Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Třeba je slečna jenom citlivá na nafouklý Volkswageny - a nebo na Pražáky?  :death:

 

...Jen se to snažím odlehčit, tyhle věci mě dokážou šíleně rozhodit. Něco podobného se stalo před 2 týdny známému, jemu takhle zničeho nic vyrazilo pod levé kolo auto z kolony v protisměru a zánovní GLE má na odpis, všecky pytle venku, jediné štěstí že děcka chvíli před tím vysadili u příbuzných. Obávám se že na Tvém místě bych teď tvrdnul v cele předběžného zadržení a čekal než ráno seženou mozkoškraba, aby mi potvrdil že návrh na citlivé vypíchnutí obou očí (...aby už nikdy nevlezla za volant) byl vyřčen jen v afektu a že už netrvám na plnění  :furious:

 

PS: Momentálně mě štve nějaká fetka na kozím dechu, která se tady už hodinu prohání sem a tam, dělá kravál a ne a ne jí dojít benzín. Jdu se podívat jestli mám ve sklepě dost dlouhé ocelové lanko...

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dawe, honzyk asi bych se rozbrecel.  Strasny. Sem ted hodne v praci, dovoleny min lidi nez normalne, dve dvoudenni smeny, vykoukanej. K odpocinku neprospiva ani fakt, ze nastupuju v 2,05 rano.  Ale dobry, je to jednou za cas. Spadnul sem v 9,30 z masiny a uz se vidim v bazenu. Mohl jsem ho mit, ani bych nemrknul. 

https://www.dropbox.com/s/xe3nieasyhua9gl/2019_0708_092722_002F_2.gif?dl=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hned potom, co se to stalo, vyběhl z toho auta týpek a říká..prosím, neřvěte na ni, ona je taková citlivá... :)

prej citliva... :-)))

 

To je k posrání. Vubec mam poslední dobou pocit, ze skill ridicu nejak klesá, uz skoro nestaci ani premejslet i za ty ostatni, vyhledavat krome blinkru i ocni kontakt a podobny fíčury. Kazde rano se me cestou do prace minimalne jeden clovek pokusi zabit, nebo alespon hodne nasrat. Bejt ministr dopravy, kazdej kdo zavini nehodu by mazal minimalne zpatky na prezkouseni. A kurzy by meli bejt sakra delsi a tezsi. Okolo drzeni zbrani je hysterie jak na Titanicu, ale ridi kazdej kdo ma do pr..le diru.

 

Omlouvam se, rano po me sla pul cesty do prace nejaka pani v T-rocku, co nedala blinkr pri odbocovani, pak ho tam naopak nechala, takze si ji nikdo netroufl predjet a nakonec prede mnou jela v uzke ulici dvacitkou asi petset metrů, protoze furt vahala kam zaparkuje. A ne ze na nas vzadu sr.la, ona ani nevedela ze tam jsme... Tak jsem z toho asi nejakej rozhozenej :-)

Upraveno uživatelem varjag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle už jsem se naučil nějak nevnímat, protože bych se každej den třikrát obrátil naruby. Jasně, řeknu si, že je to vagina, ale snažím se najít nějak vnitřní mír a nadled. Už ani moc netroubím a tak. Prostě to spolknu, pomyslím si něco o prdeli a jedu dál. Co ale pořád vydejchávám těžko je, když někdo udělá chybu a místo aby se omluvil, tak ti ukáže middle finger nebo třeba ještě naschvál vybrzdí apod. To bych se roztrh, neb mám od dětství takovou posedlost spravedlností. To je vám prokletí..kolikrát já už za to pykal, když jsem se v rámci spravedlnosti ozval nebo někoho zastal..

Každej můžeme udělat chybu..co je na tom tak těžkého mávnout rukou nebo stáhnout okýnko a říct sorry. Hned bych měl pocit, že jednám s člověkem a ne s prasetem a byl bych v poho. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle už jsem se naučil nějak nevnímat, protože bych se každej den třikrát obrátil naruby. Jasně, řeknu si, že je to vagina, ale snažím se najít nějak vnitřní mír a nadled. Už ani moc netroubím a tak. Prostě to spolknu, pomyslím si něco o prdeli a jedu dál. Co ale pořád vydejchávám těžko je, když někdo udělá chybu a místo aby se omluvil, tak ti ukáže middle finger nebo třeba ještě naschvál vybrzdí apod. To bych se roztrh, neb mám od dětství takovou posedlost spravedlností. To je vám prokletí..kolikrát já už za to pykal, když jsem se v rámci spravedlnosti ozval nebo někoho zastal..

Každej můžeme udělat chybu..co je na tom tak těžkého mávnout rukou nebo stáhnout okýnko a říct sorry. Hned bych měl pocit, že jednám s člověkem a ne s prasetem a byl bych v poho. 

Soucit a souhlas do posledni souhlásky... než riskovat každou chvíli tezkej infarkt za volantem nebo prasklou cévku, naučil sem se to taky polykat - a místo řvaní a troubení už jen vytahuju prstíky a jakože delam bang bang jako pistolkou a to me fakt nesmirne uklidnuje...:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mam jeste trochu potuneny, tenhle prvni shot je jako kdyz me neco malo nasere a kdyz jakoze hodne tak nabijiˇ brokovnici;-) diagnoza je danato je jasny, ale fakt to pomaha;-)

A kterou rukou držíš volant :-)?

A už jsem zase u dopravy.

A asi jak to mám doma, tak jsem prostě k těmhle začínajícím řidičkám smířlivější. Když jde o plech, tak to zamrzí, ale nejde o život, takže jde o prd. Vzpomeňte si na svoje začátky za volantem.   

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... nebylo třeba tolik rozptylovačů pozornosti - mobil (nemoh jsem se vykecávat a soustředit se na uplně něco jinýho než řízení, psát smsky a reakce na debilních sociálních sítích), multifunkční displeje (knoflík větráku šel nahmátnout, aniž bys musel čučet někam mimo zorný pole), atd.

 

Edit: Vzpomněl jsem si, jak kdysi do hospody, kam jsme tenkrtát chodili na oběd nastoupila nová provozní, cca dvacetiletá, a libovala si, jak všechno vyřídí cestou do hospody přes mobil. Ve dvaceti, nevyježděná? Děkuju pěkně. Asi něco podobnýho, co potkal dawe009.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kterou rukou držíš volant :-)?

A už jsem zase u dopravy.

A asi jak to mám doma, tak jsem prostě k těmhle začínajícím řidičkám smířlivější. Když jde o plech, tak to zamrzí, ale nejde o život, takže jde o prd. Vzpomeňte si na svoje začátky za volantem.   

No kdyz klasika beretta tak staci zvednout prsty nad volant;-) ale pri winchestrovce uz musi jedna ruka z volantu;-) ale je to rychly, takze no problem;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyz klasika beretta tak staci zvednout prsty nad volant;-) ale pri winchestrovce uz musi jedna ruka z volantu;-) ale je to rychly, takze no problem;-)

Woe :-). pochopils to správně, pokus o odlehčení. Mě to prostě zaujalo ( zkoušel jsem si to v práci ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woe :-). pochopils to správně, pokus o odlehčení. Mě to prostě zaujalo ( zkoušel jsem si to v práci ).

 

To bych chtěl vidět jak v kanclu na úřadě, nejlíp za tím sklem kde se jedná s občanama, natahuješ pistolku  :lol2: , jinak já už nárazník rozleštil oprtoit Daweovi to byla fakt prkotina, a s pistolkou to asi zkusím, protože troubení fakt nepomáhá, včera dědek s nákupem na kole, jede po straně, vzorně ukazuje kam chce jet a když dojedem k přechodu, tak to zničeho nic střelí doleva přes přechod, moc nechybělo a měl jsem první sestřel, když na něj troubím tak dělá blbý xichty co si to jako dovoluju  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych chtěl vidět jak v kanclu na úřadě, nejlíp za tím sklem kde se jedná s občanama, natahuješ pistolku  :lol2: , jinak já už nárazník rozleštil oprtoit Daweovi to byla fakt prkotina, a s pistolkou to asi zkusím, protože troubení fakt nepomáhá, včera dědek s nákupem na kole, jede po straně, vzorně ukazuje kam chce jet a když dojedem k přechodu, tak to zničeho nic střelí doleva přes přechod, moc nechybělo a měl jsem první sestřel, když na něj troubím tak dělá blbý xichty co si to jako dovoluju  :frusty:

Joo tak tohle je system jen do auta, na uradech a podobnejch nesmyslech to halt zatim jinak nez nervovanim se nelze;-))

Kaddopadne u me jo to nervovani v aute taky dany bydlistem, jelikoz bydlim kousek od Sapy, nejvetsi vietnamsky trznici a jezdim kazdej den kolem no a ty problemy vznikaj hlavne zde, jako to jsou nevysvetlitelny veci co ti vietnamsti lide dokazou s tema svejma nejdelsima dodavkama predvadet, nehlede na to, ze ty panicky majitelu bufetu a stanku jezdej tema nejvetsima suv typu mergl G, discovery, cadillac atd a to uz me tika ve voku jen to tady pisu;-) za tech deset let co zde bydlim uz mam z toho regulerni schizu..;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.idnes.cz/hradec-kralove/zpravy/nehoda-exit-68-dalnice-ridicka-brzdila-v-levem-pruhu-d11-odboceni-chyst-hradec-kralovehradecky.A190711_151913_hradec-zpravy_tuu

 

Lidska blbost nezna mezi. Takze to bychom meli:

1x krava bez mozku a co hur bez pudu sebezachovy

1x nedodrzeni bezpecne vzdalenosti a nevenovani se jizde

2x bezduvodnou jizdu levym pruhem

5x neposkytnuti pomoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.idnes.cz/hradec-kralove/zpravy/nehoda-exit-68-dalnice-ridicka-brzdila-v-levem-pruhu-d11-odboceni-chyst-hradec-kralovehradecky.A190711_151913_hradec-zpravy_tuu

 

Lidska blbost nezna mezi. Takze to bychom meli:

1x krava bez mozku a co hur bez pudu sebezachovy

1x nedodrzeni bezpecne vzdalenosti a nevenovani se jizde

2x bezduvodnou jizdu levym pruhem

5x neposkytnuti pomoci

Taky jsem na to koukal a nevěřil vlastním očím. Tohle už fakt nevymyslis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...