Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Spíš nedorozumění z tvé strany. Informovali tě, že převzali zásilku pro tebe, doručení že by mohlo být tehdy a tehdy (automaticky generovaný údaj), ale že ti přijde přesné info.

Navíc to lze sledovat na internetu. To jsou výhody, jaké dřív nebyly.

Předpokládaná doba je. 2.4 mezi 8 a 14 ještě upřesníme podle mě znamená že upřesní zda 10 12 nebo 14 pokud ne je to je matoucí údaj beze smyslu pokud je to automaticky generované pak by to mohl být jen čas ale ne datum.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já souhlasím, není to zrovna nejšťastnější věta, svádí k nedorozuměním. Proto tam mají i ten dodatek o upřesnění. Upřesnění žádné nedošlo, bylo tedy zbytečné někoho čekat.

Předpokládat je to samé co odhadovat. Nic závazného. Ta zpráva by chtěla trochu vylepšit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl...

 

Otřel se o její nos. Bývalého viceprezidenta USA Bidena nařkla další žena z nevhodného chování.

?Amy Lapposová řekla, že ji Biden položil obě ruce na tvář a otřel se jí o nos,? píše BBC s tím, že k incidentu mělo dojít přes deseti lety při akci, která se uskutečnila v soukromém domě v Connecticutu v roce 2009.

 

Takova spolecnost si nic jineho nez krizi/valku/hladomor nezaslouzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl...

 

Otřel se o její nos. Bývalého viceprezidenta USA Bidena nařkla další žena z nevhodného chování.

?Amy Lapposová řekla, že ji Biden položil obě ruce na tvář a otřel se jí o nos,? píše BBC s tím, že k incidentu mělo dojít přes deseti lety při akci, která se uskutečnila v soukromém domě v Connecticutu v roce 2009.

 

Takova spolecnost si nic jineho nez krizi/valku/hladomor nezaslouzi...

 

A tahle tvrdí, že:

"před vystoupením na veřejnosti zezadu přistoupil, položil jí obě ruce na ramena, přičichl k jejím vlasům a pak jí dal dlouhý polibek zezadu na hlavu."

 

post-49277-0-52426900-1554224695_thumb.jpg

 

tuhle? zezadu na hlavu? LOL 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky měnil žárovku u jámy před technikem, to byl rok 2016, o dva roky později už jsem nechal STK na servisu, tak možná za ty dva roky změnili pravidla, nebo je to furt jen o přístupu konkrétního technika.

Záleží asi na technikovi, opravdu by tě měl vyrazit... Samotnej technik může jen sestelovat světla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas ti nedovolia opravu na STK. Raz som den pred STK zbezne skontroloval auto, najma ziarovky. Na dalsi den na STK spiatocka nesvietila. Nastastie je to len lahka zavada takze som presiel a vymenil ju doma, no na mieste to mozne nebolo.

Tak mne ji jednou menil na RZ sam technik asi za dvacku, takze to asi uz bude dost dlouho :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me na tehle 19 let stare rakete, kterou jezdim do prace konci STK za dva mesice. Nedavno jsem nechal komplet menit vejfuk a pri te prilezitosti mi na to koukli. Borec by pry nemel strach tam s tim hned jet. No, asi stejne necham nekde uvnitr petibabu. Jen tak pro jistotu...

post-39848-0-48286200-1554232658_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jiri: to si snad robis srandu. Pises ze auto mas v top stave a chces mu nechat uplatok???

Ja som bol naposledy velmi dorazny a hned od zaciatku mu vysvetlil ze nic co tomu autu nieje tam ani nenapise. Zacal blabotat ze na starsie auto by mal nieco dat aby to nebolo podozrive, tak som ho poziadal nech mi tie zavady ukaze. Cosi frflal a nakoniec nic nenasiel. To som uz bol pouceny z minulosti ked spokojny cakam na papiere a v nich lahke zavady - vola na napravach a unik oleja. Napravy mali komplet asi 2 mesiace a olej (aj keby unikal, co nie) nemal sancu cez zakrytovanie vidiet. Tak som si to s nim bol vysvetlit a povedal mi tento blabol. Odvtedy trvam na realnom zapisani realnych zavad. Nic viac a nic menej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...