Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Když už se tu zmiňují Spojovací a U Seřadiště - dá se už projet z Ohrady až dolů k Bulharu a pak na magistrálu k muzeu nebo je Husitská ještě zavřená...?

Ta uz je otevrena. A snad dnes/zitra uz i ta Zelivskeho tesne nad Ohradou, ktera blokovala celej Krejcarek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně ten update docela líbí, je to víc pěkný :D barvičky, ikonky atd. Njn, starší generace a technika :D :D :D

Neříkej mi dědku, já ti taky neříkám cucáku.

A nauč se česky stupňovat přídavná jména.

Je to hnusný, nepřehledný a z budíku mi zmizel kohout.

Navíc mě položil moribundus, bolí mě v krku, je mi blbě a nejdu do práce. Všechno špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, na jednu jsem se zasmál, protože lidská hloupost je fakt nebetyčná a nezměřitelná, ale na druhou stranu mě to naštvalo, opravdu lidi neumí přemýšlet? A pak, že českej turista v mokasínech a džínách, je v Tatrách největší postrach. 

 

https://zpravy.idnes.cz/snezka-polsko-zachranari-iceman-daj-/zahranicni.aspx?c=A181207_080944_zahranicni_bur
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu se muset priste snazit vic :-).

Kuncáku woe jsem rozezlenej na obec a na její přístup pri řesení údržby lokální komunikace, kterou jsem před časem spolufinancoval. Protože ale správkám asfaltového povrchu vůbec nerozumím, ptám se: fakt se veškeré správky po přípojkách atd musí provádět se švem mezi starou a novou plochou? To sakra není v dnešní době technologie, která zahřátím spojí starý a novy asfaltový povrch? Takhle se to po dvou zimách začne rozlézat, teče do spodních vrstev, zamrzá to... a občas nějakej jouda s kyblíkem chodi a vylejvá spáry černou hmotou, bohuzel zdaleka ne všechny. Je to jen o penězich nebo ten starej a nkvej povrxh fakt nejde spojit a ja to vidím moc jednoduše?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu se muset priste snazit vic :-).

Jo, uz jste to opet posunuli na 12.12. https://www.tsk-praha.cz/wps/portal/root/aktualni-doprava/dopravni-informace  :-) Oprava praskle trubky na klicove komunikaci. Super.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel, je to o penezich. Technologie jsou a nejsou nijak drahe ani casove narocne (_bohuzel napr na tu nejnovejsi je v CR jen jeden stroj ). Dokonce jsou i technologie, ktere "nezajima pocasi", ale ta, co popisujes mezi ne nepatri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, uz jste to opet posunuli na 12.12. https://www.tsk-praha.cz/wps/portal/root/aktualni-doprava/dopravni-informace  :-) Oprava praskle trubky na klicove komunikaci. Super.

Franto, tam je problem v tom, ze ty trubky pod tim nikdo nedelal cca i 55-70 let ( navic u nekterych nejsou ani plany, kde jsou presne polozeny ) a predchudcem planovany vymeny po 30 letech zivotnosti se nedelaj. Navic tohle pocasi tomu obnazenymu starymu potrubi neprospiva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hlavne o tom, ze odpo ve ctyri uz tam nikdo nemaka :-( Na tom miste nikdo nebydli, takze se tam muze jet nonstop. Protoze jde o klicovou tepnu. Ale to je samozrejme tem, co o tom rozhodujou jedno.

Ja te chapu, ale pokud je to brano jako havarka, tak se tam bude makat urcite dele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja te chapu, ale pokud je to brano jako havarka, tak se tam bude makat urcite dele.

Ja tam jezdim mezi ctvrtou a patou dom a garantuju ti, ze tam nikdo neni. Od minuleho patku lážo plážo. A kdyz je, tak tam stoji jeden bagr a jedna tatra. Kazdej den, kazda hodina, kdy by se to otevrelo by tisicum lidi usetrila spoustu casu a nervu.....a penez.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tam jezdim mezi ctvrtou a patou dom a garantuju ti, ze tam nikdo neni. Od minuleho patku lážo plážo. A kdyz je, tak tam stoji jeden bagr a jedna tatra. Kazdej den, kazda hodina, kdy by se to otevrelo by tisicum lidi usetrila spoustu casu a nervu.....a penez.

Na tohle bohužel odpověď nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v TV zprávách reportáž o tom, jak za týden na Aljašce udělali komplet novou cestu po tom, co zmizela po zemětřesení- asi jsme jako národ v tomto neschopní...

V Moskvě byl vyasfaltovanej povrch jedné hlavní třídy za cca 2 dny. Sice to neodpovídalo žádné technologii ( prostě přijelo se- položila se nová vrstva na starou - odjelo se ), ale šlo to taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty si snad "ouřado" děláš iluze o tom jaké "technologie" ("zasypání studenou směsí a přejetí kolem dodávky") používají Rittigem dohození dodavatelé?

620_50e6f2b655a83.jpg

...Sorry, ale jedinej rozdíl oproti Rusku vidím v tom, že v Praze tehdy nebylo čtvrt metru sněhu sněhu  :thumbsdown_anim:

 

oprava.cesty.rusko.jpg

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...