera v O2 aréně viděl jediný vítězství domácích na MS ve florbalu.

ano, je to smutné, ale dnešní zápas byl ze strany našich hráčů vypuštěn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ctvrtek: jedu vlakem z Brna do Prahy na letadlo. Zpozdeni 100 minut. Pak mam do Bruselu nepriletelo zavazadlo. V nedeli o pulnoci sednu na vlak zpatky. Cesta do Brna trvala sedm hodin.Ja proste vlakem jezdit neumim a uz se o to nebudu pokouset.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si byl dneska jako po vždy po pul roce nechat změřit aneuryzma břišní  aorty  4 roky bylo beze změny  a teď tam přibyl takovej blbej čudlík 10x10 mm takže 2,1,2019 CT a podle toho další postup růžově to nevidím asi operační řešení.

Vypadá to jako nová vánoční tradice ke koledám

Před 5 lety 26,12 operace plic

před 3 roky operace páteře propuštěn 24,12

Tady je vidět jak je vše relativní někoho naštve Zpožděni 100 minut někoho něco jiného 

zpívejte zpívejte pastuškové

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatraceně Conrade, držím palce ať se nám z resekce toho "čudlíku" vylížeš - to máš z toho že chodíváš na vyšetření takhle blbě před Vánocema  :thumbsdown_anim:

Zlehčovat to při Tvých rizikových faktorech samozřejmě nemá cenu, tak snad aspoň že coby zasloužilému felčarovi už by Ti při té "rekreaci" mohlo být ze strany kolegů a sestřiček dopřáno trochu protekce a slušného zacházení...  -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...